Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Marka Cep Telefonu Kullanıyorsunuz?

Asus Zenfone 6 kullanıyorum 3 yıldır.700 liraya almıştım şu an telefonu değiştirecek maddi gücüm de var ama telefonun fiyat/performansına aşık oldum sıkıntı çıkarana kadar kullanacağım bakalım ne kadar gidecek :)

Oneplus 5 aldım yağ gibi akıyor şerefsizim. Ayfondan geçtim ilk defa Android bi cihaz kullanıyorum.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iphone 7 plus var bende.Sakarya'da Toyota fabrikasında çalışıyorum.X'in Japonya'daki fiyatına göre kendi telefonumu satıp ordan getirtmeyi düşünüyorum.Malum burdaki fiyatlarla oradaki fiyatlar arasında 1000-1200 lira fark var.

Eşim kullanıyor, geçen ablasına cevap yazmamı istedi telefonu duvara atıyordum.

Abart Kenan abart :) Telefonun ideal boyutu bana göre iPhone 6 boyutunda olmalıdır. Gerisi hamallık.

İtiraf edeyim. İlk defa geçen cumartesi biraz şikayet ettim. Yolculuk yapıyordum. Maçı telefon uygulamasından açtım. Keyif alamadım. Yan koltukta ben yaşlarda bir adam 7 Plus'undan açtı maçı izledik biraz. İlçede inince ben de radyoya döndüm :D

Abart Kenan abart :) Telefonun ideal boyutu bana göre iPhone 6 boyutunda olmalıdır. Gerisi hamallık.

İtiraf edeyim. İlk defa geçen cumartesi biraz şikayet ettim. Yolculuk yapıyordum. Maçı telefon uygulamasından açtım. Keyif alamadım. Yan koltukta ben yaşlarda bir adam 7 Plus'undan açtı maçı izledik biraz. İlçede inince ben de radyoya döndüm :D
Gercekten mesaji yazana kadar kac kere yanlis tusa bastigimi sayamadim.

Çocuk telefonu o la

Telefon dedin en az 5"5
Olmalı.

#SizinLikelarınızİleYaşıyorum

İhtiyaçlarımı karşılıyor. Telefon görüşmesi, mesajlaşma bir kaç sosyal medya uygulaması ve mobil oyun dışında telefonumu kullanmıyorum. iPhone benim gibi kullanıcıları memnun edip küçük ekran üretmeye devam edecektir. En fazla 4.7" olabilir. 6S boyutu. Gerisi aşırı büyük. Düzelteyim bana hitap etmiyor.

İhtiyaçlarımı karşılıyor. Telefon görüşmesi, mesajlaşma bir kaç sosyal medya uygulaması ve mobil oyun dışında telefonumu kullanmıyorum. iPhone benim gibi kullanıcıları memnun edip küçük ekran üretmeye devam edecektir. En fazla 4.7" olabilir. 6S boyutu. Gerisi aşırı büyük. Düzelteyim bana hitap etmiyor.
6S mı ?????

Bir GS Forumunda hem de...
Kuş Av Ekibi seni takipe aldı

#SizinLikelarınızİleYaşıyorum

Üst Alt