Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz"

Hasan Şaş: "Falcao, Aboubakar, Nainggolan, Costa gibi ilgimiz olmayan isimleri biz de basından duyuyoruz. 2 ay var, aceleye gerek yok. Herkes Galatasaray'ın geleceğini düşünerek en iyi hamleleri yapacağımıza emin olsun. (GS TV)

Hasan Şaş: "En kaliteli isimleri transfer edeceğiz. Aynı zamanda geleceği de inşa ediyoruz. Ocak ayında yaptık, yine yapacağız."

Hasan Şaş: "Bizim ağzımızdan çıkmadan, biz doğrulatmadan... Zaten bizim kendi basın departmanımız var. Biz bunları açıkça söyleyebiliriz."

2 ay zamanimiz var demek plansiz programsiz bir transfer döneme daha girdik anlamina geliyor, sirf yedek oyuncular icin hamle yapilmis bunca zaman, onlari transfer edince haydi birazda ilk 11 icin adam bakalim ama daha coook zamanimiz var aceleye gelipde pahaliya oyuncu almiyalim modunda bizim yöneticiler.

2 ay zamanimiz var demek ya sana cöp oyuncu kalacak yada sorunlu tipler. valla yeminle tas olsaydi catlardi bu adamlar yaptiklari hatalardan ders almiyor cocuk oyuncagi saniyor herseyi.

Taktiksel bir açıklamadır diyeceğim de yönetiminin vukuatlarını düşününce son dakikalara kadar transfer kovalama ihtimalimiz oldukça yüksek geliyor bana. Umarım yine son günlerde hesap hatası yapmışız demezler.

Transferci yangın tayfa: ‘Adem ne len ozaman, Şener ne len ozaman’

ILK 11’E ALINACAK OYUNCULAR GENÇ, KALİTELİ, VE ALINABİLECEK EN İYİ OYUNCULAR OLACAK.

SIZDE BİLİYORSUNUZ BU YAPILAN YERLİ HAMLELERİN HEPSİ YEDEK KULÜBESİ İÇİN.

Bırakın bi ağlamayı ya. Yettiniz anasını satim. 2 sene üst üste şampiyon olmuşuz, yetenekli oyuncuları bulmuşuz (Marcao, Luyindama, Onyekuru vs) hala ağlamalar.

Yeter vallahi gına geldi sizden. Twitter’da ağlayın ya gidin de.

Siz de sinirinizi kimden çıkaracağınızı bilmiyorsunuz yav. Hasan Şaş ne yapsın, adamlar kendi mi yapıyor transferleri? Geçen sezonun ilk yarısında trajikomik fizik yetersizliği, üst üste gelen saçma salak adele sakatlıkları ve bunun yol açtığı tarihin en kolay ŞL gruplarından beri elenme hariç şu teknik kadro 1.5 yıldır, yarıştığı 2-3 kulüpten daha kötü yönetilmesine rağmen şampiyonluğu kazandı. Adamlar Gomis'i gönderdi, 2 santrafor alacağız deyip Eren'e maruz bırakıldılar, Modeste istediler, Fifa'dan yasaklı oynamayamaz denilen herif Köln'ü Bundesliga'ya çıkardı, Tetteh dediler pahalı deyip finish çizgisinde 5 km'deki Diagne'ye 13 bayıldılar. Ben teknik kadronun bilhassa yabancı tercihlerini kötü bulmuyorum, yönetimin bir haltı beceremeyip anca kendi dilini konuştukları, kendi ülkelerinde top oynayan sezonluk kahramanlara kalmasından dolay mağdur oluyorlar. Yokas zaman içinde bize yazılan başta Tetteh-Modeste olmak üzere tümü yönetimin getirebildiklerinden daha iyi oyuncular. Benim korkum Hasan Şaş'ın istemedikleri değil, yönetimin Galatasaray'a layık gördükleri. Bence ŞL'de başarı için Falcao tarzı adama ihtiyacımız var ama geleceğe yatırım yapıyoruz deyip Tetteh gibi bir adam getirirsen hayır demem. Ama adamlar Tetteh diyorlar, pahalı deyip dönenler Diagne'ye KDV'sine kadar ödeyip 15 milyon para bayılıyorlar. Bu sorun teknik kadroyla ilgili bir durum değil, yönetim teknik kadroya göre fazla vizyonsuz ve lokal kaldı. Kulüp ekonomisi konusunda ne kadar bilinçlilerse transfer konusunda da o kadar işbilmezler.

Üst Alt