Hapishane Forumu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hapishane Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhaba dostlarim,

Anlatacak o kadar cok seyim var mi... Ama once acmis oldugum, basligini aciklamak isterim..

Ceza aldigim donemde, demir parmaklarin ardinda elim surekli arama cubuguna gsc yazmaya gitti.. Yazdimda hemde defalarca bu sefer yorum yazamiyor olmanim acisini cektim icimde..

Mutsuzdum ve baska kadinlara giden erkek gibi youtubeda enes baturun videolarini izlemeye koyduldum.

Neden bu forumda cezalilarin da yazabilecegi hapishane forumu olmasin dedim?

Evet ceza alanlara sadece hapis yetkisi verirsiniz. Hem gsc bagimlisi olan bizleri forumda tutmaya devam edersiniz hemde iyi halden ceza hafifletmesine gidersiniz...

Simdi ustadlar cikip forum datasina yuklenmeyelim diyebilir. Cani cehenneme o megabaytlarin..

Hic mi ceza almadiniz? Hic mi yazamamanin acisini cekmediniz? Be insafsizlik degil midir bu...

Ben derim ki dostlar icinde sadece genel sohbet muhabbet konusu olan bir forum kuralim..

Ceza verirken bile bu bagimlilari forumdan uzaklastirmayalim..

Bu arada bana ceza veren yoneticimizi kim oldugunu bilmiyorum ama ruyamda @alpay asma nin bana eter ile saldirip bayildigini gordum.. Cani sagolsun umarim mutludur.

cezalı uye forumunu gözden kaçırmış olman tam anlamıyla bir SKANDAL.
normal forumdan daha keyifli dakikalar geçiriliyor.
ümit ç ben musap zamanında bol eğlenceli haftalar geçirdik

Yöneticilere ek yük oluşturmaktan başka bir faydası olacağını düşünmüyorum. Ceza yediysen aslanlar gibi yatmasını da bileceksin.

Merhaba dostlarim,

Anlatacak o kadar cok seyim var mi... Ama once acmis oldugum, basligini aciklamak isterim..

Ceza aldigim donemde, demir parmaklarin ardinda elim surekli arama cubuguna gsc yazmaya gitti.. Yazdimda hemde defalarca bu sefer yorum yazamiyor olmanim acisini cektim icimde..

Mutsuzdum ve baska kadinlara giden erkek gibi youtubeda enes baturun videolarini izlemeye koyduldum.

Evet ceza alanlara sadece hapis yetkisi verirsiniz. Hem gsc bagimlisi olan bizleri forumda tutmaya devam edersiniz hemde iyi halden ceza hafifletmesine gidersiniz...

Simdi ustadlar cikip forum datasina yuklenmeyelim diyebilir. Cani cehenneme o megabaytlarin..

Hic mi ceza almadiniz? Hic mi yazamamanin acisini cekmediniz? Be insafsizlik degil midir bu...

Ben derim ki dostlar icinde sadece genel sohbet muhabbet konusu olan bir forum kuralim..

Ceza verirken bile bu bagimlilari forumdan uzaklastirmayalim..

Bu arada bana ceza veren yoneticimizi kim oldugunu bilmiyorum ama ruyamda @alpay asma nin bana eter ile saldirip bayildigini gordum.. Cani sagolsun umarim mutludur.

Gerçek GSC sevdalılarının anasayfasıdır GSC... Konu kilit

697f9dfdd835bd711c8cb59c61161986.jpg

Arda, instadan açıklama yapmış.. Demek ki yorumları okuyor adam, o da farkında ..

cezalı uye forumunu gözden kaçırmış olman tam anlamıyla bir SKANDAL.
normal forumdan daha keyifli dakikalar geçiriliyor.
ümit ç ben musap zamanında bol eğlenceli haftalar geçirdik

link verir misin Osman ? Hayret ben niye görmedim o forumu acaba..

Cezalı olduğumda iliğim, kemiğim kurudu en kötüsü de yönetici olduğum gruba da giriş yapamadım.

Cezali olup da Cezalı Üye Forumundan haberdar olmamak da , bir sey diyecektim de neyse :D.

Musadenizle konuyu kilitliyorum cunku konuyu acan uyemiz var olan seyi yokmus diye konu acma geregi duymus. Artik bir daha ki sefere diyelim, cezali oldugunuzda daha iyi goz atin sag sola ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt