Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Televizyon Kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60
bu şiddete önlem olsun diye panasonic plazma almıştım,çok uğraştı ama kıramadı sıpa
Hocam kırması değil mürekkep lekesi oluyor , bizim lcdde kırık yok ama heryeri leke oldu.

işin ilginci samsung çok sağlam yine de .Bu lekelerin bir kısmı ev taşırken nasıl olduysa tamamen düzelmişti ama sıpa rahat durmadı yenilerini yaptı.

LG kullanıyorum şu arkası ledli olanlar Ambilight serisi galiba. Çok memnunum.

edit :philipshmiş lan :asd:

1 senedir evdeki tvyi LG sanıyorum :D

Evet TV hediye o yüzden pek markaya takılmamışım :D

Son düzenleme:
Hocam kırması değil mürekkep lekesi oluyor , bizim lcdde kırık yok ama heryeri leke oldu.

işin ilginci samsung çok sağlam yine de .Bu lekelerin bir kısmı ev taşırken nasıl olduysa tamamen düzelmişti ama sıpa rahat durmadı yenilerini yaptı.

teknoloji canavarı dedikleri şey işte bu veletler

bir şeyleri kavrayıp atmayı öğrendikten sonra 4 tane telefon kırdı,s5 in lansmanı yapıldı 10 gün sonra aldım ondan sonra ki 10. günde telefon paramparça oldu

teknoloji canavarı dedikleri şey işte bu veletler

bir şeyleri kavrayıp atmayı öğrendikten sonra 4 tane telefon kırdı,s5 in lansmanı yapıldı 10 gün sonra aldım ondan sonra ki 10. günde telefon paramparça oldu
Benim kiz atmiyor, televizyon dolabi alcak direk onun üstüne cikip catir catir vuruyor televizyona, hemde eline ne gecirir ise.
Birde o kadar boya kitabi var ama televizyon ekranin´da boya yapmak daha cok ilgisini cekiyor.

Benim kiz atmiyor, televizyon dolabi alcak direk onun üstüne cikip catir catir vuruyor televizyona, hemde eline ne gecirir ise.
Birde o kadar boya kitabi var ama televizyon ekranin´da boya yapmak daha cok ilgisini cekiyor.

çok yaratıcı :D

Üst Alt