Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell KALMALI'dır ! | Destek Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4629535410_bcce3cc1c4_o.png

GSCimbom.Com | Galatasaray Portalı

Harry Kewell futbolculuğuyla, örnek kişiliğiyle, vizyonuyla bu takımın en önemli yapı taşlarından, Aslantepe 'de Galatasaray forması giymesi gereken en önemli değerlerimizden biridir; KALMALI"dır.

Yönetimimizin sesimizi duyacağına olan inancımız tamdır.

Stay with us Harry.

GSCimbom Yönetimi

.............................................................

YouTube - runaway18styla's Channel

Mantığım başka şeyler, Kalbim başka şeyler söylüyor...

Ama bu topiği Harry kalsın mı gitsin mi diye tartışılsın amacıyla açmadım.

Tek dileğim Güney Afrika'da mükemmel oynayıp, sakatlığını atlatıp, benim ona karşılıksız inandığım gibi inanmayan herkesi ve de yönetimi ikna edip kulübümüzde yeni sözleşme imzalaması, ve yeni stadımızda yerini almasıdır.

Cevap: Harry'ye Destek Topiği #19

Ben duygusal düşünmüyorum.Kewell gitmeli.Zaten bu yüzden ne geldiyse geldi başımıza.Başta Sarp olmak üzere;Servet,Jo,Leo,Gökhan zan acilen gitmeli.Üstüne de para istemezler inş

Ben duygusal düşünmüyorum.Kewell gitmeli.Zaten bu yüzden ne geldiyse geldi başımıza.Başta Sarp olmak üzere;Servet,Jo,Leo,Gökhan zan acilen gitmeli.Üstüne de para istemezler inş

o zaman gölge etme.

bak orada ne diyor, kupada mükemmel oynayıp herkesi ikna etmeli. benim temennim bu.

duygusal düşünmeyin kardeşim,mantığınızla düşünün,kewell yine kalmalı, sisteme en uygun oyuncu,sakatlanana kadar takımın en iyisiydi

duygusal düşünmeyin kardeşim,mantığınızla düşünün,kewell yine kalmalı, sisteme en uygun oyuncu,sakatlanana kadar takımın en iyisiydi

bence de. o kısmı politik olmak için yazdım :asd:

hatta sırf bazı inatlar yüzünden dünya kupası öncesi sözleşme imzalamazsak sonrası kafamızı taşlara vurabiliriz elimizden kaçınca..

Dünya Kupasında üst düzey performans gösterirse seneye onu Galatasaray'da değil,Ingiltere Premier Ligi'nde izleriz.Sozleşme uzatmaya niyeti olsaydı yönetimin şimdiye uzatırdı diyorum.Kısaca Harry Kewell artık Galatasaray'ın futbolcusu değil.Ne yazık ki.

Duygusallik olmadan niye yaziyoruz ki? Biz bu adami seviyoruz, evet! O yüzden de bir cogumuz kalmasini istiyor. Ama neden seviyoruz? Sadece cok güzel gülüyor, pek sevimli "fuck off" diyor diye mi?! Galatasarayin su an en tecrübeli, en kaliteli, en profesyonel, en lider özellikli, en sempatik en iyi solak ve en dünya capinda oyuncusu oldugu icin seviyoruz. Ve böyle bir oyuncu kesinlikle takimda kalmali.

açıkcası bu takımın serdar özkana verecek 1.5 milyon tl'si varsa, Harry'ye verecek 1.5 milyon eurosu da vardır.. kimse bana ekonomik olarak zor demesin..

kulübede otursa hiç maç oynamasa bile, ki abartıyorum, serdardan daha faydalı olur..

Ya saçmalamayın gece gece.Adam 32 yaşında.Zaten sakat.Hele ki son sakatlığından sonra eskisi gibi hiç olamaz.Zaten 90 dk'yı zor çıkartıyordu,şimdi 45 dk dayanamaz.Kolaymı bu işler.

İngiltere Premier Lig karakteri almış ve o disiplinle yetişmiş 32 yaşında herhangi bir oyuncu ile TSL Liginde (-3) 25 (+3) yaşında bir oyuncunun vücut yapısına denktir. Her alanda olduğu gibi profesyonellik okadar ön plandadırki İngiltere de; vücutlarını, kendi kas sistemlerinin kapasitesini ve kültürünü 10 - 15 yaş arası keşfederek yetişiyor. Yetenekli doğrulduğu için değil, yetenekle yoğrulduğu için futbolcu olunuyor.. Esas olan ilke ise eğitim. Çok rahat 36 yaşına kadar oynayacağı kanaatindeyim..

Harry Kewell konusunu konuşmuştuk geçenlerde ..

Harry Kewell gibi profesyonelce düşünün. Kendisi bu başlığı görse kesin bunu derdi: "Futbol takımı yönetmek, bir ilişkiyi yönetmeye benzemez." O yüzden duygusallığı bırakarak düşünelim, artıları ve eksileri ile gidip gitmemesine karar verelim.

Artıları :

1 - Sisteme en uygun isim

2 - Futbol zekası üst düzey

3 - Teknik

4 - Tecrübeli

5 - Oldukça profesyonel

Eksileri :

1 - Yaşlı

2 - Kronik bir hastalığı var

3 - Kondisyon sorunu var

4 - Kolay sakatlanabiliyor

5 - Son sakatlıktan sonra nasıl bir performans sergileyeceği şüpheli

Gördüğünüz gibi genelde artıları genel, eksileri ise güncel maddelerden oluşmaktadır. Kronik hastalığının olması, kolay sakatlanabilmesi ve son sakatlık evresi bunlar takımı yarıda bırakmasına neden olacak sebeplerdir. Bu durumda olan yine Galatasaray'a olur. Objektif düşündüğümüzde gitmesi en makul olanıdır. Onun yerine daha diri, daha genç ve sisteme onun gibi en uygun, kısaca Harry Kewell'ın genç versiyonunu bulmalıyız.

kaldıramaz diyenlere ders olsun..

çok biliyorlar ya..

sanki kendileri her hafta 90 dakika kaldırıyorlar...

pfff.facebooktaki kewell hayranı kızlar gibi konuşmayın be.Onlarda sizin gibi duygusal yönden bakar anca.

Merwe kewell 1905,Duygu Kewell 1905 gibi isim alırlar.Sırf yakışıklı diye gitmesin diye anca sayfa açarlar.

Senin gibilerinde yaptığı farksız.Git teknik olarak konuş bana.Yok profesyonelmiş yok bilmem neymiş.Ne yapalım yani.Başkanmı yapalım adamı.

Bu kulüpten kimler kimler geçmiş.Hayret birşeysiniz.

Harry Kewell gibi profesyonelce düşünün. Kendisi bu başlığı görse kesin bunu derdi: "Futbol takımı yönetmek, bir ilişkiyi yönetmeye benzemez." O yüzden duygusallığı bırakarak düşünelim, artıları ve eksileri ile gidip gitmemesine karar verelim.

Artıları :

1 - Sisteme en uygun isim

2 - Futbol zekası üst düzey

3 - Teknik

4 - Tecrübeli

5 - Oldukça profesyonel

Eksileri :

1 - Yaşlı

2 - Kronik bir hastalığı var

3 - Kondisyon sorunu var

4 - Kolay sakatlanabiliyor

5 - Son sakatlıktan sonra nasıl bir performans sergileyeceği şüpheli

Gördüğünüz gibi genelde artıları genel, eksileri ise güncel maddelerden oluşmaktadır. Kronik hastalığının olması, kolay sakatlanabilmesi ve son sakatlık evresi bunlar takımı yarıda bırakmasına neden olacak sebeplerdir. Bu durumda olan yine Galatasaray'a olur. Objektif düşündüğümüzde gitmesi en makul olanıdır. Onun yerine daha diri, daha genç ve sisteme onun gibi en uygun, kısaca Harry Kewell'ın genç versiyonunu bulmalıyız.

güzel analiz fakat size 2 sorum var,

ilk olarak bu eksiler gelmeden de var diyordunuz yanlış mı? gelmeden de sakattı, gelmeden de kondisyon sorunu vardı, gelmeden de düzenli ilk 11 de oynamamıştı, fakat geldikten sonra neler oldu gördük..

ikincisi de, biz hiç tarihimizde Kewell gibi kaliteli bir oyuncuyu 20li yaşlarının başında transfer ettik mi de şimdi edeceğiz...

o yüzden geçiniz =)

pfff.facebooktaki kewell hayranı kızlar gibi konuşmayın be.Onlarda sizin gibi duygusal yönden bakar anca.

Merwe kewell 1905,Duygu Kewell 1905 gibi isim alırlar.Sırf yakışıklı diye gitmesin diye anca sayfa açarlar.

Senin gibilerinde yaptığı farksız.Git teknik olarak konuş bana.Yok profesyonelmiş yok bilmem neymiş.Ne yapalım yani.Başkanmı yapalım adamı.

Bu kulüpten kimler kimler geçmiş.Hayret birşeysiniz.

sana gülüyorum

:asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd:

O çok sevdiğin 45 50 maçta oynayan Arda mı takıma daha fazla katkı verdi yoksa 25 maç oynasa bile Kewell mı daha fazla kaktkı verdi....

güzel analiz fakat size 2 sorum var,

ilk olarak bu eksiler gelmeden de var diyordunuz yanlış mı? gelmeden de sakattı, gelmeden de kondisyon sorunu vardı, gelmeden de düzenli ilk 11 de oynamamıştı, fakat geldikten sonra neler oldu gördük..

ikincisi de, biz hiç tarihimizde Kewell gibi kaliteli bir oyuncuyu 20li yaşlarının başında transfer ettik mi de şimdi edeceğiz...

o yüzden geçiniz =)

Ben gelmeden öncede karşıydım. Fikirlerim hiç değişmedi. Ha kendisinin futbolunu beğenir misin diye sorsan; evet beğeniyorum ama gitmesi takım adına daha yararlı olacaktır.

Geçmişe bakarak biz şunu şunu yapamayız dersen evet, bence de geçiniz. Geçmişe bakarsan şu anki kadronda olan oyuncuları alma ihtimalinde yoktu. Hatta daha da geçmişe inersen UEFA'yı bile alamazdın. Geçmişe paralel ilerliyoruz sanki... Kewell'ın gencini başkaları kapmadan bulursun. Ki bir çok futbolcu vardır, bize yararlı olacak.

sana gülüyorum

:asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd::asd:

O çok sevdiğin 45 50 maçta oynayan Arda mı takıma daha fazla katkı verdi yoksa 25 maç oynasa bile Kewell mı daha fazla kaktkı verdi....

İyi gül ne diyim.Ben ardayı savunmuşmuyum ilk önce araştır sonra yaz.Arda'ya b.k atanların başında gelirim.Elanoya b.k atanların başında gelirim.

Çünkü ben isimlere bakmam.Kim GS ye faydalı olamayacaksa onu silerim beynimde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt