Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu

Cevap: Harry Kewell Ntvspor'a Konuştu l Açıklamalar Birazdan

İzliyecek bir yer var mı?Gidip Tv açmaya üşeniyorum şu anda :D

ya bu adam gitmesin kulupte kafası calısan ender adamlardan bu.. ayhana falan sabrettiysek abi diye buna da edelim :) 6+2+2 kuralı var ztn.. ben o son +2'ye karsı olsam da bu adam için kullanılabilir o kontenjan :)

Kewell:Fb maçında onbir başlayamamak benim için hayaş kırıklığı oldu..

Kewell:Takım olarak maçlarda 70.dakikadan sonra düşüş yaşıyoruz..

Kewell tabi düşüş yaşarsınız..BAM oyuna giriyor..

Kewell: Oyuncuların bir görevi vardır..Sahaya çıkıp yüzdeyüz performans ile oynamalıdır.

Kewell:Rijkaard benim kariyerim için dönüm noktası idi,Gittiğini duyunca büyük hayal kırıklığı yaşadım..

Kewell:Hagi ile çalışmak istediğimiz dedikodular yalandır..

Kewel:Galatasaray Çok özel bir takım..

Liverpoolda oynadım ama Galatasaray benim için çok özel bir takımdır.

Harry Kewell : Liverpool'dan geldim ama Galatasaray cok ozel bir takım.

Kewell:Galatasaray kariyerimde oynadığım en özel klüblerden biridir..

Harry KeweLL

*G.Sarayin ozel bir takim oldugunu unutuyoruz bazen

*Rijkaard neden gitti bilmiyorum, bunu soyleyince belki basima is aca bilirim ama; hakemler basimiza bir cok is actilar, verilmeyen penaltilar vardi, aleyhimize cikan kirmizi kartlar.. Hakemlerin cok kotu performans gosterdigini soylemek lazim

*Beni buraya getiren kisi Haldun Ustuneldir. Sonra buraya asik oldum. Hala arkadasim, bazen yemege cikariz. Kotu gidisati Adnan Sezgine baglayamam

*Ben kesinlikle burda olmak isterim, yonetimin kararlarini anlarim, ben size sunun garantisini vere bilirim; futbolcular da cok uzuluyor. Bir cok macta iyi bitiremiyoruz

*Hala 21 puan almak icin sahaya cikmak zorundayiz. Oyunculari bir anda sifirlayamazsiniz. Oyuncularin bir arada oynamaya alismasi lazim

*Tdirektorlerin degismesi takimi etkiliyor. Bence tum takimlar her zaman tam performans sergileyemezler. Inisler cikislar olucaktir. Biz iyi oynuyoruz ama maclari bitiremiyoruz, en buyuk sorunumuz bu. Bi t.d'ye 2-3 yil verilmesi lazim. 6 Ayda hicbirsey olmaz

*Ardaya tavsiye veremezsiniz. Daha dogrusu bi futbolcuya tavsiye veremezsiniz. Arda kendi kararlarini vermek zorunda. Yonetim Ardayi kaptan yapmak kararini aldiysa kabul edeceksiniz. Dunyada bir cok genc kaptan var. Iyi bir kaptan oldugunu dusunuyorum. Genc biri, cok iyi biri, kisiligi cok iyi. Cok komik biri; yeni gelirken beni cok gulduruyordu. Bence Arda gitmeli, o tecrubeyi yasamali

*Acikcasi numaramin degismesine uzuldum, Menajerim soylediginde uzuldum. Bir futbolcu icin numarasi onemlidir. 19 alindiginda uzuldum. Alindiginda dusundum; acaba G.Sarayda zamanim bittimi. Umarim 99 bana sans getirir

*Rijkaard geldiginde beni de oynatmadi, 7-8 mac oturdum bekledim. Sonucta yetiskin insansin, bunu anlarsin. Cikip hatasiz oynamak zorundasin. Turk oyuncularin bunu ogrenmesi gerekiyor. Bir hoca seni oynatmiyorsa bunu anlamak gerek

*Ben istanbula gelmekden, G.Sarayli olmakdan cok mutluyum. Insanlarin sizi sevmemesi kotu bi durumdur, burda cok seviliyorum, isimi kolaylastiriyor. Ailem mutlu G.Sarayda oynamamdan. Yeni bir kontrat almak icin savasacagim. Ama her karara saygiliyim. G.Saray cok cok iyi bir yerde olmayi hak ediyor

*Gelecek icin konusmak icin erken; 7 macimiz var. Td beni secerse, cikip en iyi sekilde oynamaya calisacagim. Izin verirlerse G.Sarayda futbolu bitirmek istiyorum

*Cok uzgunum su andaki yerimiz icin. Favori takimim tabii ki Trabzonspor demek zorundayim. Fb'yi izliyorum, alex harika bir sezon geciriyor. Bu lig cok cilgin bir lig, hersey ola bilir. Umarim heyecanli bir sezon sonu olur. Alex gibi cok kosmayan bir oyuncu icin harika sezon geciriyor

Kewell:Türklerin futbola olan tutkusu bazen bizi baskı altına alabiliyor.

Üst Alt