Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunun hareketleri daha cok Fenere uyuyor. Yazin hoca galatasaraylilina bakmayip sutlamali.

Yerine iyi bir yabanci taktikten anlayan adam getirsin. Belki kondisyoner gibi gene italyan bir hoca

Kendisini çok severim ama artık yeter bırak bu işi.

Futbolcuları aklı selim bir şekilde sakinleştirmesi gereken adam holigan gibi her olayın içine atlıyor.

Yardımcı teknik direktör mü tribün lideri mi belli değil.

sent via GSC

Hasan amigolugunu bırakmadığı sürece FT in yardımcılığından öteye gidemeyecek anlaşılan. Gerçi bundan fazlasını istediğini de düşünmüyorum. Ama zarar veriyosun takıma da kulübe de.

2 0 dan 2 2 ye dönen maçta soldado yla girdiği münakaşa sonrası maç döndü. Tam da fb nin uyuduğu anlarda fb yi oyuna soktu resmen. Tabi taraftarda 50.dk da oley çekerek tüy dikmisti o maça ama neyse

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hasan amigolugunu bırakmadığı sürece FT in yardımcılığından öteye gidemeyecek anlaşılan. Gerçi bundan fazlasını istediğini de düşünmüyorum. Ama zarar veriyosun takıma da kulübe de.

2 0 dan 2 2 ye dönen maçta soldado yla girdiği münakaşa sonrası maç döndü. Tam da fb nin uyuduğu anlarda fb yi oyuna soktu resmen. Tabi taraftarda 50.dk da oley çekerek tüy dikmisti o maça ama neyse

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ne yardımcılığı ya o bile lüks şu anda bunun için gitsin maç yorumlasın oyuncularin nerede ne yapmasını gerektigi konusunda gram katki saglamayan, hocaya yardımcı olmayan el cantası.
Hocaya en çok bunlar için kızıyorum oyunu okuyup yardımcı olacak adamlar bunlar yancı gibi maçlara çıkıyorlar

Sanirim bu sadece takimi gazlamak icin durduruluyor orda. Kupayi almisin mac bitmis belli ki TFF pusuda bekliyor her an ceza verecekler senin yaptigina bak Hasan yav. Birak kudursunlar hocanin dedigi gibi biz kendi yollumuza bakalim.

Yedek kulübesinde uyuşuk adam sevmiyorum. Tugay Kerimoğlu'nu çok severim de Selçuk'un o gün formayı eline atıp gidemeyeceği bir adam olmalıydı yedek kulübesinde. Şimdi yiyorsa Hasan Şaş'ın önünde yapsınlar aynısını. Benim gözüme batan tek hareketi Fener maçından sonra girip Skrtel'i yumruklaması oldu. Sen antrenörsün abi git adamı azarla, ayır, sakinleştir de yumruk atmak nedir? Onun dışında Davala'nın dinginliğiyle Şaş'ın agresifliği güzel dengeliyor birbirini. Biz Albayrak-Terim diyoruz da bu adamlar da inşallah 4. sezonlarında 4. şampiyonluklarını kazanacaklar Galatasaray antrenörlüğünde, saygı. Zaten içlerinde şu an dahi bizim ligde hemen her takımı çalıştırabilecek kalibrede tek taktisyen Levent Şahin. Levent hoca da işin taktik yardımını dengeliyor. Bayağı güzel bir kombinasyon. Hasan'ın gollerden sonra herkesten önce koşmasına, zor deplasmanlarda kendini ortaya atıp tepkiyi göğüsleme gibi ince hareketlerine hastayım, sadece şu sahada kavga olunca kendini hala topçuymuş gibi sahaya atmasa yeter. Zaten onun dışındaki hareketleri Guardiola-Mourinho yapınca karizma oluyor, bizim Hasan yapınca kendi deyimiyle oouuvvv. İnşallah Pazar kupayı alırız da okkalı bir üçlü çektirir sahanın ortasında.

Hasan hocamızın antrenörlük dışında farklı yeteneklerinin de olduğunu düşünüyorum.

Başak maçında öne geçip ve oyunun kontrolünü ele aldığımızda, Abdullah Avcı hocamıza viscanın fiyatını sormasını mümkünse ayak üstü pazarlık yapmasını isterim.

bu sayede standart bir antrenörden x2 verim almış oluruz.

Takıma etkisi fazla.Geldiğinden beri kanat oyunumuz üst seviyede.Rodrigues-Mariano-Feghouli geçen sene nasıl yükselişe geçti?Bu sene de Linnes-Onyekuru etkili oldu..

Teknik ve taktik kısmıyla ilgili zaten birşey beklemiyor kimse maç öncesi motivasyon işlerinde iyi olduğu söyleniyor kendi oyunculuğu döneminde de çok stresli olduğu ve zorlu maçlarin olduğu günlerde sürekli istifra ettiğini duymuştum bu nedenle stres yaşayan adamın halinden anlar diye düşünüyorum ...

Üst Alt