Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Yeter be hortlatmayin su konuyu. Galatasaray ile Kewell'in yollari ayrildi, çoktan bitti bu is. Artik yeni alacagimiz oyunculara bakmaliyiz.

Hadi bakalım Kewell, gelmek istiyorum diyordun, yönetim bana göre de makul bir teklif yapmış söz sende artık...

Adnan Polat teklif yaptık demiş heralde.. Ben takip edemedim tam olarak ne dedi ?

Adnan Polat teklif yaptık demiş heralde.. Ben takip edemedim tam olarak ne dedi ?

Satılık konusundan çekiniyorlarmış; ama çok düzgün,kaliteli biri olduğu ve Kewell'dan memnun olduklarını söyledi.Kewell'ın kalmasını istedikelrini söyledi. Kewell'a garanti para az, maç başı şekliden bir yıllık ücret teklif edilmiş, karar artık Kewell'daymış. Pazartesiye kadar belli olucakmış galiba.

---------------

Ben Kewell ayrılmasına daha önceden bu kadar takılmıyordum;ama Keita da gitti şu anda takımda kalmalı.

Gerek profesyonelliği gerekse performansı ile Türkiye'de özel bir hayran kitlesi oluşan Avustralyalı yıldızın uzun süreli sakatlıklar yaşadığını ve yüksek bir ücret aldığını öne sürerek, sözleşmesini yenilemeyen Galatasaray yönetimi, Kewell ile devam etme kararı aldı.

Daha önce Kewell'ın Dünya Kupası'nda göstereceği performansa göre hareket etme kararı alan Galatasaraylı idareciler, yabancı oyuncu transferinde yaşanan aksaklıklar sonrası teknik direktör Rijkaard'ın, "Gerektiğinde kanatta gerektiğinde ileri uçta oynayabilen Kewell'ı takımda tutalım" sözleri ve taraftarların da gönlünü kazanmak üzere harekete geçerek tecrübeli futbolcuyu ikna ettiler. Avustralyalı oyuncu, yönetimin kendisine yaptığı yıllık 500 bin Euro artı maç başı 20 bin Euro teklifini kabul etti. Önceki görüşmelerde 2 yıllık sözleşme isteğinde ısrar eden Kewell, Galatasaray'ın 1+1 yıllık sözleşme şartına da 'evet' dedi.

ROY HODGSON FAKTÖRÜ

Kewell'ın Galatasaray'ın son teklifi kabul etmesinde, Roy Hodgson'ın Liverpool'un başına geçmesi etkili oldu. Hodgson'ın, Fulham'da kalması halinde Kewell'ın Premier Lig'e dönme ihtimali bir hayli yüksekti. Ancak İskoç teknik adam kulüpten ayrılınca bu transfer suya düştü ve Kewell da tekrar Galatasaray'a dönüş yaptı. Kewell ve Neill, pazartesi günü Venlo'daki kampa katılacak.

mynet

:animation::animation::animation::animation:

İmzalatın artık keserim

DOIOm.jpg

65 sayfa yorum yapan değerli elleriniz, klavyeleriniz ve bilgisayarlarınız dert görmesin :p

Destekleriniz için teşekkürler :)

Kewell'ın kalmasındaki en büyük etken Kewell'ın maç başı parayı kabul etmesi kuşkusuz. Fakat yönetim makul değerde bir öneri sunarken bizlerin de Kewell sevgisini mutlaka göze almıştır. Hem yönetime hem de Kewell'a sonsuz teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt