Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Cevap: Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Parçalıyı giymek nasip olmuşsa kıymet bilinmiştir....

Alamadığımız oyuncular hakkında kıymetini bilemedik konusu olabilir...

elano.png

Felipeyi bilirmisiniz yürüyen merdivende adam geçerdi.:sad007: Giovanni Dos Santosta bence daha fazla şansı hakkediyordu. Yine yakın zamanda Keita ve eskilerden Peresi unutamıyorum hakkının yendiğini düşünmüşümdür hep. :(

Felipeyi bilirmisiniz yürüyen merdivende adam geçerdi.:sad007: Giovanni Dos Santosta bence daha fazla şansı hakkediyordu. Yine yakın zamanda Keita ve eskilerden Peresi unutamıyorum hakkının yendiğini düşünmüşümdür hep. :(

Felipe telefon kulübesinde bile çalım atacak kadar yetenekliydi.

[video=youtube;7EWpNeI046Q]https://www.youtube.com/watch?v=7EWpNeI046Q[/video]

Çektirip gitmekle iyi yaptı. Asla Metin Oktaydan tacı almayı hakketmiyordu, nitekim elinde çok tutamadı. Bknz ilahi adalet ;)

Öyle deme. Adama o zaman Bülent Korkmaz'la aynı parayı verdiler. Gece 3-4 lere kadar yalvardı. Biraz olsun fazla verin kalıcam dedi ama biz adama resmen çektir git dedik. Hıncal'ı falan aramış, abi neden böyle yapıyorlar, kalmak istiyorum demiş. Hatta Hıncal aramış bizimkileri falan da artırmamışlar fiyatı.

Fener tesislerine girerken bile, araç telefonu çalmış, açmak istemiş te Can Tanrıyar şerefsizi zorla açtırmayıp hızlıca tesise sokmuş. Arayan da Ergün Gürsoy'muş.

Diğerlerinin bir kısmına çok, bir kısmına kısmen katılmakla birlikte Lincoln ismine katılmıyorum. Bana göre Hagi'den sonra 10 numaranın en çok yakıştığı futbolcudur kendisi ama haddi aşması sebebiyle gönderildiğini biliyorum ve bunun için yönetime destek veriyorum. Kısaca kıymeti bilinmiştir lakin sorunlu olması sebebiyle kulüple ilişkisi kesilmiştir.

Ljung, Perez ve Culio

Culio yıllık 2 milyon euro alsaydı takımda kalmıştı.

Ljung ve Perez de kaliteli futbolculardı ama nedense 1 senon oynayıp gönderildiler.

Üst Alt