Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fetöcü Hakan Şükür'e de Arif Erdem'e de efsane denemez o zaman.İkisi bir mi diyecek olursan,zaten her efsane aynı kategoride değil ki.Ümit Karan daha low-level olsa da efsanedir o da.

Low level efsane ha. Evet ikisi bir mi diyorum. Armut ile elmayi karistirmayalim.

Hayir degil. Ümit sadece iyi eski bir oyuncumuz, efsane olacak birsey yaptigini düsünmüyorum.

Low level efsane ha. Evet ikisi bir mi diyorum. Armut ile elmayi karistirmayalim.

Hayir degil. Ümit sadece iyi eski bir oyuncumuz, efsane olacak birsey yaptigini düsünmüyorum.

Ayrica sirf ben yazdim diye ortaligi karistiriyorsun yine. Baskasi yazsa umrumda olmazdi.

Ne alakası var ya,düşüncemizi söylemeyecek miyiz?

Necati'ye falan ne kadar efsane deniyorsa (Ki severim kendisini.) Ümit Karan her türlü efsanedir.

Necati de efsane degildir. Ciddi ciddi efsane oldugunu düsünüldügünden söylenmiyordur onlar diye düsünüyorum, genelde cok sevildikleri icin böyle tabir kullaniliyor.

Efsane denince herkes aynı seviyede efsane olmak zorunda değil.

Efsane dendi mi ilk olarak Metin Oktay,Turgay Şeren,Gündüz Kılıç vb. gelir,sonra Fatih Terim ve UEFA Kadrosu'nun belli başlı oyuncuları gelir.Sonra yakın tarihte Muslera vb.,sonra da sıra bunlara gelir işte.Absürd bir durum yok bence.Efsane diyen arkadaş çok da yanlış bir tanımlama yapmamış yani.

2002'de 2006'da 2008'de kolay şampiyon olunmadı.Ne fedakarlıklarla geldi bu üç şampiyonluk,özellikle o dönemdeki yerli oyuncuların fedakarlıklarıyla.Bunların üçünde de yer alan ve önemli katkılar sağlayan Ümit Karan her türlü efsanedir.Kendisine Kewell-Baros muamelesi yapmak manasız.Ki utanmasa bu ikisine efsane diyecek çok adam var sırf 2-3 gol attı diye.Bunların döneminde 1 tane kupamız yok neredeyse.

Efsane denince herkes aynı seviyede efsane olmak zorunda değil.

Efsane dendi mi ilk olarak Metin Oktay,Turgay Şeren,Gündüz Kılıç vb. gelir,sonra Fatih Terim ve UEFA Kadrosu'nun belli başlı oyuncuları gelir.Sonra yakın tarihte Muslera vb.,sonra da sıra bunlara gelir işte.Absürd bir durum yok bence.Efsane diyen arkadaş çok da yanlış bir tanımlama yapmamış yani.

2002'de 2006'da 2008'de kolay şampiyon olunmadı.Ne fedakarlıklarla geldi bu üç şampiyonluk,özellikle o dönemdeki yerli oyuncuların fedakarlıklarıyla.Bunların üçünde de yer alan ve önemli katkılar sağlayan Ümit Karan her türlü efsanedir.Kendisine Kewell-Baros muamelesi yapmak manasız.Ki utanmasa bu ikisine efsane diyecek çok adam var sırf 2-3 gol attı diye.Bunların döneminde 1 tane kupamız yok neredeyse.
baros ve kewell in efsane olmadıklarını nereden bılıyorsun

Üst Alt