Harun Tekin Fenerbahçe'de - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Harun Tekin Fenerbahçe'de

Yan top zaafı var mutlak ve mutlak Maicon - Serdar ikilisi oynamalı diye düşünüyorum Donk ve Eren'de olursa 4 tane uzun boylu adam olur yan toptan da mutlak gol atarız diye düşünüyorum

Yan top zaafı var mutlak ve mutlak Maicon - Serdar ikilisi oynamalı diye düşünüyorum Donk ve Eren'de olursa 4 tane uzun boylu adam olur yan toptan da mutlak gol atarız diye düşünüyorum

Bizim takım orta özürlüsü Maicon zar zor 1 topa kafa vuracak diye riske girmeye gerek yok.

Duran top oldu mu zaten gol olmaz diyorum hiç heyecan olmuyor.

Bizim takım orta özürlüsü Maicon zar zor 1 topa kafa vuracak diye riske girmeye gerek yok.

Duran top oldu mu zaten gol olmaz diyorum hiç heyecan olmuyor.
Fener üzerimize gelemeyecek aksine kapanacaklar Maicon bence daha doğru olur Harun'un yan top zaafı ciddi şekilde kullanabiliriz. Ozan Kabak mı Maicon mu yarın bakalım Fatih hoca ne düşünecek mutlak da o da her şeyi düşünüyordur kim oynarsa oynasın koyalım yeter :D

Harun her yan topta bir sakarlık yapıyor da bizimkiler duran top kullanamaz. Schalkenin genç kalecisine şut çekemedik arenada. Ne zaman bu kalecinin şu yönü kazma desek o yönünü kullanamıyoruz.

Üst Alt