Hani bu at şike için verilmişti? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hani bu at şike için verilmişti?

Cevap: Hani bu at şike için verilmişti?

Transfer teklifinde bulunduğu oyunculara hediye versin, bunda problem yok. Ama İBB-BJK Türkiye Kupası maçından önce bunun yapılması ne kadar doğru? İnsanlık kurallarına aykırı bi kere.

İbrahim Akın ve Tayfur Havutçu biz Gaziantep ile eşleşdiğimizde görüşmelere başlamıştık dedi.

iyide ibrahim akın zaten itiraf etmişti. sonradan psikolojik baskı var diyip sözlerini geri aldı:D

Haber1903 'deki tinerci kardeşlerimiz hiçbir savcının hakimin emniyet müdürlerinin düşünemediğini düşünmüş. :005:

teklif edilmis furkan. renklerine bagliyorum bu olayi. vermeye zaman olmamistir.

Nedense bu Serdar Adalı bana masum gibi geliyor.

serdar-adal%C4%B1.jpg

bumu masum:)bakışlara bak

Teklif ediliyor. Verilmedi. Sonra adam para almış. Diğer durumu bilmiyoruz. Yani basına sızan bu. Kısacası İbo atı alıp Üsküdar'ı geçmiyor. Para ve transfer sözleri oluşuyor o da onay veriyor. Sonuçta Ü.Karan'da cebellezi yapamadan enseleniyor. Bulunan paralara Devlet el koyuyor.

Karan'ın bu paraları aldığı iddia ediliyor. Ümit Karan da ona itiraz ediyor. Madem alırken görüntülerim var alsaydınız o an beni diyor.

At konusuna gelince adam ifadesinde şikeyi doğruluyor daha neyin araştırması.

prensipte anlaşmışlar serdar ve ibo kodesten cıkınca devirteslim yapılacak :D

Üst Alt