Hangi Kardiyo Metodu En Hızlı Yağ Yaktırır? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Kardiyo Metodu En Hızlı Yağ Yaktırır?

Yalan yok. benim de kilo vermem lazım.
Ama mevcut zamanda kilo vermemek çok kolaylaştı. Hareket yok, yemek çok.

Çok zor ya.. disiplin gerekiyor ve insan hakikatten istemesi gerekir. Başkaları söylüyor diye yapmak başarılısı olmaz...insan kolay pes eder.

Keşke tıp daha kolay bir çözüm sunsa.
Kolay çözümünü sunan paraya para demez yeni dünya da.

Kolay çözüm zararlı olacaktır şüphesiz, insan vücudu, doğal kaynaklarla ve doğal bileşenlerle iyiye gider, yapay olan hemen her şey ise zarar veriyor.

Sıkıntı alışkanlıklar ve bu ciddi şekilde kanıksanmış durumda. Sabah erken kalkmak yük oluyor herkese halbuki insan vücudu gün ışığıyla daha verimli oluyor, son dönemde öyle dayatıldıki herkes gece kuşu oldu mesela. En iyi yöntem, en eski ve temel yöntemler, bir yerden sonra insan spor yapmaktan keyif almaya ve yorulmamaya başlıyor, o hazza ulaştığın zaman bırakmıyorsun kolay kolay zaten.

Kolay çözüm zararlı olacaktır şüphesiz, insan vücudu, doğal kaynaklarla ve doğal bileşenlerle iyiye gider, yapay olan hemen her şey ise zarar veriyor.

Sıkıntı alışkanlıklar ve bu ciddi şekilde kanıksanmış durumda. Sabah erken kalkmak yük oluyor herkese halbuki insan vücudu gün ışığıyla daha verimli oluyor, son dönemde öyle dayatıldıki herkes gece kuşu oldu mesela. En iyi yöntem, en eski ve temel yöntemler, bir yerden sonra insan spor yapmaktan keyif almaya ve yorulmamaya başlıyor, o hazza ulaştığın zaman bırakmıyorsun kolay kolay zaten.
Bu çok doğru bağımlılık yapıyor ve insan kendisinin geliştiğini görünce biraz mutlu oluyor mesela ben 1-1.5 sene önce 1 tane bile barfiks çekemiyordum ama şimdi 4 set 8 tekrar çekebiliyorum ve geriye dönüp baktığımda bu bana baya bir haz veriyor.

Üst Alt