Hangi tür müzik dinlersiniz ?


Ne tür müzik dinlersiniz?

Ruh halinize en uygun müzik tarzı nedir?
muzikanket.jpg
# Pop

# Rock

# Metal

# Rap

# Klasik

# Caz

# Techno

# Meditative/Ethnic

# Türk Halk Müziği / Türk Sanat Müziği

# Diğer
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?Heavy Metal - Hard'n'Heavy - Rock n Roll - Hardrock - aaa Power Metali'de çok severim :D

dipnot; Arada kafa dağıtmak içinde Paganini "Classic" iyi gider yani
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?Pop, Rock dinlerim genelde, ama pek ayrım yapmam hoşuma giden her şarkıyı dinleyebilirim.
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?Çoğunlukla Death ve Black Metal dinlerim biraz da Heavy-Thrash onun haricinde Rammstein'e çok takılmaya başladım bu aralar. :lol:
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?Rock/Metal müzik, bir müzik türünden öte bir tarza hatta yaşam tarzına dönüştürülmüştür. Bu tarza ayak uydurmaya çalışmak gibi bir gayem olmadığı halde beğendiğim ve sıklıkla dinlediğim bir müzik türü olduğunu söyleyebilirim. (Rock/Metal türü de kendi içerisinde bir çok alt gruplara ayrılıyor, onlar arasında çok ciddi bir ayrım da yapmıyorum.) Bazen ruh halime göre farklı türlere de yoğunlaşabiliyorum. Bunlar da genelde; Jazz, Blues ve Pop olabiliyor. (Bazıları Jazz müziği entel görünmek için dinliyor/dinlediğini belirtiyor olabilir ama samimi olarak beğendiğim bir çok şarkı ve sanatçı sayabilirim)
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?- Metal = (Heavy Metal, Death Metal, Senfonik Metal, Power Metal, Thrash Metal, Folk Metal, Old School, Black-Doom Metal vsvs...)

- Rock = (Hard Rock, Hard N'Heavy, Glam Rock, Melodik Rock, Progresif Rock, Alternatif Rock, İndie, Post Rock, vs vs..)

- Caz = (Smooth Caz, Blues, Blues Rock, Psychedelic)

- Pop = (Country, Synthrock, Steampunk)
 
Cevap: Hangi tür müzik dinlersiniz ?Şarkı güzelse türüne bakmadan dinlerim. Ama Türk Sanat Müziği'nin yeri apayrıdır.
 
Üst Alt