GSC Haber - Hamza Hamzaoğlu’ndan Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hamza Hamzaoğlu’ndan Açıklamalar

1015607_620x310.jpg

Teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu, 3-2 kazandığımız Mersin İdman Yurdu maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Detaylar GSC Portal'da...

Şimdi okudum enfes bir açıklama olmuş cidden.

Devre arası geldiğinde kahvede hepimiz hakeme veryansın ediyorduk en içten biçimde.

Ama aynen bu da aklıma geldi. Dedim Hamza Hoca umarım hakeme tepkiye harcanan enerjiyi sahaya mücadele olarak koyması yönünde uyarır ve maçı çeviririz dedim ve aynen onu dediğini de gördük ikinci yarı.

İletişim, doğru konsantrasyon budur.

Umarım Terim'in eksiklerini de görüp onu da geçen bir kariyer yaparsın bu kulüpte hocam.

Ornek vermek gibi olmasin ama oyun olarak istek olarak terimin geldigi ilk sene gibi hissediyorum genel havayi.
Sampiyonlukla son bulacak ins buda.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Prandelli olsaydı maç 1-4 biterdi.Maç sonunda da oyunu domine edemedik , erken gol bulan maçı kazandı.Daha önümüzde uzun bir yol var bla bla derdi..

Mancini: "Bence Ceyhunnnylkyhjadndksfnwşlefejgkneqlmsnfnsdd.."

PranDeli: "Bence Cemaliiiewfhjowfmevndfkelvkekölvelfröeröflelölöv.."

Hamza hoca: "Bugün aslında dört maçtan sonra ufak bir düşüş bekliyorduk ama bu kadarını beklemiyorduk. İlk yarıda pek istediğimiz gibi oynayamadık. İkinci yarıda da oyun olarak çok iyi değildik ama çok iyi mücadele ettik, maçı çok istedik. Sonunda da her şeye rağmen üç puanı almayı başardık"

Üst Alt