Hangi Televizyon Kanallarını İzliyorsunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Televizyon Kanallarını İzliyorsunuz?

Hangi Televizyon Kanallarını İzliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    18
Hayırlı geceler anket sever takipçilerim,
İzlemekten keyif aldığınız, televizyon kanallarını öğrenebilir miyim ?

Çoklu tercih yapabilirsiniz,

Takipçilerim derken?
CT2zfPnUYAAaa5-.png

Çizgisini hepsi bozduğu için , adalet terazisinden ziyade para veya türlü hınzırlıklarla yolunu belirledikleri için izlemiyorum.
Çeşitli bakış açısı farklı gazeteleri okuyup , internetten dizi izliyorum.

Spor kanalları dışında izlediğim kanal yok. Zaten ulusal kanalların %90'ı hükümet yönetiminde, izlemek için bir sebep yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Youtube izliyorum.
Maçları her türlü veren kanal'dan izliyorum.
Televizyon kumandası kalktı artık. Amazon Tv Stick'e konuşuyorum o hallediyor.

P9 Gscimbom Mobile

Galatasaray'ın maçlarını kaçırmıyorum. Onun dışında evdeysem maç varsa beinsports

Haftaiçi sinema kanallarına bakıyorum.

Belgesel seyretmiyorum.

Şunu eklemek istiyorum.

Eski bir gazeteci olarak haber kanallarını izlemeyi 2011 yılında bıraktım. Size tavsiyem, kendiniz için izlemeyi bırakın.

İzlemeyin arkadaşlar. Net söylüyorum. İçinde haber yok. İzlediğini farklı. Drama izliyorsunuz. Haber değil. Hele ki tartışma programlarını asla izlemeyin. İnsana, memlekete tek bir katkı sunmayan, sadece fikirlerin çatıştığı programlar haline döndü. Ya ne olacaktı demeyin. Eskiden böylesi programlarda millet ellerinde kağıtlarla gelirdi. Kafadan kimse konuşmazdı. Şimdi ağzı olan konuşuyor. Son örnek

"Yeni bir devlet kuruluyor, kurucusu Recep Tayyip Erdoğan'dır" diyen adam.

Nereden haber alacağız diyenlere cevabım Twitter. Sosyal medya. Orada da takip ettiğin insanlara dikkat etmen gerekiyor. Trollenme olasılığınız çok yüksek.

hanımın çocuk daha fazla küfür öğrenmesin diye evde ki beinsports u iptal ettirdiği son 6 aydan beri camdan komşuları izliyorum,bir de karşıda ki inşaat işçilerini

Üst Alt