Hamza Hamzaoğlu, TRT Spor'da Soruları Yanıtladı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu, TRT Spor'da Soruları Yanıtladı

Hamzaoğlu : "rakiplerin kazandığı penaltılar irdelensin".

Hamzaoğlu : "rakibi tebrik etmiyorum, bu sezon yaşananları unutmayacağız".

Hamzaoğlu : "hakem verdiyse penaltıdır".

demediği için şükredin.

................ ..........Muslera...........
........... ..Semih. Chedjou. Hakan ......
Alves........de jong.... Selçuk.........telles
...........................sneijder..................
....................burak.........gignac.......... ...

Hocanın acıklamalarına göre böle bişi çıkıyo :))

Bu programi izledikten sonra anladim ki bu adamin konusmalarina cok itibar etmemek lazim. Sabah 1-2 transfer belki olur diyen adam aksam 4-5 transfer gerekli diyor. Ve listedeki yabancilar da oldukca iyi isimler. Konusmayi bilmiyor o kesin. Bir ft asla degil bu konuda 2 sampiyonluk almissin ruh gibisin ebleh

Hakikaten çok düzeyli çok iyi bir adam Hamza Hoca . Normalde bu kadar temiz olanlar hayatta çok çabuk kandırılırlar. Bu noktalara nasıl gelmiş hayret. Ne kadar eleştirilse de her şeyiyle Galatasaray'a yakışır bir isim kesinlikle.
Her anlamıyla her alanda pisliğin normalleştirildiği ülkemizde belkide budur Hamza hocaya bu kupaları kazandıran çünkü bazı şeylerin bu senenin teknik-taktik akıl-mantık içinde çok bir açıklaması yok ,,
Bu arada hoca ne dedi buradaki beklentileri asgari müştereklerde karşılayacak açıklamalar mı yaptı öğleyin çünkü sinir krizi tadındaydı benim için ....

Hamza Hoca buraya girip yorumları okudu heralde sabahki açıklamalardan sonra. Bu kadar değişim açıkçası ben beklemiyordum içime su serpti :D

Lan niye süper transfer yapacağız desin ki.. şu an azgın boğa gibi sağa sola saldıran bir azize var.. hatta bizim transfer hareketimizi apartta bekliyordur o köftehor.. kime niyetlensek ona atlayacak orası belli.. hatta bilal kısa, serdar aziz falan demeli ki azize onları alsın..

Her anlamıyla her alanda pisliğin normalleştirildiği ülkemizde belkide budur Hamza hocaya bu kupaları kazandıran çünkü bazı şeylerin bu senenin teknik-taktik akıl-mantık içinde çok bir açıklaması yok ,,
Bu arada hoca ne dedi buradaki beklentileri asgari müştereklerde karşılayacak açıklamalar mı yaptı öğleyin çünkü sinir krizi tadındaydı benim için ....
Herkes tatmin oldu gibi açıklamalardan. Yabancı yerli ayrımı yok dedi. İşimize yarayan adamları alacaz sadece para için gelecek adamlar almayacaz dedi. Burada sayılan çoğu isimle ilgileniyoruz en azından bakıyoruz dedi. (Maxi, De jong, Alves, Gignac vs) İbrahimoviç Güray yok dedi. Bir de Bilal listede var dedi transferle ilgili.
Ama konuşması duruşu falan gerçekten çok olumlu. İsmail Kartala da laf soktu tabi. Ben onları kurşunlanmada aramıştım o beni şampiyonluktan sonra aramadı diye. Yani seneye ne yapar ne eder bilmiyorum da hakikaten çok düzgün adam.

Herkes tatmin oldu gibi açıklamalardan. Yabancı yerli ayrımı yok dedi. İşimize yarayan adamları alacaz sadece para için gelecek adamlar almayacaz dedi. Burada sayılan çoğu isimle ilgileniyoruz en azından bakıyoruz dedi. (Maxi, De jong, Alves, Gignac vs) İbrahimoviç Güray yok dedi. Bir de Bilal listede var dedi transferle ilgili.
Ama konuşması duruşu falan gerçekten çok olumlu. İsmail Kartala da laf soktu tabi. Ben onları kurşunlanmada aramıştım o beni şampiyonluktan sonra aramadı diye. Yani seneye ne yapar ne eder bilmiyorum da hakikaten çok düzgün adam.
Yetmez buradaki genclige atip tutmasi lazımdı. 20 oyuncu alacam herkesi gonderecem sifirdan 11 yabancili kadro kuracam diyecekti ki kral olurdu kral....

Hep destek tam köstek.Elin adamlarına yıllık 3-4 milyon euro lar vereceğimize ne kadar verilecekse en azından tazminat zararımız olmaz.Kaliteli bonservisli 3 nokta transferle cl de de boş geçmeyiz.Nasıl olsa geçen senelerde olduğu gibi eziklerinde katılamayacağı cl den gelsin paralar.

Hakikaten çok düzeyli çok iyi bir adam Hamza Hoca . Normalde bu kadar temiz olanlar hayatta çok çabuk kandırılırlar. Bu noktalara nasıl gelmiş hayret. Ne kadar eleştirilse de her şeyiyle Galatasaray'a yakışır bir isim kesinlikle.

Kesinlikle. İsmail Eagle gibi millete atıp tutmuyor en azından, Galatasaray'ımıza yakışır bir hoca. Sene başında 4 4 4 diye dalga geçilen takımı çifte kupa sahibi yaptı. Gelde bunu bizim köstebeklere anlat.

fb arena'ya şampiyon gelirse alkışlarım dedi, kimse taşlamaya başlamamış hayret.

valla on numara adam hamza hoca.kalite paçalardan akıyor.en sonda muhabire olan tavrı filan kibirden, egodan tamamen arınmış.

sportif açıdan bakarsak, yabancı konusunda söyledikleri, kulübün tek kuruşunu boşa harcatmama söylemi, korkulanın aksine sadece bilal'le ilgileniyoruz demesi çok olumlu.ben tatmin oldum.

Korkuyorum eksik bölgelere takviye yapmayacak vekötü sonuçlar alacağız yine diye kadronun yetersiz olduğu çok belli inşallah hamza hoca da görüyordur bunu

tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt