Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendisinin psikolojik sorunlari oldugunu düsünüyorum. Alkolü de pis vuruyordu son dönemlerde. Özel hayatindaki sorunlari kulüp içine sokmadan istifa etmesini dogru buluyorum.

hallerinden hareketlerinden haz etmesem de destek çıkılmalı işin aslı bambaska bise cıktı. hiçbise yapmamasına rağmen kuyruk acılarından saldırmıslar adama. kızına kadar laf söylenmiş. tepki vermemesinin sebebinin büyük kısmını da geçmişte yaptıklarından taraftarın ona karşı olan tavrını bilmesinden kaynaklanıyor. buda bizi üzen kısım işte.

İki fotoğraf üzerinden adam asmaca oynamaya bayılıyoruz.

Mevzu eleştirmekse eğer Galatasaray'ın menfaatleri için sonuna kadar... Ama... Bu taraftar Hasan Şaş'ı kimseye yedirmez.

Hele hele iki tane sosyal medya şaklabanının gazına gelip hiç yedirmez.

Ona küfür edenlerin şarap çanağına oturayım ben. Ama Hasan Şaş'ın daha sakin olması şart, o böyle tepki verdikçe bu kansızlar daha fazla üstüne gidiyorlar. Bu psikolojiyle adamı katil çıkarır bu arsızlar. Hani Hasan'ın antrenörlüğünü sevdiğimden filan değil, bence bugüne kadar çok kez gitmeliydi de illa kalacaksa da kulağını bu şerefsizlere az da olsa kapatmayı öğrenmek durumunda. Fatih Terim her Kadıköy'deki maçında kim bilir ne küfürler duyuyor, kaçında böyle olay çıkardı adam?

Üst Alt