Hangi Çilek Sizi Daha Çok Heyecanlandırdı ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Çilek Sizi Daha Çok Heyecanlandırdı ?

Hangi Çilek Sizi Daha Çok Heyecanlandırdı ?

• Falcao

Kullanılan: 15 12.3%
  • Sneijder

Kullanılan: 63 51.6%
  • Drogba

Kullanılan: 44 36.1%

• Kullanılan toplam oy
    122
Bunlar arasında sıralama yaparsam Sneijder-Falcao-Drogba(alınması daha kolaydı) şeklinde.
Bunlardan bağımsız Misimovic Bundesliga asist kralı olarak gelmişti ligin içinden geçmesini bekliyordum.

Kesinlikle Drogba. Hele o Akhisar maçında sonradan oyuna girip giren girmez golü atması. Orgazm etmişti beni.

Sneijder ve Falcao’nun yerleri ayrı tabi. Ama Drogba 1 tık önde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sneijder elbette, şu an 27 yaşında olup, kafa takımlarda oynayan herhangi bir ofansif oyuncuyu alma şansımız yok adının Sneijder olmasını bir kenara koyuyorum. 33 yaşında başka ünlü bir forveti yine alabiliriz istersek.

Drogba benim gözümde 21. yüzyılın en önemli merkez 2 merkez forvetinden birisidir diğeri de Ronaldo Lima bu ikisini herhangi bir forvetle kıyaslamam ama Falcao'da golcülük konusunda dünyanın en iyilerinden bitiriciliği öldürücü bir adam

Drogba>Falcao>Sneijder şeklinde önem sıralaması benim gözümde ama o kadar bekledik o kadar sıkıntı çektik ki Falcao transferi beni hepsinden daha çok heyecanlandırdı

Yanlislik ile Falcao yazdim, ancak dogrusu benim acimdan sneijderdir...

Drogba´nin bu yasta hala bukadar üstün olabilecegini beklemiyordum... Bizde oynadigi sürece tüm takimi sürekleyen worldclass bir oyuncunun nasil oldunacagini sergiledi. Bizim acimizdan tam bir game changer idi.
Sneijder ise beklentilerimin cok gerisinde kaldi...

Falcao tarz olarak tam istedigim forvet, bakalim yas olarak o isteklerime cevap verecekmi, ve takima nasil bir katki verecek. Önemli olan bu...

Bu tarz transferlerin cok büyük reklam, yada sükse getirdigine ise katilmiyorum, bu tarz oyuncular bizi reklam olarak yükseltmedigi gibi, kendileri de vitalarini düsürmüs oluyorlar bir hayli. Sneijder ve Drogba geldiginde, ben reklam konusunda patlama yaptigimizi hatirlamiyorum, sponsorluk teklifleri de patlamadi.
Ayni sekilde Falcao´da bizi kayda degecek kadar lukratif yapacagini zannetmiyorum...

Simdi bunun nedeni yöneticilerin beceriksizligi diyebilirsiniz, yönetici fetisisti iseniz hakli olabilirsiniz kendi acinizdan, ama isin dogrusu ise dünyada kimsenin ne ligimizi, ne de takimimizi yeterince ipledigidir. O yüzden sponsorlar icinde lukratif degiliz. Kimse kimseye para hediye etmez.

O yüzden benim icin belirleyici olan takim performansina bireysel olarak verdigi katkidir. Bu tarz oyunculari peaklerinden almak istesen alamazsin. Ama düsüsteyken dahi performanslari, takima bir hayli katki verebilir. Tecrübeleri, oyun anlayislari, yetenekleri, ve özgüvenleri ile bizim bildigimiz oyuncularin cok üzerindeler.

Sneijder ve Drogba transferlerinden sonra, maalesef performans olarak yükselecegimize, bir düsüs yasamistik. Su an yine hele ki FFP varken, umarim Falcao transferi hem performans hemde ekonomik olarak benzer bir sürec yasamamiz adina, dogru düsünülmüs ve dogru bir sekilde uygulanir.

Sunu revide etmem gerekiyor... An itibari ile Falcao heycan konusunda öne gecmistir, bence bizde bambaska bir performans sergileyecek. Falcao bize asiri bir hirs ve istek ile gelmis, bunu daha ilk görüntülerde yansitiyor. Sosyal medyada felan yaptiklkari show, yada oyun degil, adam daha ilk günden Galatasaray´li olmayi yasamaya baslamis.

Falcao transferinden ilk gündeme geldiginde kusku duyuyordum, ama simdi bütün hirsi ile buraya direk adapte olacagina eminim artik.

Hosgeldin Falcao...

Üst Alt