Hamza Hamzaoğlu: "Yurt dışından teklifler alıyorum ama hedeflerimle örtüşmesi lazım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Yurt dışından teklifler alıyorum ama hedeflerimle örtüşmesi lazım"

Hani şu anormal bir kaleci performans farkı ile ite kaka aldığımız lig kupası mı birader?

Ayrıca gereksiz bir şekilde gözünüzde büyüttüğünüz o lig kupasını hocasız bir şekilde kazanmışlığı olan bir kulübüz. Sabit fikirlerinizden arının artık.

gozumde buyuttugum falan yok artilari oldugu kadar eksileri de bir hayli olan bir tdydi ama 3 kupa lafina alinmak enteresan, o zaman 4 yildiz falan da demeyelim

gozumde buyuttugum falan yok artilari oldugu kadar eksileri de bir hayli olan bir tdydi ama 3 kupa lafina alinmak enteresan, o zaman 4 yildiz falan da demeyelim
Yav niye 4 yıldız demeyelim? Her şeyden evvel o kupaları şampiyonlukları alan Galatasaray formasının büyüklüğüdür. Bu Avrupa şampiyonlukları dışındaki tüm şampiyonluklarımız için geçerlidir. Yani ne Premiere ligindeyiz ne de La Liga bildiğin spor toto süper şike ligi işte. Bu ligde hiçbir zaman üst düzey futbol oynanmadı. Belli dönemlerde sadece Galatasaray oynayabildi o kadar. Ligimiz bu işte daha fazlası değil sen de biliyorsun.

2014-2015 şampiyonluğuna Hamza'nın tek bir konuda katkısı oldu o da takımın başına geçtiğinde sapır sapır dökülen yerli oyuncuların nasıl oluyorsa bir anda performansının yükselmesiydi. Bu da Hamza'nın bir başarısı mı yoksa yerli oyuncuların etik ahlak tanımaz tavırlarının bir yansıması mı tartışılır. Şampiyon olduğumuzda da söylüyorduk. Muslera o sene hangi takımda olsa o takım şampiyon olurdu. Bizdeydi biz olduk. Tabi camianın da 4. yıldız motivasyonunu unutmamak lazım. O seneki şampiyonluğumuz iyi mi oldu kötü mü oldu tartışılır. Ben de 4. yıldızı ilk takan takım olmamızı çok istiyordum ve sevinmiştim ama geldiğimiz noktaya bir daha baktığımda çok pişmanım.

Yav niye 4 yıldız demeyelim? Her şeyden evvel o kupaları şampiyonlukları alan Galatasaray formasının büyüklüğüdür. Bu Avrupa şampiyonlukları dışındaki tüm şampiyonluklarımız için geçerlidir. Yani ne Premiere ligindeyiz ne de La Liga bildiğin spor toto süper şike ligi işte. Bu ligde hiçbir zaman üst düzey futbol oynanmadı. Belli dönemlerde sadece Galatasaray oynayabildi o kadar. Ligimiz bu işte daha fazlası değil sen de biliyorsun.

2014-2015 şampiyonluğuna Hamza'nın tek bir konuda katkısı oldu o da takımın başına geçtiğinde sapır sapır dökülen yerli oyuncuların nasıl oluyorsa bir anda performansının yükselmesiydi. Bu da Hamza'nın bir başarısı mı yoksa yerli oyuncuların etik ahlak tanımaz tavırlarının bir yansıması mı tartışılır. Şampiyon olduğumuzda da söylüyorduk. Muslera o sene hangi takımda olsa o takım şampiyon olurdu. Bizdeydi biz olduk. Tabi camianın da 4. yıldız motivasyonunu unutmamak lazım. O seneki şampiyonluğumuz iyi mi oldu kötü mü oldu tartışılır. Ben de 4. yıldızı ilk takan takım olmamızı çok istiyordum ve sevinmiştim ama geldiğimiz noktaya bir daha baktığımda çok pişmanım.

Bence de iyi bir hoca değil ama biraz fazla haksızlık ediliyor gibi geliyor bana, 4. yıldızı taktığımız sezon akıl almaz puanlar kaybettirdi ama genel katkısı örttü o yaptığı saçmalıkları bence.

Kovduğumuz sezon devam etse daha iyi bir yerde bitirirdik büyük ihtimalle. Ha o dönem bende gitmesini isteyenlerdendim, hatta twitter çalışması için hesap bile açmıştım. :D

Tekrarlayayım, iyi hoca olduğunu düşünmüyorum lakin zor dönemde iyi iş çıkardı çokta haksızlık etmemek lazım zannımca.

Mesaj sana değil bu arada küfür eden herkese.

bence İngiltereye şöyle holigan taraftarı çok olan bir takıma gitmeli orda ki takımların kadroları ağırlıkla yabancı oyunculardan oluşuyor. İngiliz futbolculardan oluşan bir kadro kurup başarısız olunca holiganlar temiz bir sopa atar bu haysiyetsiz ekmeğini yediği kulübe ve taraftarına saygısı olmayan terbiyesiz teknik direktör bozuntusuna

pek çok kişinin kendisine gıcık olmasının nedeni yönetime ve saçma sapan oynculara yalakalık yapmak için takındığı tavır. transfer muhabbeti açılır taraftara giydirir (twit niyazi konusunda hakkı vardır onun dışında kalan) maç kaybeder maç sonu konuşmasında taraftara halı deseni incelettirir. yerli yabancı ayrımı yalancı baskanın anlattığı melonun gidişinde kendisinin tavırları yönetime olan tepkiyi kendince göğüslemeye kalkması ve enson umut bulut olayı vsvs. bunlar yuzunden gıcığım kendisine.
yoksa o yıl kalsa lig sıralamasında okadar rezil olmazdık şampiyon olamazdık ama rezilde olmazdık

Son düzenleme:
pek çok kişinin kendisine gıcık olmasının nedeni yönetime ve saçma sapan oynculara yalakalık yapmak için takındığı tavır. transfer muhabbeti açılır taraftara giydirir (twit niyazi konusunda hakkı vardır onun dışında kalan) maç kaybeder maç sonu konuşmasında taraftara halı deseni incelettirir. yerli yabancı ayrımı yalancı baskanın anlattığı melonun gidişinde kendisinin tavırları yönetime olan tepkiyi kendince göğüslemeye kalkması ve enson umut bulut olayı vsvs. bunlar yuzunden gıcığım kendisine.
yoksa o yıl kalsa lig sıralamasında okadar rezil olmazdık şampiyon olamazdık ama rezilde olmazdık

Yav işte problem tam olarak orada zaten, o dediğin tavırları takınmasa gayet güzel anılacaktı herkes tarafından. Gerçi o tavırları takınmamış olsa bu sefer de bugün küfredenlerin en az yarısı adamı efsane yapardı ya neyse, malum örneği var baş harfi adının baş harfi ü :D

şampiyon olana kadar iyiydi

şampiyon olduktan sonra cıvıttı

bir şampiyon adayı için yetersiz biri ama şampiyonlukta katkısı oldu

şampiyon olana kadar iyiydi

şampiyon olduktan sonra cıvıttı

bir şampiyon adayı için yetersiz biri ama şampiyonlukta katkısı oldu

Genel olarak güzel bir özet olmuş, şampiyon olduğumuz sezonun son haftaları da baya sapıttı aslında ama bakma şampiyon olduğumuz için kamufle oldu. Tam olarak ne zaman oldu bilmiyorum ama her şey iyiyken bir anda şirazesi kaymıştı.

Üst Alt