Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60
Bu arada tvmiz eski diye yabana atmayın güncel teknolojileri takından takip eden biri olarak tv alacaksanız mutlaka HDR özelliği olmasına dikkat edin.

LG dolby hdr ve hdr10 standardlarına birlikte destek vermesi ile ön plana çıkıyor.Özellikle yeni çıkan oled B7 serisi çok başarılı ve tutulan bir model.

Sony ise Ax1 serisi OLED TV'si ile HDR görüntü ve güçlü ses sistemi ile göz dolduruyor.

bu tvler elbette 8bin tl bandından başlıyor , o yüzden led HDR tvler tercih edilebilir.

Samsung QLED teknolojisi bana o kadar başarılı gibi gelmedi.Samsung biraz panelinde pastel tonlarda abartıya kaçıyor , kontrast ve demo videolar ile göz boyamaya çalışıyor gibi geldi.Panel olarak sony ve lg daha başarılı sanki.

Ayrıca sony'de android tv ve lg'de weboss başarılı smart TV seçenekleri.Samsung'daki tizen ne kadar başarılı kullananlar alıntılasın.
webos kullandim, Samsung bu konuda daha basarili.
Sony Android hakkinda kendim kullanmadim ama forumlar´da okudugum kadari ile iyi degil.

webos kullandim, Samsung bu konuda daha basarili.
Sony Android hakkinda kendim kullanmadim ama forumlar´da okudugum kadari ile iyi degil.
samsungta google play var mı?

android tv de chromecast desteği oluyor samsung chromecast destekliyor mu? chromecast miracaste göre iphone desteği ile ön plana çıkıyor.

bilgim olmadığından soruyorum.

samsungta google play var mı?

android tv de chromecast desteği oluyor samsung chromecast destekliyor mu? chromecast miracaste göre iphone desteği ile ön plana çıkıyor.

bilgim olmadığından soruyorum.
Hayır yok, Tizen ama daha sağlam çalışıyor.
Chromecast özelliği yok, bildiğim kadarı ile her televizyonda yok ve bunun dışında mesela Telefon ile Youtube bağlantısı için gerek bile yok aslında, Youtube bu hizmeti kendi içinde sunuyor.
Youtube dışında en önemli olan artık Netflix, o da her televizyonda var zaten.
Android TV için forumlar da okuduğum çok hata olduğu, stabil çalışmadığı ve ara yüzün çok ağar çalıştığı yönünde genellikle. Birde bunu kendim tecrübe etmediğim için kesin bilmiyorum ama okuduklarımı doğru anladım ise Google Play telefonlar da olduğu gibi geniş kapsamlı değil.

Son düzenleme:
Philips Android gayet güzel şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım.

Tek sıkıntı telefondaki android gibi her uygulamayı bulamıyorsun birde Philips bazı özelliklerde Lg ve Samsung dan geride o yüzden sıkıntı yaşayabilirsniz.

Mesela digitürk play saçma sapan markalarda varken philipste yok çok sinir bozucu.

LG de kullanıyorum o da gayet iyi.

lg 42 smart led tv lg ve samsung güzel tv ler yapıyorlar ama size tavsiye az daha para verin sony alın aklınızda cebinizde rahat etsin

lg ile samsungun dertleriyle ugrasmazsınız

Benim için dizi ve filmlerde görüntü kalitesi oldukça önemli olduğu ve arşivim bluray olduğu için Philips kullanıyorum uzun bir süredir ve son derece de memnunum

Üst Alt