Hamzaoğlu: "Önceliğimiz transfer değil, mevcut oyunculardan yararlanmak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Önceliğimiz transfer değil, mevcut oyunculardan yararlanmak"

2_hamza-hamzaoglu-goreve-hazirim_148783092114.jpg

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Ben Galatasaray'dan bir sürü oyuncu alıyormuşum... Bunların hiçbirine itibar edilmemesini istiyorum" dedi.

Devre arası olunca doğal olarak transferin konuşulduğunu dile getiren Hamzaoğlu, "Ben Galatasaray'dan bir sürü oyuncu alıyormuşum. Bunların hiçbirine itibar edilmemesini istiyorum. Bizim tabii ki önceliğimiz oyuncularımızı yakından tanımak, onlarla birlikte çalışmak. İhtiyaçlarımızın ne kadarını kendi içimizden tamamlayabiliriz bunu görmek istiyoruz. Bunu çözemezsek o zaman transfer yoluna başvuracağız. Öncelikle bizim hedefimiz mevcut kadromuzu en verimli şekilde kullanmaktır" dedi.

Milliyet

kötü hoca olabilir de bize zararı olmadı faydası oldu
asla pislik yapmadı,neden dalga geçilip kötüleniyor ki?
prandellinin ardından herkesin sövdüğü takımı öyle veya böyle şampiyon yaptı,suç mu işledi yani?
antalyanın durumu belli, 10 tane transfer lazım,yıldız istiyorum mu deseydi?
hamza hocadan nefret etmek garip,her ayrılanla illa nefretlik mi olmak zorundayız?

Garip hocam, çilekeş hocam her gittiği takımda imkansızlıklar var, Merter, Bilal, Jem Karacan dışında ki oyunculara parası yetmiyor napsın. Tabiki içinden çözecek.

kötü hoca olabilir de bize zararı olmadı faydası oldu
asla pislik yapmadı,neden dalga geçilip kötüleniyor ki?
prandellinin ardından herkesin sövdüğü takımı öyle veya böyle şampiyon yaptı,suç mu işledi yani?
antalyanın durumu belli, 10 tane transfer lazım,yıldız istiyorum mu deseydi?
hamza hocadan nefret etmek garip,her ayrılanla illa nefretlik mi olmak zorundayız?

onun olayı sabri evladımız umut yürüyene kadar oynar forvet alacakmısınız sorusuna aha yıldız forvetimiz geldi demesi melonun yerine bilal kısa denen adamla atletico maçına çıkması umuttan sağ açık yaratması ve cahilce açıklamaları yüzünden insanlar nefret etti deseydi ki klübün durumu ortada transfer yapmayacağız deseydi kimsede onu bu kadar gömmezdi

Eto'o faks çekmiş ayrılmak için alacaklarına karşılık.

Menez gitti.
Nasri de gidecek deniyor.

Hocammmm içlerinden halledecek.

Üst Alt