Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Cevap: Harry Kewell Galatasaray'da efsane mi oluyor ?

Ohoho oldu bile haberiniz yok. Boşuna demiyoruz takımda en sevdiğim oyuncu diye.

Gerçekten çok ama çok profesyonel,zaten her Galatasaray'lının gönlünde ayrı bir yeri var.

Lütfen stada gidin ve bu adamı izleyin. Gerçekten müthiş bir insan, Seviyoruz seni Harry.

Geléceğin T.D'si.

Açıkçası Kewell'ın harika bir T.D olacağını ön görüyorum.

Yok daha neler..

Galatasarayda efsane olmak 1-5 sezonda olucak iş değil..

Galatasaray_Formal_Harry_Kewell.jpg

2008-2009 Avrupa Futbol Sezonunda bonservis bedeli ödenmeden Liverpool'dan Galatasaray'a transfer olan Harry Kewell, geldiği günden beri Galatasaray formasıyla çıktığı 59 karşılaşmada 21 gol 14 asist yaparak, kendisi hakkında olumsuz düşüncede olan birçok kişi'yi susturmuş, ve formanın hakkını terinin son damlasına kadar vermiştir.

Galatasaray'da geçirdiği 440 gün içerisinde 59 resmi maçta görev alırken 30 gol ve 14 asiste imza atma başarısı gösteren Kewell, birçoklarının ''Hagi'den sonra Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı'' yakıştırması yaptığı Karşı Yakaspor futbolcusu alex Alex'in son 1.5 yıldaki performansını yakalama yolunda.

Galatasaray formasıyla 1.5 sezonda gerek taraftarın gerekse tüm futbolseverlerin büyük bir beğeni ve takdirini kazanan Avustralya'lı yıldız, Teknik Direktörün forma verdiği her mevkiide oynamayı kabul ederek de büyük bir karakteristik yükseklik göstermiştir. Geçen yıl Avrupa maçlarında zorunluluktan dolayı ''Defans'' bölgesinde gönüllü olarak görev yapan Kewell, bu yılda Milan Baros'un derbi maçta sakatlanması ve 2 ay Galatasaray forması giyemeyecek olması üzerine yine mecburiyetten ''Forvet'' bölgesinde görev yapabilir.

Eğer bu performansını sürdürmeye devam ederse Galatasaray yönetimi sezon sonunda kendisiyle şüphesizki mukavelesini uzatacaktır. Hagi'den sonra ise Galatasaray taraftarının gönlünü kazanacak gerçek bir Yıldız daha Efsaneleşebilir.

??

Çok kaliteli bir oyuncu.Haldun Üstünel'in bize sunduğu en güzel sürprizi bence.

kewell bu takımda her türlü ilk on birde başlaması lazım. Adamın futbol oynama isteği var. En dandik maçta bile oyundan çıkarken üzülüyor. Beni endişelendiren konu bu sene dünya kupası var. Ve kewell ligin son maçlarına doğru sakatlanmayayım diye kasmayabilir. Adamın Avustralya milli takımını her şeyden üstün tuttuğu bilinen bir gerçek.

Kelimelerle anlatılamayacak kadar iyi.Mesleğine, takımına, taraflarına, yönetime o kadar saygılı ki.Umarım uzun bir süra daha Galatasaray'ımızda kalırsın Kewell.. :)

Galatasaray_Formal_Harry_Kewell.jpg

2008-2009 Avrupa Futbol Sezonunda bonservis bedeli ödenmeden Liverpool'dan Galatasaray'a transfer olan Harry Kewell, geldiği günden beri Galatasaray formasıyla çıktığı 59 karşılaşmada 21 gol 14 asist yaparak, kendisi hakkında olumsuz düşüncede olan birçok kişi'yi susturmuş, ve formanın hakkını terinin son damlasına kadar vermiştir.

Galatasaray'da geçirdiği 440 gün içerisinde 59 resmi maçta görev alırken 30 gol ve 14 asiste imza atma başarısı gösteren Kewell, birçoklarının ''Hagi'den sonra Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı'' yakıştırması yaptığı Karşı Yakaspor futbolcusu alex Alex'in son 1.5 yıldaki performansını yakalama yolunda.

Galatasaray formasıyla 1.5 sezonda gerek taraftarın gerekse tüm futbolseverlerin büyük bir beğeni ve takdirini kazanan Avustralya'lı yıldız, Teknik Direktörün forma verdiği her mevkiide oynamayı kabul ederek de büyük bir karakteristik yükseklik göstermiştir. Geçen yıl Avrupa maçlarında zorunluluktan dolayı ''Defans'' bölgesinde gönüllü olarak görev yapan Kewell, bu yılda Milan Baros'un derbi maçta sakatlanması ve 2 ay Galatasaray forması giyemeyecek olması üzerine yine mecburiyetten ''Forvet'' bölgesinde görev yapabilir.

Eğer bu performansını sürdürmeye devam ederse Galatasaray yönetimi sezon sonunda kendisiyle şüphesizki mukavelesini uzatacaktır. Hagi'den sonra ise Galatasaray taraftarının gönlünü kazanacak gerçek bir Yıldız daha Efsaneleşebilir.

su anda takimin en degerlisi..hic dusunmeden yabanci maclarda kaptanligi veririm..her konuda fikrine basvururum..ondan her sekilde yararlanirim...takim geriye dustugunde takim icinde liderlik yapacak ve takimi ayaga kaldiracak tek fıtbolcu...yeri gelmisken ayhan servet gibi deneyimli fitbolculardan takim geriye dustugunde liderlik alip takimi ateslemesini bekliyorum..herkesle beraber onlarin da morali bozulursa bu takimi kim ayaga kaldiracak..saracoglundaki eksiklik buydu..takim geriye dustugunde mac icinde yerden kaldiran olmadi...

Yine bazılarının mantığına göre hain ilan edileceğim kendi düşüncemi belirttiğim için ama ben Kewella sezon sonu sözleşme yenilenmesini istemiyorum.

Ben günü kurtarmayı değil geleceği kurtarmayı istiyorum ve 90 dk tempo kaldıramayan ve uzun vadede bize bir faydası olmadığını düşündüğüm Kewella sezon sonu yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum .Tıpkı Keıta gibi fişek gibi hızlı bir adam lazım solada

Buyrun yine hain ilan edin eleştirin beni Umrmda değil açık açık görüşümü belirtiyorum. Olması gerekende bu

Yine bazılarının mantığına göre hain ilan edileceğim kendi düşüncemi belirttiğim için ama ben Kewella sezon sonu sözleşme yenilenmesini istemiyorum.

Ben günü kurtarmayı değil geleceği kurtarmayı istiyorum ve 90 dk tempo kaldıramayan ve uzun vadede bize bir faydası olmadığını düşünmedeğim Kewella sezon sonu yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum .Tıpkı Keıta gibi fişek gibi hızlı bir adam lazım solada

Buyrun yine hain ilan edin eleştirin beni Umrmda değil açık açık görüşümü belirtiyorum. Olması gerekende bu

Fişek gibi adam alırsın sola kewell da yedek bekler. Bazı maçlarda da ilk 11 başlar. Genelde son 30-40 dk içersinde oynar. Harika çalımlarını da bu maçlarda atar

Ben günü kurtarmayı değil geleceği kurtarmayı istiyorum ve 90 dk tempo kaldıramayan ve uzun vadede bize bir faydası olmadığını düşündüğüm Kewella sezon sonu yolların ayrılması gerektiğini düşünüyorum .Tıpkı Keıta gibi fişek gibi hızlı bir adam lazım solada

seni hain ilan etmiyorum ama düşüncendeki yanlışlığı dile getiriyorum. Al sağa fişek gibi bir Aydın koydun noldu? takıma katkısı ne? hiçbirşey. Ne şutu var ne ortası var ne oyun kurması var. Futbol fişek gibi adamlarla oynansaydı herkes kanatlara 2 tane 100 metre koşocusu koyardı. Kewell bence top tekniği futbol zekası hızı ve şut kabiliyeti ile takımın en deerli ve en tanınmış oyuncusu. Benim üzüldüğüm bu kadar iyi şut çeken adam maç başına 1-2 şutla oynuyor. Free kick leri bile kullanmıyor

Üst Alt