Hangi Forma Daha Çok Satıyor? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

Galatasaray'da yeni sezon formaları geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Teknik heyet ve futbolcular başta olmak üzere, camianın geneli klasik parçalı formayı beğendi. Yalnızca beyaz forma, G.Saray Store’larda taraftarın beğenisine sunulmazken, 10 gün içerisinde bu dizaynın da taraftarlarla buluşacağı öğrenildi. Parçalı ve kırmızı formanın genel satışı sonrası Cimbom, 96 saat, yani 4 gün içerisinde tam 42 bin forma sattı. Bu ilgi yönetimin yüzünü güldürdü.

Satışlarda patlama

Satılan 42 bin formanın 27 bini Terim’in beğendiği kırmızı foma oldu. Forma satışını ‘Hedef 1 milyon’ sloganıyla başlatıp yürüten G.Saray yönetimi, kombineden sonra formalarda da rekora gitmeyi planlıyor.

Galatasaray yeni forma - Futbol

Cevap: Hangi Forma Daha Çok Satıyor?

daha önce 3 gunde 54bin forma satıldıgı haberi vardı burda 4 gunde 42 bin forma sattıgımız yazıyor hangisi dogrusu

4 günde 42bin doğru sanırım. Facebook'ta Galatasaray Sayfası'nın paylaştığı Medyaspor haberi de öyle söylüyor.

Webaslan sıkmış sanki.

Parçalı satışları kesin daha fazladır.

kırmızı formanın çok satılması çok normal... bir çok taraftarda parçalı zaten var... ayrıca kırmız forma bu sene gerçekten çok güzel...

GS Store internet sayfası daha kaliteli olsa satışlarda patlama yaşanır.

Ürünlerin hiç birinde aradığımız bedenleri bulamıyoruz.

Ayrıca sitedeki ürün fotoğrafları yetersiz.

Beyaz Forma ile Nike jacket alıcam bende İnsallah..

Kadıkoy hatırası ile Sampiyonluk yarınlara kaldı tsörtlerinden aldım muthiş oluyor plajda falan tepkiler cok hos:D

Keşke forma satışında biraz daha planlı çalışılsaydı o zaman daha fazla satılırdı. Şimdi forma alacam bulamıyorum. Çok plansız çalışıyorlar. 8taşlıların FEDA fiyaskosuna döndü

benim şehirde ki nike mağazasına (maalesef GS Store yok) ağustosun ilk haftasında gelecek bekliyorum hala gelsin bir kırmızı da ben alıcam

1.000.000 adet forma * 119 TL = 119.000.000 TL

Bu paranin 1/4 kulübün kasasina girse kâr olarak, 29.750.000 TL yapar.

Avro üzerinden hesaplarsak (bugünun kuru ile), 13.519.000 Avro yapar.

Iyi para dudes :happy0025:

P.s. bence 1 milyon forma satisi imkânsiz. Ama bende tabiki her GS'li gibi görevimi yerine getirecegim. En az 5 forma almak zorundayim... baba, anne, ben 2x :D, kardes...

1.000.000 adet forma * 119 TL = 119.000.000 TL

Bu paranin 1/4 kulübün kasasina girse kâr olarak, 29.750.000 TL yapar.

Avro üzerinden hesaplarsak (bugünun kuru ile), 13.519.000 Avro yapar.

Iyi para dudes :happy0025:

P.s. bence 1 milyon forma satisi imkânsiz. Ama bende tabiki her GS'li gibi görevimi yerine getirecegim. En az 5 forma almak zorundayim... baba, anne, ben 2x :D, kardes...

Bir forma kulübe 17TL'ye mal oluyormuş (diyorlar). Yani bir formadan edilen kâr 102 lira. 1 milyon forma = 102 milyon lira yapar. 102mTL=46m€ yapar. İyi para.

Bir forma kulübe 17TL'ye mal oluyormuş (diyorlar). Yani bir formadan edilen kâr 102 lira. 1 milyon forma = 102 milyon lira yapar. 102mTL=46m€ yapar. İyi para.

Bence o rakam abartılı bir rakam. Nike da bu ürün satışından para kazanıyordur. Klübe kalan para biraz abartılı geliyor bana.

Üst Alt