Harun Tekin: "Bir daha Bursaspor forması giymem" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harun Tekin: "Bir daha Bursaspor forması giymem"

Benim derdim Harunun gitmek istiyorum demesi değil. Kendi kararı bir yerde haklıdır sonuçta can güvenliği yok.

Ama işte yine sadece taraftarlar suçlu görünüyor ülkede özellikle futbol sektöründe neden böyle uç noktaya varan olaylar olduğu malum ama bunları ortadan kaldırabilecek yetkisi olan federasyon, kolluk kuvvetleri, savcılar ve hakimler üç maymunu oynuyorlar.

Mesela fbye trabzonda yapılanlar,her ne kadar aptalca ise bile sen Adaleti sağlamazsan o Adaleti sağlamaya çalışan bir sürü hayvan çıkar

Benim kizdigim sey iki yuzluluk . Bugun yoneticiler bu basligi sabit konu yapsinlar gundemden dusmesin , takimimizin rezalet gittigi bir donemde "florya basilmali hadleri bildirilmeli" , "o dursun islak odunla dovulmeli" , "kongre basilip prostatini tutamayanlar kaziga oturtulmali" yazanlar bu baslikta yazanlardan olacak ..

iste buradakilerin kendilerine ucu dokununca sivrilesen yorumlarini gercek hayata geciren vandallar bunlar da ... istediginiz , dusunduklerinizi yapmislar , kizmamalisin , kivilcim dusunceyle baslar , manyaklar da eyleme cevirir

kendinizi soyutlayamasiniz

Biraz insan olun herşey futbol mu seneye fbdeymişte..

Ne demişim ki Allah Allah? Çatacak birini arıyorsunuz herhalde.

Harun seviye olarak Bursaspor'un üzerinde bir kaleci. Şu an üç büyüklere bakarsak GS-BJK kaleci sorunu olmayan iki takım. Fener'de de Volkan sezon sonu ayrılıyor. Muhtemelen taraftarının saldırısına uğradığı bir kulüpten ayrılıp daha iyi bir yere gidecek. Fener olması da olası.

Bunun neresi yanlış anlamadım?

Peki beyler Harunu bir kenara bırakıp şöyle bir soru sorayım. Bugün Volkan Arenada küfürler savursa ve taraftar sahaya girip tekme tokat girişse bir tek taraftar mı suçlu oluyor?

Devlet sistemi çöktü abiler ablalar yapacak bir şey yok artık.

Kundakçılar bile ifadeden sonra serbest bırakılıyor, bu futbolculara saldıranlar da serbest kalacak.

Aynı olay İngiltere'de olsaydı, gerçek adalet nasıl oluyor hep birlikte izlerdik mesela.

Bugüne gelmemizin sebebi, tamamen yine bu halk. Allah-din-kitap diye diye ülkeyi bitirdiniz ve bitirilmesine müsaade ettiniz, bu saatten sonra ''çalma kapıyı, çalarlar kapını'' sözü gibi sıra size geldiğinde ağlamayın, adalet istemeyin ve nerede bu devlet demeyin, bunlara sebep olan sizlersiniz.

Saygılar...

Burada yazdıklarım hayal ürünüdür..

Devlet sistemi çöktü abiler ablalar yapacak bir şey yok artık.

Kundakçılar bile ifadeden sonra serbest bırakılıyor, bu futbolculara saldıranlar da serbest kalacak.

Aynı olay İngiltere'de olsaydı, gerçek adalet nasıl oluyor hep birlikte izlerdik mesela.

Bugüne gelmemizin sebebi, tamamen yine bu halk. Allah-din-kitap diye diye ülkeyi bitirdiniz ve bitirilmesine müsaade ettiniz, bu saatten sonra ''çalma kapıyı, çalarlar kapını'' sözü gibi sıra size geldiğinde ağlamayın, adalet istemeyin ve nerede bu devlet demeyin, bunlara sebep olan sizlersiniz.

Saygılar...

Burada yazdıklarım hayal ürünüdür..

İşte olay bu ama burda işi sadece şiddet olayı olarak görenler var o yüzden hiç bir şey değişmeyecek aynı olaylar tekrar tekrar yaşanacak

Şike ve ırkçılık gibi şiddet içermeyen ama şerefsizlik ve insanlık suçu içeren olaylar savunulup aklandı lan bu ülkede siz neden bahsediyorsunuz

Üst Alt