Hangisi 2. Forvet Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangisi 2. Forvet Olmalı?

Hangisi?

• Sinan Gümüş

Kullanılan: 17 73.9%
  • Eren Derdiyok

Kullanılan: 6 26.1%

• Kullanılan toplam oy
    23
Omar Al-Soma bence ikinci forvet olmalı bu sezon 10 maç 10 gol .....

omar-al-somah-al-ahli_z3vxb0pndatq1b9rs75moej8w.png
Omar Al-Soma - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

https://www.youtube.com/watch?v=oMM7h1M9fFU

Sinan kadar gamsız adam görmedim. Eren çok ağır kalıyor. Geldiğinden beri oynadığı maçlarda etkili oynadığı süre çok düşüktür. Fiziken avantajı ortadan kaybolduğunda ağırlığı çok daha fazla ortaya çıkıyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malatya büyük bir ihtimal ile Beşiktaşa karşı olduğu gibi sırf savunma yapacak. Bu durumda Feghouli, Yasin gibi oyuncular ileri uçta kaybolup gidebilir. Bu yüzden zaten her maç olması gerektiği gibi oyunu kanatlara yığmamız gerek, bu yüzden kötünün iyisi bu oyuna daha uygun olduğu için Eren diyorum.

Sinan'ın aklının sahada olmaması bir yana, tek forvet olarak başarılı olacağını düşünmüyorum. Yardımcı forvet, kanat forvet olarak kullanılabilir. Mevcut şartlarda Eren'i tercih ederim.

Maicon!

Eren ve sinandan bize hayır gelmez.
Deplasmanda kapalı savunmayı açmak için kanatlardan oynamalıyız ve kanat ortalarıni en iyi sonuçlandıracak isim şu an maicon!
Defansi yıpratması da cabası!

Gerçek Kaptan NANDO!

Bende bunu savunuyorum, bizim kalitemizde kesinlikle değiller.

Ilk 11'i 2-3 mevki disinda tamamen degistirdik, ayni operasyonu yedek kulübesi icin de yapmamiz gerekiyor.

Bu sene kulübeden gol-asist katkisi yapan 3 oyuncu var.

Bursa deplasmaninda cok daha önce oyuna girmesi gereken hatta ilk 11 bile baslamasi söz konusu olabilecek Feghouli gol atti
Trabzon macinda hepimizin ilk 11 bekledigi Rodrigues oyuna girip gol atti
Akhisar macinda ise Mariano erkenden sakatlaninca mecburen oyuna giren Denayer 2.yarida bir asist yapti.

Katki yapan 2 oyuncu zaten devamli oynamasi gereken 2 oyuncu, digeri ise tek sürpriz oldu o da zorunlu degisiklik.

Ne kadar ise yaramaz bir kulübemiz oldugu görülüyor. Tudor buna ragmen dogru kadroyu cogu zaman sahaya sürmedi bu sene.

Üst Alt