Hamzaoğlu: "Bazı rakip oyuncuları tebrik etmiyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Bazı rakip oyuncuları tebrik etmiyorum"

Maç oynanırken Amedspor'a hayranlık duydum. Bir yandan da emeklerinin karşılığı olarak kazanmasını istedim.

Ama yöneticilerinin, oyuncularından bazılarının K.O.Ç grubuna mensup olduklarını bilmiyordum.

Daha başka şehirlere de gidecekler bu sosyal medyadaki mesajları, o oyuncuların teröristlikleri duyulursa bırakın sahaya yabancı cisim atmayı, daha otelde ölü bulunur çoğu.

Bunlari biraz acabilirmisin ? KOC grubuna mi mensup yöneticiler ?

Niye Amedspor oynayamaz mı ? O zaman Barcelona da mı çıkarılsın liglerden ne yani ? Galatasaray'ı destekleyen teröristler yok mu ? Teröristlerin başı bile Galatasaray'ı tutarken, burda Amedspor'a sallamak gereksiz.

Zaten o iki twitter hesabı da resmi değil, bazı destekçileri tarafından açılmış hesap. Birisine resmi deniliyor ama değil.

Kutuplaşmayı onlar değil biz yapıyoruz aslında.

Irkçı olan Bursa ama o twitleri atan adamlar birer barış gönüllüsü. Müthiş bir algı yönetimi yapılıyor son zamanlarda, özellikle sosyal medyada.

Maci takip etmedim pkk propagandası mi yaptılar ?

Her halükarda Hamza benim için haindir

?すべての鳥をファック?

Bir iki şey yazıp kaçayım zira futbol maçlarını siyasete çekiyorsanız bari doğru bilgiler üzerinden yapın.

Sarı - Kırmızı - Yeşil renklerine sallayanlar olmuş. Algı yönetimi sizi ne hale getirmiş, kafanızı iki elinizin arasına alın ve oturun düşünün. Neden mi ? Zira bu renkler aslında atalarınız/atalarımız için önemliydi. Kırmızı ''Al Ruhu'' denen koruyucu tanrıyı simgeler ve tuğlarda kullanılırdı. ''Yaşil Han'' yada ''Yeşil Han'' da Ülgen'in yedi oğlundan birisinin adıdır ve doğal zorluklarla başa çıkılması için yine bu renk tuğlarda kullanılmıştır. Sarı da Türkler'de dünyanın merkezini simgeler. Ve Ak Kam'lara yol gösterir. Bu üç renk savaş meydanlarında Türk boyları tarafından defalarca kullanılmıştır. Hadi bunları bilmiyorsunuz. Hiç hayatınızda Türkmen köylerine ya da obalarına ya da düğünlerine de mi gitmediniz ? Türkmen kadınlarının düğünlerde özellikle bu üç renk ağırlıklı giyindiğini ya da kuşakların bu renklerden oluştuğunu hiç mi görmediniz ? Sizler kendi geçmişinize kendi kültürünüze bu kadar uzak kalıp Türk'lük kavramı arkasına sığınıp boşuna atar yapıyorsunuz. Daha fazla ayrıntıya girmeyeceğim. Aynı şeyler Nevruz için de geçerli. Böyle bir sürü mevzu içinde. Birileri sizin kültürünüzü size unuttursun siz bunu afiyetle yiyin. Sonra başkaları sizin ongunlarınızı ve geçmişteki önemli simgelerinizi alsın ve siz bunlara saldırın. Biraz saçma oluyor.

Artı bu takım isim değiştirmeden önce farklı mıydı ? Değildi. İsim Amed olunca mı milliyetçilik damarlarlarınız kabardı. E orada da baltayı taşa vurdunuz. Bizans'ı iki kere fethetmeye gerek yok.

Artı Türkiye'deki Barcelona hayranları iş Amed'e gelince niye böyle delleniyor onu da bir zahmet kendi içlerinde sorgulasınlar.

Açıkçası bu takıma hiç sempatim yok. Lakin iyi mücadele ettiler kazandılar. Tebrik ederim. İşin futbol tarafını konuşursak budur. Siyaset yapacaksanız da yukarıda yazdıklarımdır. Hepinizin gözlerinden öperim.

Son düzenleme:
Bir iki şey yazıp kaçayım zira futbol maçlarını siyasete çekiyorsanız bari doğru bilgiler üzerinden yapın.

Sarı - Kırmızı - Yeşil renklerine sallayanlar olmuş. Algı yönetimi sizi ne hale getirmiş oturun kafanızı iki elinizin arasına alın ve oturun düşünün. Neden mi ? Zira bu renkler aslında atalarınız/atalarımız için önemliydi. Kırmızı ''Al Ruhu'' denen koruyucu tanrıyı simgeler ve tuğlarda kullanılırdı. ''Yaşil Han'' yada ''Yeşil Han'' da Ülgen'in yedi oğlundan birisinin adıdır ve doğal zorluklarla başa çıkılması için yine bu renk tuğlarda kullanılmıştır. Sarı da Türkler'de dünyanın merkezini simgeler. Ve Ak Kam'lara yol gösterir. Bu üç renk savaş meydanlarında Türk boyları tarafından defalarca kullanılmıştır. Hadi bunları bilmiyorsunuz. Hiç hayatınızda Türkmen köylerine ya da obalarına ya da düğünlerine de mi gitmediniz ? Türkmen kadınlarının düğünlerde özellikle bu üç renk ağırlıklı giyindiğini ya da kuşakların bu renklerden oluştuğunu hiç mi görmediniz ? Sizler kendi geçmişinize kendi kültürünüze bu kadar uzak kalıp Türk'lük kavramı arkasına sığınıp boşuna atar yapıyorsunuz. Daha fazla ayrıntıya girmeyeceğim. Aynı şeyler Nevruz için de geçerli. Böyle bir sürü mevzu içinde. Birileri sizin kültürünüzü size unuttursun siz bunu afiyetle yiyin. Sonra başkaları sizin ongunlarınızı ve geçmişteki önemli simgelerinizi alsın ve siz bunlara saldırın. Biraz saçma oluyor.

Artı bu takım isim değiştirmeden önce farklı mıydı ? Değildi. İsim Amed olunca mı milliyetçilik damarlarlarınız kabardı. E orada da baltayı taşa vurdunuz. Bizans'ı iki kere fethetmeye gerek yok.

Artı Türkiye'deki Barcelona hayranları iş Amed'e gelince niye böyle delleniyor onu da bir zahmet kendi içlerinde sorgulasınlar.

Açıkçası bu takıma hiç sempatim yok. Lakin iyi mücadele ettiler kazandılar. Tebrik ederim. İşin futbol tarafını konuşursak budur. Siyaset yapacaksanız da yukarıda yazdıklarımdır. Hepinizin gözlerinden öperim.

Dahada vahimi; sarı-kırmızı-yeşil üzerine çift başlı kartal kullanılması...

Şu futbolcu bozuntusu teröristler milliyetçi bir şehirde maç yapsınlar da, o parmaklar kırılıp nasıl bir taraflarına sokuluyor bakalım..

Hocaya sallamak için açılmış boş bir konu daha

Gayette haklı adam kaleci aynı şeyi bize yapsa ana bacı bırakmazsınız ama biraz objektif olun objektif

Amed, 5 sene öncenin rövanşını bursalı oglanlari sahaya gömerek fazlasıyla almış oldu.

Burdaki bazı sığ düşünceli ırkçılara da dert olmuş.

Lanet gelsin yönetime!
Defolma Sırası Sizde ÇAPSIZLAR!

Sarı - Kırmızı - Yeşil renklerine sallayanlar olmuş. Algı yönetimi sizi ne hale getirmiş, kafanızı iki elinizin arasına alın ve oturun düşünün. Neden mi ? Zira bu renkler aslında atalarınız/atalarımız için önemliydi. Kırmızı ''Al Ruhu'' denen koruyucu tanrıyı simgeler ve tuğlarda kullanılırdı. ''Yaşil Han'' yada ''Yeşil Han'' da Ülgen'in yedi oğlundan birisinin adıdır ve doğal zorluklarla başa çıkılması için yine bu renk tuğlarda kullanılmıştır. Sarı da Türkler'de dünyanın merkezini simgeler. Ve Ak Kam'lara yol gösterir. Bu üç renk savaş meydanlarında Türk boyları tarafından defalarca kullanılmıştır. Hadi bunları bilmiyorsunuz. Hiç hayatınızda Türkmen köylerine ya da obalarına ya da düğünlerine de mi gitmediniz ? Türkmen kadınlarının düğünlerde özellikle bu üç renk ağırlıklı giyindiğini ya da kuşakların bu renklerden oluştuğunu hiç mi görmediniz ? Sizler kendi geçmişinize kendi kültürünüze bu kadar uzak kalıp Türk'lük kavramı arkasına sığınıp boşuna atar yapıyorsunuz. Daha fazla ayrıntıya girmeyeceğim. Aynı şeyler Nevruz için de geçerli. Böyle bir sürü mevzu içinde. Birileri sizin kültürünüzü size unuttursun siz bunu afiyetle yiyin. Sonra başkaları sizin ongunlarınızı ve geçmişteki önemli simgelerinizi alsın ve siz bunlara saldırın. Biraz saçma oluyor.

Ackrite

Tarikat kur müridin olalim abi..

Sent from my HTC One using Tapatalk

Üst Alt