Hamza Kovulduktan Sonra.... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Kovulduktan Sonra....

Hangi Teknik direktör ile anlaşmalıyız?

~Benim için en önemli kriterlerden birisi kesinlikle adaletli forma veren biri. Umut gibi yeteneksiz ve Olcan gibi göbekli , disiplinsiz oyuncuları gördüğü anda takımdan kovan biri olmalı.

~İngilizce konuşabilen biri

~ sert ( ft style) ama babacan / arkadaş gibi karakterli

~ pas oyununu oynatabilen biri. Artık gına geldi iki pas yaptıramıyan Hamza'dan. Takımın boyu 70 metre neredeyse

Bu kriterlere hangi td'ler uyuyor arkdaşlar?
Şimdiden plan proje yapalım kendimizce çünkü bu Hamza kurban bayramını göremeyecek...

Valla ben Jurgen Kloopu cok isterdim adam Dortmund ile bi devrim baslatti resmen oradaki teknolojiyi getiren adam klooptur.Kendisi en yeteneksiz adamdan bile fayda alabiliyor iyi bir taktisyen iyi bir egitici.
Kloop olmuyor ise en kotu Senol Hocayi isterdim

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla ben Jurgen Kloopu cok isterdim adam Dortmund ile bi devrim baslatti resmen oradaki teknolojiyi getiren adam klooptur.Kendisi en yeteneksiz adamdan bile fayda alabiliyor iyi bir taktisyen iyi bir egitici.
Kloop olmuyor ise en kotu Senol Hocayi isterdim

Off Klopp'u getirecen sonra isine kimse karismayacak.. Takim birak leveli , cag atlar

Polonyadan iki uc oyuncu getirse tamamdir

Hazirmisiniz 2015-2016 PalyacoSaray'a?

CKlJQIeVEAAvTeT.jpg

yeti%C5%9Fkin%20palya%C3%A7o%20kost%C3%BCm%C3%BC%206.jpg

Ben bunlarin yapacagi isi seveyim....

Hazirmisiniz 2015-2016 PalyacoSaray'a?

CKlJQIeVEAAvTeT.jpg

yeti%C5%9Fkin%20palya%C3%A7o%20kost%C3%BCm%C3%BC%206.jpg

Ben bunlarin yapacagi isi seveyim....
Rezalet klubu resmen bakkal dukkani gibi yonetiyorlar bu dursun ne kadar çapsız cikti.Birde insanlari kandirmak oyalamak icin oraya sayaç koyuyor gerizekalilar forma almayacaktim nedeni dursun cuneyt hamza ama formada alinacak gibi degil ne yildizin yeri yer ne sari ile kirmizinin yeri yer afedersiniz b.k gibi olmus reziller

Rezalet klubu resmen bakkal dukkani gibi yonetiyorlar bu dursun ne kadar çapsız cikti.Birde insanlari kandirmak oyalamak icin oraya sayaç koyuyor gerizekalilar forma almayacaktim nedeni dursun cuneyt hamza ama formada alinacak gibi degil ne yildizin yeri yer ne sari ile kirmizinin yeri yer afedersiniz b.k gibi olmus reziller

Aslinda o sacma parcali sort yerine beyaz bir sort yapsalardi cok iyi olurdu ama koskoca bir kulup formalar basilmadan once 4.yildizi alabiliriz diye nike'i uyaramiyorsa , birakip gitsinler...

Ulan su ceza olmasaydi simdi nobette milleti gazlayip yonetimi istifaya cagirirdim ama elimiz kolumuz bagli aga...

Sunlara kufur ettik diye ceza yemekte bir skandaldir. Bize tesekkur etmeleri lazim bunlara sovdugumuz icin..

Bu yonetim ve Hamza istifa etmedigi surece bize rahat yok aga...

hamza'nın kovulması yetmez, yönetim topluca gitmeli. cem uzan'ın dısarıdan destekleyecegi prof. bir yönetim kurulmalı.

yabancı prof yöneticiler ve sportif hoca. sirket gibi yönetilecez yani..

hamza'nın kovulması yetmez, yönetim topluca gitmeli. cem uzan'ın dısarıdan destekleyecegi prof. bir yönetim kurulmalı.

yabancı prof yöneticiler ve sportif hoca. sirket gibi yönetilecez yani..

IMZA

Yoksa yeni gelecek kenelerde ayni isleri yapacaktir...

Cem Uzan kulube vizyon katacaktir.

Baskan : Cem Uzan

Sportif Direktor / Transfer : Haldun Ustunel

TD: Jurgen Klopp

yaslan arkana ve yudumla kolani...

IMZA

Yoksa yeni gelecek kenelerde ayni isleri yapacaktir...

Cem Uzan kulube vizyon katacaktir.

Baskan : Cem Uzan

Sportif Direktor / Transfer : Haldun Ustunel

TD: Jurgen Klopp

yaslan arkana ve yudumla kolani...

Sportif hoca olarak dış baglantıları güclü, scout ağı genis kurt bir yabancı hocaya ihtiyacımız var.

Üst Alt