Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 43 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hasan şaş gitti terim bitti
Bak bu tespit ilginc derecede dogru gibi, gibi diyorum zira net olmamakla birlikte eldeki veriler (onceki ayrilisinda da) bunu gosteriyor. Ya da soyle diyelim, Hasan'in yaptigini/verdigini mevcut yardimcilar veremiyor. Incelenmesi gereken bir durum konu.

Bu arada, Hasan'i genc kardeslerimiz cok bilmez, 2001-2003 arasi Avrupa'nin ve hatta dunyanin en gozde oyuncularindan biriydi. Zaten Dunya Kupasi maclarimizi "genis" ozetini izlerseniz topla her bulusmasi ya da her pasinin ne kadar tehditkar oldugunu gorursunuz. Sanirimn Liverpool falan birkac buyuk kulup yoklamis, Hasan istememis kendi agzindan bildigimiz bu.. Bu yuzden Arda icin "git ben etti sen etme" demisligi vardir. Bu kac anlaminda degil firsattir git anlaminda onu da belirteyim zira hasta Galatasaraylidir.

Son düzenleme:
gözümüzü 2 saniyeliğine avrupa'ya çevirdik ve ülkemizin gerçekleriyle yüzleştik. keşke bunun yerine ümit gitseymiş zamanında.

hasan sas'in ne gibi bi fonksiyonu vardi da bunu arayacagiz? teknik direktörlük yapacak meziyeti var mi? yok.

levent sahin'in var mi? YOK

ümit davala'nin var mi? YOK

selcuk inan'in var mi? YOK

bunlar mi bir sey ögrenecek veya hocaya 2 kelime edebilecek?

HAYIR.

hasan sas'in ne gibi bi fonksiyonu vardi da bunu arayacagiz? teknik direktörlük yapacak meziyeti var mi? yok.

levent sahin'in var mi? YOK

ümit davala'nin var mi? YOK

selcuk inan'in var mi? YOK

bunlar mi bir sey ögrenecek veya hocaya 2 kelime edebilecek?

HAYIR.

riera'yı niye saymıyon enver paşa, o yok mu yardımcılar arasında? selçuk hiçbir şey yapmadıysa taylan'ın oyununu geliştirmiştir, riera'nın da vardır bir katkısı illa ki. levent ve ümit'in ne gibi bir getirisi var bilmiyorum ama tüm bu adamların hasan'dan eksiğinin sipsi tipler olmaları olduğunun farkındayım. türkiye'de her yedek kulübesine hasan gibi bir adam şart. ayılıp bayıldığınız sumudica ustanın da teknik direktörlüğünün %50'si kenarda kendini yırtmasından ileri geliyordu. bu ülke futbolunda başını öne eğersen elindeki ekmeği bile çalarlar.

Üst Alt