Hangi Forma Daha Çok Satıyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

Cevap: Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

306883_409273455798022_227782634_n.jpg

Kulübe 100 tl civarı kalıyor. Forma gelirinin çoğunun nike'a kalması saçma olurdu zaten ne alaka.

Nike ürünlerini asya pazarında yapıyor; işçilik maaliyetleri falan 10 dolara geliyor ideal bir forma.Tabi bundan Nike da kazanacak;yani bir formadan elde edilen kar 100 lira değildir de 50-60 TL falandır.

Mesela sıraya girdikleri Zara'daki malzemeler Bangladeş malı,pazardan alın daha sağlam ,ama veriyorlar Zara coşkusunu millet dünya para harcayıp bir örnek dolaşıyor,kapitalizm böyle bir şey :D

Yanlış anlaşılma oldu galiba. 119 TL den nike da pay alıyordur diye düşünüyorum. 102 TL direk Klübe kalmaz diye düşünüyorum. Ama tabi bu bir varsayım.

Neden kalmasın ki? Nike bizim sponsorumuz, bizim Nike'tan para kazanmamız gerekiyor :ka21: 17TL'nin tamamı maliyet değildir, Nike'a yine 5-10 kalıyordur.

Polo yaka sevmediğim için güzel olmasına rağmen parçalı formayı almayıp, kırmızı formayı aldım. İlerleyen günlerde de beyaz olanı almak istiyorum. Ama Kırmızı forma çok hoşuma gitti.

beyaz formanin cikacagi tarih bellimi? ve turk bayrakli formalar? arti slim fit versiyonlari?

Üst Alt