Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum" - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Hazır bir yabancı almaktansa yerli oyuncuyu almayı tercih ediyorum"

Bu adam hakkında açılan bütün başlıklara uyuz oldum, adam 1 kere sevindirmedi be yaptığı açıklamalarla.
şampiyonluğun tadını çıkaramadık.

Böyle saçmalayacagina çıkıp açıkça anlat herşeyi.
Kardeşim bize yukarıdan talimat geldi de. 4. Yıldızı bu sene fener takacak de. Ne sacmaliyonuzki

GT-S5301 cihazımdan gönderildi

Bu akşam kuşlar esesi 5 ler de bizde sivasa toslarsak sen o zaman gör taraftarı, yabancıyı, yerliyi, transferi, hamza bey. Yedi kat uzak akrabalarının bile kulaklarını çınlatır bu taraftar.

Koskoca Galatasaray'ım, asırlık çınarım, Türk futbolunun dünyaya açılan kapısı..

Kimlere kaldın. Utanıyorum. Üzülüyorum..

hamza yıldız topcuları sevmiyor, bu net.

mütevazi adamlar ile basarılı olmak istiyor. hani taraftarın ne düsündügü umrumda degil, tamamen kendi içinde yönetiyor kulübü..

1174761.jpg

çevresi avrupadan gelecek oyunculardan komisyon yiyecek kadar geniş değil yerli oyuncu çevresi çok geniş ft abiside yönlendiriyodur zaten ;)

Ya aksam yazacaktim unuttum,simdi aklima geldi yine.

Hamza demedi mi Telles ve Muslera icin "degerlerini buldular mi satabiliriz" gibi birseyler?

Burak veya Selcuk hakkinda niye hic böyle birsey duymuyoruz agzindan? Veya Umut, Olcan icin?

Kendi de değerlerinin pardon değersizliklerinin farkında.. Öyle bir laf ettiğinde en çok 1-2 veren olacak. Bunu derse bu sefer de bunların değersizliğini kabul etmiş olacak.
Kabul etmiş olduğunda da bu kez "Kardeşim sen aklınımı yitirdin. Böyle değersiz adamlarla Galatasaray'a nasıl faydan olsun bekliyorsun" diyenlere söyleyecek lafı olmayacak. ;)

Beni al hocam beni. Hem yerliyim, yedekte kalırım, hatta 18'e bile alma. Takım deplasmana giderken Florya'da kalırım, çıtımı çıkarmam. Denge mi hayatta bozmam. Bozanın alnını karışlarım. al beni hocam.

Boş herif ya şampiyon olsan ne olacak 150 tane kupa alsan ne olacak şu açıklamaya bakarmısın sen Galatasaray üstünden para kazanmaya gelmişsin tek amacın bu

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi Türk'ü aldın peki.

Jem'i mi yetiştireceksin. 32'lik Bilal'i mi Türk futboluna ve milli takıma kazandıracaksın.

Üst Alt