Hasan Ali Kaldırım Dolandırıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Ali Kaldırım Dolandırıldı

7a40fc7f29ebfc5f136b62b3d3f011e6.jpeg

Süper Lig takımlarından Fenerbahçe'de forma giyen Hasan Ali Kaldırım'ın bir çete tarafından dolandırıldığı belirtildi.

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın başına çok ilginç bir olay geldi. Milli futbolcu bir çete tarafından dolandırıldı. Bir titan zinciri gibi bir oluşuma giren 27 yaşındaki oyuncunun yaklaşık 10 milyon TL'lik bir zarara uğradığı öğrenildi.

Dolandırıcılık çetesinin Hasan Ali Kaldırım'ın yanında, içinde sanatçı ve savcı gibi birçok itibarlı ve önemli ismi de dolandırdığı belirtilirken çetenin yaklaşık 300 milyon TL'lik vurgun yaparak kayıplara karıştığı bilgisi edinilidi.

Başkan ve yöneticilerden yardım istedi

Hasan Ali Kaldırım'ın yaşananlar üzerine başkan Aziz Yıldırım başta olmak üzere yöneticilerden yardım istediği ve paranın çok az bir bölümünün son anda kurtarılabildiği bildirildi.

Operasyon adı: Ponzi...

300 milyon TL gibi büyük bir para ile kayıplara karışan dolandırıcıların yaptıkları operasyonun adını ise "Ponzi" koydukları belirlendi. Ponzi adı, dünyadaki ilk titan ve dolandırıcılık sistemini kuran Charles Ponzi'den geliyor.

Fanatik

Fenerbahçe'den açıklama...

''Oyuncumuz Hasan Ali Kaldırım'ın dolandırıldığı iddiası kesinlikle gerçek dışıdır.''

Hak etmiş.

Sen git 10 milyonu çoğaltmak için güvensiz ve garantisiz ellere teslim et, sonrada dolandırıldım diye ağla. Yok öyle.

Allah hep zeka seviyesi düşük insanlara mı vermek zorunda bu kadar paraları, orası da tartışılır.

Nerede bi ilegal iş varsa orada Fenerbahçe ve Fenerbahçe fertleri oluyor nedense.

"Çok iyi insan" Topal'ın arabasına kurşun sıkıyorlar, H.Ali denen şerefsiz para çoğaltmak isterken dolandırılıyor vs vs.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Nasıl girmiş bunlara Çevremde bir kaç kişi bunlara bulaşmıştı araba çekiceklerdi ev alacaklardı hayal satmaktan başka bişe değil

Üst Alt