Hangi Diğer Galatasaray Forumlarına Üyesiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Diğer Galatasaray Forumlarına Üyesiniz?

Cevap: Hangi Diğer Galatasaray Forumlarına Üyesiniz?

Neden bu kadar abartiyorsunuz herseyi, bir kac ay önce böyle degildi bu forum.

Yaptıklarımız diğer üyelerin şikayetlerini azaltmaya yönelik idi, bunda art niyet aramaya gerek yok.

Son zamanlarda kuralları biraz daha esnetme yönündeyiz. Umarım memnun kalınır, nihayetinde ne yapıyorsak sizlerin daha rahat bir paylaşım ortamı bulması için yapıyoruz.

Bireysel olarak sana karşı bir hareket sezinliyorsan (ki ben böyle birşey olmadığına eminim) Ertuğrul yada Caner 'e, olmazsa bana yazabilirsin, biliyorsun.

Yaptıklarımız diğer üyelerin şikayetlerini azaltmaya yönelik idi, bunda art niyet aramaya gerek yok.

Son zamanlarda kuralları biraz daha esnetme yönündeyiz. Umarım memnun kalınır, nihayetinde ne yapıyorsak sizlerin daha rahat bir paylaşım ortamı bulması için yapıyoruz.

Bireysel olarak sana karşı bir hareket sezinliyorsan (ki ben böyle birşey olmadığına eminim) Ertuğrul yada Caner 'e, olmazsa bana yazabilirsin, biliyorsun.

Baska nasil düsüneyim?

bende öyle birsey oldugundan eminim abi, yoksa bunun bir aciklamasi olamaz.

ceza bitti, foruma girdim, transfer nöbet basliginin altinda 7-8 yorum yazdim, "hosgeldin, gecmis olsun" diye arkadasa cevap yazdim birkere "sagolasin, gecti allahtan" diye tekrar atildim basliktan.

kimi rahatsiz etmis olabilir ki o mesajim?

birini yada cogunu rahatsiz etmiis olsa bile o mesajim, - ki raporlayan bile olmamistir- diyelim 20 kere raporlandi, yinede konudan atmadan, "salman, sikyaetler yagiyor, dikkatli ol, bir dahaki sefer atmak zorunda kaliriz" demek cok mu zordu.

yani o kadar cok sikayet mi yagdi gercekten o mesajim yüzünden, hemen atildim, uyari bile yapilmadan ...

Biliyorum ama siz zaten neden yazmadigimi acikladiniz.

Bende diyorum ki, mod seciminde daha dikkatli olalim, sadece forumda online olma süresine göre degil, pozetif, negatif yönleri hangisi daha agir basmis simdiye kadar, ona göre secelim diyorum.

Umarim öyle olur, ama ben benim gibi sikayetci olan üyelerin sayisi az olmadigida ortada.

edit: simdi gittim, 6-7 rapor yolladim, bakalim onlar atilacak mi konudan, atilirlarsa sacma, atilmazlarsa yine sacma, cunkü ben atiliyorsam, onlarda atilmali. Umarim ne demek istedigimi anlamissinizdir.

edit: al iste, adam hemen bana öm yollamis "Gereksiz yere defalarca mesaj raporlama lütfen. Aksi halde devam edersen, MYC cezası bile alabilirsin. " bahsettigim moderlerin basind agelen adam bu iste, emre saykal. kac gündür kasiniyor, adeta bahane ariyor bana ceza kesmek icin, nöbet tutuyor sanirsin, msallahi var vallahi.

Sadece ultrAslan'dan var buradan başka.

Oraya da sadece ayda 1 defa giriyorum, pek sıcak bir ortam yok orada nedense.

Burası fazlasıyla iyi suanda, diğer forumlardan cok önde olarak görüyorum.

edit: simdi gittim, 6-7 rapor yolladim, bakalim onlar atilacak mi konudan, atilirlarsa sacma, atilmazlarsa yine sacma, cunkü ben atiliyorsam, onlarda atilmali. Umarim ne demek istedigimi anlamissinizdir.

edit: al iste, adam hemen bana öm yollamis "Gereksiz yere defalarca mesaj raporlama lütfen. Aksi halde devam edersen, MYC cezası bile alabilirsin. " bahsettigim moderlerin basind agelen adam bu iste, emre saykal. kac gündür kasiniyor, adeta bahane ariyor bana ceza kesmek icin, nöbet tutuyor sanirsin, msallahi var vallahi.

Evet bu mesajlar antipatik algılanmana sebep oluyor. Niyetin algılanmıyor, sonucuna bakılıyor, "arkadaş bize sırf gıcıklık olsun diye ota boka rapor atıyor" diye algılanıyor.

Boşver sen, makul şekilde forumuna takıl. Hepimiz bir parça aldık üzerimize mesajları...

Evet bu mesajlar antipatik algılanmana sebep oluyor. Niyetin algılanmıyor, sonucuna bakılıyor, "arkadaş bize sırf gıcıklık olsun diye ota boka rapor atıyor" diye algılanıyor.

Boşver sen, makul şekilde forumuna takıl. Hepimiz bir parça aldık üzerimize mesajları...

neyse abi, konu (forumlar) acilmisken, birde konuyu acan sen olunca, yazayim dedim, yazdim.

benim icin önemli olan senin olayidan/olaylardan haberdar oldugunu bilmek, görmek.

Başka hiçbir yerde şubemiz yoktur...

Taklitlerimizden sakınınız...

:D

aslantepe.biz

oraya stadın yapımından beri üyeyim ancak stadın yapım aşamasın da çok sorun oldu bunları çokça dile getirdim fenerlilikle suçlandım dayanamadım ^bir daha bu siteye girip yorum da bulunmayacağım inşallah bittiğinde girip ve son mesajımı yazacağım dedim^.

Sonuç olarak öylede oldu zaten bittiği gün girip hayırlı olsun mesajı yazdım beni suçlayanlara mesaj attım sonra çıktım bir daha da girmedim.

Şu an da GsCimbom dan başkası yok hayatım da :)

Seçenekler arasinda alisamiyen.net yok.. Üye degilimde neden yok ?

Ben ultraslan'a üyeyim sadece ama pek mesaj yazmam..

Onca forum'a uye olmak neye yariyor ayiptir sormasi? Ve burdaki yazdiklarinizi oraya copy paste'mi yapiyorsunuz?

İlk kurulduğu andan itibaren GSCimbom.Ayıptır söylemesi ilk üyelerdenim:)

GSC ile şuan ciddi bir ilişkim var. Üstüne gül koklamam :D

aslanyurekliler.com'dan buraya yatay geçiş yapmıştım. A.Song zamanlarıydı. :asd:

Üst Alt