Hamza Hamzaoğlu'nun İmzasına Özel Hayat Engeli! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu'nun İmzasına Özel Hayat Engeli!

Katılıyor musunuz?

• Evet, doğru karar

Kullanılan: 7 36.8%
  • Hayır, rezalet

Kullanılan: 12 63.2%

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Yok yani,hocam teknoloji ve yenilik düşmanı değil o anlamda dedim.Sadece hayat tarzı muhafazakar o kadar.

Evli olup başka kadınla ilişki yaşıyor bari şapka kullan, çocuk yapma, o anlamda söyledim ben. Yabancı futbolcu karşıtlığı ile birleştirip şakasına yazmıştım tabi, ne yapıyorsa yapsın. Sen muhafazakar diyorsun ki böyle muhafazakarlık nasıl oluyor onu da anlamadım.

Evli olup başka kadınla ilişki yaşıyor bari şapka kullan, çocuk yapma, o anlamda söyledim ben. Yabancı futbolcu karşıtlığı ile birleştirip şakasına yazmıştım tabi, ne yapıyorsa yapsın. Sen muhafazakar diyorsun ki böyle muhafazakarlık nasıl oluyor onu da anlamadım.

Ben de senin şakasına yazdığını anladım şakasına yazdım da,adamın içini huyunu suyunu bilemeyiz ki.Belki de bilerek yapmıştır tamamen 3. kişi olarak baktığımız bir konu neticede.

Muhafazakarlığı da fikriyat olarak dedim aslında daha çok.

Hayat görüşü veya ideolojilerle ille de alaka kurulmak zorunda değil aslında bu konu,anlatmaya çalıştığım bu.

Özgür bir dünyada yaşıyoruz. Herkes belli kurlalar içerisinde istediği gibi yaşayabilir. Buna kimse karışamaz.

Fakaaat.... Evliyken, bir başka kadınla ile beraber olduğu yetmezmiş gibi bir de evlilik dışı çocuk yapan adam MUHAFAZAKAR denmez. Denemez.

Benim de anlatmak istediğim bu.

Üst Alt