hasan ali kaldırım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hasan ali kaldırım

Cevap: hasan ali kaldırım

Bir ömür Serdar reisin diline düşeceğiz, ben en çok ona üzülüyorum. Şimdi o asisti nasıl ballandıra ballandıra anlatacak acaba? :)

hasan ali mi balta mı deseler tartışmam bile. tabiki balta.

lokum gibi estonya karşında yaptığı 3-5 bindirme göz boyadı resmen. hollanda maçında da beklerdik o bindirmelerden 1-2 tane.

Defansın soluna Balta'yı da yazsan güvenemezsin, tedirgin olursun Hasan Ali'yi de. + Balta hata yapma potansiyeli daha yüksek bir oyuncu. Hasan en azından bindirme yapıp, hücuma destek oluyor. Hakan önündeki Amrabat'a topu aktarmaktan aciz..

hasan ali mi balta mı deseler tartışmam bile. tabiki balta.

lokum gibi estonya karşında yaptığı 3-5 bindirme göz boyadı resmen. hollanda maçında da beklerdik o bindirmelerden 1-2 tane.

Bindirme mi bindirme mi yuh yahu.Milli takımın zaten en gerideki oyuncusu Semih bile orta sahadaydı dün.Adam bildiğin sol açık oynadı dün.bek değil.Ona rağmen hücümda hiç bir şey yapamadı.Bakın Hakan'a böyle maçlarda.Takım olarak abluka altına aldığımız zaman ileride tehlikeler yaratıyor Hasan'dan daha çok.Fener maçında attığı gol.10 kişlik Ts maçı.Geçen sene böyle rakipp topyekün sovunma yaparken Hakan ileride çok daha etkili oldu Hasan^'dan

Yani dün Hasan bek oynamadı.Açık oynadı.Sadece bir pozisyonda savunmaya geldi.Onda da tecavüze uğradı adam.Adam sağ yaptı sol yaptı Hasan uçtu:eek:

Defansın soluna Balta'yı da yazsan güvenemezsin, tedirgin olursun Hasan Ali'yi de. + Balta hata yapma potansiyeli daha yüksek bir oyuncu. Hasan en azından bindirme yapıp, hücuma destek oluyor. Hakan önündeki Amrabat'a topu aktarmaktan aciz..

Başka maçları mı izliyoruz senle acaba.10 kişi kalmış Estonya maçında mı bindirme yaptı?Adam zaten orta sahadan geri gelmedi

bi gidin allahınızı seversenız ömer toprak bile orta saha gibi oynadı estonyayı rakıpden sayıp övmeyin şu adamı şurda hollanda maçında nerdeydi ya moskova maçı ? e haklısınız bi taraftan koskoca milli takım hocası 10 kişi estonyaya gol atınca deliler gibi sevinirse izleyenlerde büyük takım sanıp oyuncuları över dua edelımkı hakem adamların penaltısını es geçti ve rakıbe uydurma bir kırmızı verdi

Sivas maçında Alex'in kafasına alda at diye gönderdiği top,yine aynı maçta çizgide Sivaslı oyuncuyu bir sağ bir sol yapıp döndürdüğü ardından ceza sahasına kestiği ortayı Hakan'dan son yıllarda hiç görmedim.

Bu çocuk iyi yerlere gelir.

Fenerli oyuncuları övme merakının ismi de objektiflik oldu ya ne diyeyim, antu'ya falan kızmamak lazım.

hala balta diyen var

rezalet bi takimda oynadigi icin kotu saniyorsunuz bu adami dedim

dinlemediniz

hakan baltadan iyi oldugunu gormemek icin fanatik olmak lazim

hala balta diyen var

rezalet bi takimda oynadigi icin kotu saniyorsunuz bu adami dedim

dinlemediniz

hakan baltadan iyi oldugunu gormemek icin fanatik olmak lazim

Balta bu kaldırım mühendisinden çok daha iyi bir futbolcudur..

Biz Balta'yı beğenmiyoruz diye bu kazmadan daha kötü futbolcu olduğu anlamına gelmez...

Estonya Bank Asya'da orta sinif takimi olur, ne diyorsunuz yahu. Hasan Ali'yi Vaslui ve Sivas maclarinda gördük. Spartak'dan bahsetmiyorum bile. Sivas ile Vaslui'ye karsi siritiyorsa bir oyuncu yürüsün gitsin, kumda oynasin.

Hasan Ali iyi mi? :) Yahu Estonya ile oynadık Hollanda ile değil, her oyuncu çok iyiydi niye çünkü Estonya averaj takımıda ondan. Allah aşkına şu kabzımalın tüm maçlarını izleyinde sol kanatlarının nasıl otoban olduğunu görün.

Üst Alt