Hangi Adidas F50 modeli ?


İki tane F50 modeli var. Hangisinin daha güzel olduğuna tam karar veremedik. Bir de foruma soralım dedik :)Grey Black OrangeAdidas_F50_adizero_II_prime_FG_Grey-Black-Orange1_2.jpg
White Blue Pinkadidas-f50-adizero-ii-prime-fg-white-blue-pink.jpg
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Futbol oynarken ayağın renkli olacak, dikkat çekecek giydiğin ayakkabı. Farklı olacak. Modelin berbatlığı, rengin leşliğini önemsemeyeceksin. Diğerlerinden farkın olacak sahada.Bana sorarsan 2.'si on numara bu yönden. Cırtlak, leş hatta aptal saptal bir model. Ama göze batan renkler olduğu için dikkat çeker. Hiç düşünmem 2.'sini alırdım.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Valla ilki daha hoşuma gitti benim. İkincisi çok cırtlak renklere sahip.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Bu ikisinin arasında kaldım işte.Tabi yarı prof modelini alacağım hangisini seçersem.Murat turuncu-griyi seçti Tamer diğerini.Ben de bu konuda Sertaç'la aynı düşüncedeyim.Marjinal şeyleri daha çok tutarım.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Necati'nin dediklerinde ilk 3'ü leş ötesi. Almam şahsen. Bana kalırsa Nike'ın mercurial'ini al. Mesela bende pembesi var. Baros stayla. Necati'nin koyduklarında Mercurial'ler de çok iyi. Hoş ayakkabılar. Görüntü olarak f50'lerin ilki çok sade ve basit. Hoş bir model ama sahada giydin mi diğer ayakkabılardan farkı kalmaz. f50 olduğunu dışarıdan bakan görmez. Amaç elbette hava atmak değil ama ayakkabın sahada dikkat çekmeli. İkincisini şiddetle tavsiye ederim.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?nike-mercurial-pembe-fiyati_05.jpg
Ben bunu kullanıyorum, giyince ayaklarıma baktığımda bile farklı hissediyorum kendimi. Tavsiye ederim. Sezon dışı ürün olduğu için de 80 TL'ye almıştım. Ama halı sahasını. Yarı Profesyonel olanı 90 TL'ydi.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Sertaç yarı prof 90 lira olamaz olm o 170 küsür onun yarı profu.:DNike kesinlikle düşünmüyorum.Sanırım pembe-mavi olanını alacağım.:asd:
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?90'ların sonundan itibaren kramponlarda asalet diye birşey kalmadı! Pavyon ayakkabısı tarzında modeller ürüyüp duruyor. Tam bir leshlik abidesi. Krampon dediğin Adidas'sa, Adidas işareti beyaz gerisi siyah.. Nike'sa, Nike işareti beyaz gerisi siyah.. Puma'ysa, Puma işareti beyaz gerisi siyah olur arkadaş.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Lan fiyat öyle de sezon dışı ürün ayağına ayakkabı dünyasında indirim vardı. Yüzde bilmem kaç falan. O sıra almıştım öyleydi fiyatı.
 
Cevap: Hangi Adidas F50 modeli ?Necati'nin dediklerinde ilk 3'ü leş ötesi. Almam şahsen. Bana kalırsa Nike'ın mercurial'ini al. Mesela bende pembesi var. Baros stayla. Necati'nin koyduklarında Mercurial'ler de çok iyi. Hoş ayakkabılar. Görüntü olarak f50'lerin ilki çok sade ve basit. Hoş bir model ama sahada giydin mi diğer ayakkabılardan farkı kalmaz. f50 olduğunu dışarıdan bakan görmez. Amaç elbette hava atmak değil ama ayakkabın sahada dikkat çekmeli. İkincisini şiddetle tavsiye ederim.Adidas bu aralar cok güzel krampon cikarmiyor bence. Ama o en üstte kirmizi olanlar güzel bence. Ama genelde Nike'in kramponlari daha güzel oluyor.Pembe-gri olan mı yoksa Baros'un ilk geldiğinde giydiği Vapor Rosa mı?vaporfgivpinkrz6.png
Bunlar var bende.5126d1251728902-sammelthread-nike-mercurial-vapor-superfly-354554-851-2.jpg
Bunlarda güzel.
 
Üst Alt