Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Hangi Burçtasınız? (Dev GSC Analizi)

Hangi Burçtansınız?

• Kullanılan toplam oy
    94
Arkadaşlar yine dev bir forum analizi ile karşınıza çıkmaktayım..

Forumun burç çoğunluğunu analiz becerilerim ile değerlendirip (Tamamen bilimsel) olarak yorumlamak istiyorum.

Anketimizi sabote etmeden katılım sağlarsanız sizin isteklerinizi ve sorunlarınıza ışık olmayı istiyorum..

Bu konuda geçerli olmak kaydıyla, moda giremenizi sağlayacaksa bana; "astroloji uzm. doruk abla" falan diyebilirsiniz.

Bu anket sonunda cevap bulacağımız sorular;

En çok hangi burçlular, GALATASARAY taraftarıdır?
En fazla ceza yiyen burç kitlesi ?
Foruma en sadık burçlar kimler?
Forumun sadık üyelerinin ortak özelliği ney?
Forumu sabote eden troller, aynı burç tarikatına mı bağlı ?
ve binlercesi..

Yengeç burcuyum, gayet memnunum. Hayatımı ne yönde geliştirirsem o şekilde olurum burçlar biraz kalıp gibi sanki :)

Doruk çabanı takdir etmek adına paylaşayım madem herhangi bir inanç barındırmayarak terazi burcuyum burçla ilgili tek bildiğim F. Nietzsche'nin de terazi burcu olduğudur, teşekkürler.

YENGEÇ BURCU 419.05%
Aslan Karadağ, Batuhan Aydemir, Doğu Alkan, Refik Y. AKKÜLAH

TÜM ADAMLAR YENGEÇ BURCU

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayı burcu niye yok,:confused:mesela 2902 olabilir onların üretim bandı çıkışı..
İlginç olan kanatlılara dair hiçbişey yok. Astrologlar bile guşları kaale almamış be..:D

Anket acayip verimli gidiyor arkadaşlar katılımlarınız için teşekkür ederim..

Anketin sonuçlanmasıyla birlikte sorularınızı cevaplayacağım..

Özelden burcumu merak edenler olmuş onlar için Aslan olduğumu bildirmek isterim..

Bu anketi açmadan önce, forumun büyük çoğunluğu Aslan olur demiştim. İtiraf etmek gerekirse ters köşe oldum..

Anketteki burçları saydım, tam 12 tane burç varmış, burçlarla aram bu kadar.
Gerçekten bu konuda ulema olanlardan birisi. bunların özellikleri ve çapraz kur ve bağlama teknikleri ve hatta melezleme sonuç perfonslarının muhtemel burçlarına göre karakter kategorizasyonu hakkında brifing verebilir mi acaba..:confused::hat:

Bizde bilgi sahibi olalımda biraz, bunları konuşurkene, olur olmaz yerde pipo tüttürür gibi yaparak veya 4 parmak ucuyla aynı elin başparmak inciğini kaşır gibi yaparak ayaklarımız yere basmaz edaları sergileyebiliriz belki..:asd22:

Mümkünse astrostar tablo üzerinde anlaşılır ve 8 yaşındaki bir çocuğa anlatır gibi olsun benimkisi.:p

Heh.he. İmla kontrolü yaparken bide baktım bayağı ayağım yerden kesik gibi sallamışım yağu..:D

Üst Alt