Hangi Takım Şampiyon Olursa Daha Az Yara Alırız? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Takım Şampiyon Olursa Daha Az Yara Alırız?

• Trabzonspor

• Başakşehir

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Trabzonspor, 1984'ten sonra 7. şampiyonluğuna ulaşacak. Avrupa'dan men yemiş durumdalar.
Başakşehir, taraftarsız belediye destekli takım tarihinde ilk defa şampiyon olacak. Süper Lig'in 6. farklı şampiyonu olacaklar.

Biz olmadığımızda Fener de olmuyorsa büyük yara almayız. Beşiktaş 2 sene Abdurrahman Çelebi haliyle oldu işte, 3. seneye ŞL kadrosu kurdular gene içlerinden geçtik. Beşiktaş bile bu 2 takıma orta vadede rakip olamıyorsa bu camiasız camialardan hiçbir şey olmaz. Ama Trabzon'un 2011'de Fener'den daha az şike yaptığı için kaybettiği şampiyonluğun diyetinin bir yerden çıkması lazım, onu yapmak için de dört kanattan saldırıyorlar. Şu sezon olsalar da bir 40 yıl daha Türk futbolundan kaybolsalar iyi olur. Gına geldi mağdur edebiyatlarından da saha dışı ve içi faşistliklerinden de.

Başakşehir şampiyonluğu gelecekte şampiyonsuz kara bi sezon olarak anılacaktır diye tahmin ediyorum. O yüzden başşak belediyespor şampiyon olsa daha iyi olur gibi.

DtZT7hWXoAAA7pF

b8353630a8.png

başak olsa malum siyasi kesim ahkam kesecek
ts olsa delirecekler ülkeyi koronaya boğacaklar konvoylarla
ulan en kötü 2. bile olamadık şu ortamda çok yazık, ikiside beter olur inş bi şekilde. iki damat takımınıda sevmiyorum.

Şu anda cringelıkta
Lazspor > Akbilspor
Ağaoğlu > Göksel
O yüzden Başak şampiyon olsun. Taraftarları olmadığı için kafa miken de olmaz. Görmemişlikten FB maçından sonra CL kazanmış gibi sokaklara dökülen laz tayfası şampiyon olursa neler yapar Allah bilir.
Ek olarak Golfçü başkanlarının şampiyonluğu kaçırdıktan sonraki suratını görmek de hoş olur.

Son düzenleme:
bu sezon ülke puanına kim katkıda bulunduysa şampiyonlukta bana göre onun hakkıdır. biz bir gol attık diye allahu ekber çekmişiz ş. liginde. kimse kusura bakmasın zerre kadar hak etmedik bu sene şampiyonluğu. hükümet desteği filan bunlar hikaye işler. siyaset kulüplere destek vermese şu anda galatasaray´da dahil bir tane kulüp kalmazdı. bu borçlarla alayının kapanması lazımdı.

Üst Alt