Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Başkanın takımdan uzaklaştırdığı her adamın çok geçmeden hakkımızda sallamaya başlaması başkanın ne kadar doğru bi karar verdiğini gösteriyor bunlara kalsa başta H.Şükür 50 yaşına dek futbol oynamaya devam edecekler.Ne diyelim Allah ıslah etsin.

Ulan aldığınız paranın haddi hesabı yok,hala yok ben kaptan olmadımda bilmem ne,sen popülerliğin doruklarına kadar ulaştın Afrika'da bile tanınıyorsun ama Galatasaray sayesinde,bu ünü bu şöhreti parayla satın alamazsın o yüzden değerini bil,kafana göre takıl.

Hasan Şaş ve para

Böyle konular bence kapatılmalı.Hasan şaş gibi birisine aldığın paranın haddi hesabı yok diyor ne alaka.Zaten parayla alakası olsa gider Arsenal'e,zaten paragöz olsa vermez takıma hiçbir şey.

Hasan Şaş'ın yaptığı yorumlarda hiçbir şey yok.Kaç yaşına gelmiş adam bizim istediğimiz şekilde mi konuşacak.Burada tek yorumu bana kaptanlık vermediler,Lıncoln kaptan oldu kaptan bu takımda.Dediğinde sonuna kadar haklı.İçini dökmüş zaten sadece 1 lafı var

Hasan Şaş'ı sildik neden çünkü daha önce Hasan Şaş bana kaptanlık vermediler dedi.Bu yüzden mi silmişiz.

Size haksızlık hiç mi yapılmadı bir şeye sinirlenmediniz,bir şeyin arkasından konuşamadınız,birini eleştirmediniz..

Bundan sonra Hasan Şaş yorum yaparken Gs kötü de oynasa süper diyecek,Adnan Polat takımın başına Bülenti'de getirse süper diyecek

Bundan sonra Tugay Hasan Şaş Kral,bizim dediklerimizi söyleyecek,biz böyle istiyoruz.Eğer söylemezler sileriz onları :D

Adamlar yorumculuk yapıyor.Sen gibi her sorulana fanatikçe cevap veremezler.Hasan şaş herkesten daha Galatasaraylıdır.Ama orada fanatikçe yorum yapamaz.Bunu anlamanız lazım.Hasan Şaş fanatik Galatasaraylı değil mi.O yüzden hiç kavga etmez,Luganoya dalmak istemez.Bize penaltı verilmedi diye Hüseyin Göçeği dövmek istemez.

Hasan Şaş Lugano nasıl bir oyuncu

Hasan Şaş: Ben onu hiç sevmiyorum canımı çok sıktı o yüzden beğenmiyorum(Böyle cevap verirse süper diyeceğiz)

Ama yorumcu olarak evet gayet iyi bir oyuncu diyecektir

Buradan şu sonucu mu çıkarıcaz.Hasan Şaş Lugano'yu çok seviyor tüh sana

1- “G.Saray çok güçlendi. Lig şampiyonluğu başarı sayılmaz, UEFA’yı kazanmak zorundalar”

2- “Transfere parayı nasıl buluyorlar bilmem. Herhalde bizden sonra Florya’da petrol bulundu”

3- “Ben 11 sene G.Saray forması giydim kaptanlık vermediler. Takımda en eskisi de bendim”

4- “Aziz Yıldırım, F.Bahçe için büyük bir şanstır. Onun icraatlarını beğeniyor ve destekliyorum”

Ben bu maddelerde bir kötülük görmedim.Petrol lafı zaten espiri onu herkes diyor.Lıncoln'ün kaptan olduğu yerde Hasan şaş zaten olur.Başka ne var bu konuşmada.

Bundan sonra Hasan Şaş kendi düşüncelerini söylemesin,bizim düşüncelerimize göre hareket etsin.Aziz yıldırımı Hasan Şaş'a sorunca,Aziz kim ya başkan mı o desin biz gibi

Yani Selçuk yula gibi yorumlar yapsın

Önceki gün söyledikleriyle de birleştirince, ben burada bilinçli bir karalama görüyorum, renkdaş.

Bir de Lincoln kaptan değildi, lütfen öyle yazmayalım. Bir maçta Skibbe motivasyon olsun diye verdi ona bandı, o kadar.

Ben eski oyuncularımızın, Galatasaray hakkında konuşurken daha dikkatli ve saygılı olmalarını isterdim. Hani Sergen Beşiktaş'lı ya; misal Küçük Hakan onun yanında BJK'ye sallayınca susturuyor hemen. Niye? Adam Beşiktaş'lı.

Bizimkilerin hepsi gizli "%100 Fener'li"midir nedir bilmiyorum da, çoğu Galatasaray'lı gibi davranmıyor.

Bir de tarafsızlık, objektif yorum falan deme lütfen; Türkiye'de yaşıyoruz.

1- “G.Saray çok güçlendi. Lig şampiyonluğu başarı sayılmaz, UEFA’yı kazanmak zorundalar”

2- “Transfere parayı nasıl buluyorlar bilmem. Herhalde bizden sonra Florya’da petrol bulundu”

3- “Ben 11 sene G.Saray forması giydim kaptanlık vermediler. Takımda en eskisi de bendim”

4- “Aziz Yıldırım, F.Bahçe için büyük bir şanstır. Onun icraatlarını beğeniyor ve destekliyorum”

Ben bu maddelerde bir kötülük görmedim.Petrol lafı zaten espiri onu herkes diyor.Lıncoln'ün kaptan olduğu yerde Hasan şaş zaten olur.Başka ne var bu konuşmada.

Bundan sonra Hasan Şaş kendi düşüncelerini söylemesin,bizim düşüncelerimize göre hareket etsin.Aziz yıldırımı Hasan Şaş'a sorunca,Aziz kim ya başkan mı o desin biz gibi

evet aynen sondaki yazdıkların gibi konuşsun..

ŞUnu söylesin GS TR nin 1 numaralı be tek büyük takımıdır.

Aziz yıldırım 10 sene boyunca bizim altımımzda ezildi hele DEnizli de kalpten gidiyordu. O sene Konya daki olaylara rağmen eze eze şampiyon olduk.!!

Azize döneminde UEFa - Süper Cup 6 şampiyonluk 1 TR kupası vs vs ve daha niceleri

Şans ise fenerindi balına 2-3 şamnypinoulk aldıalr tani hakemlerin kollaması da çabası vs vs..

tüm gerçekleri dökecekti.

Maddi sıkıntı yaşadık ama yeni yönetim güzel kaynaklar yarattı demsini beklerim.

kıvrıtarak konuşmamalı bir Gs nin gönlünü alıyım Fb ye yanaşıyım hesabı yapıyor..

fener o gecekondu dışında her açıdan altımızda yatmaya mecbur.!! bunu demesi gerekk eğer Gerçek GS liyse.

Hasan efendi bilmiyor mu en ufak laflar bile basında 10 ken 1000 oluor ona göre konuşacak Kenetlenmiş ve süper lige girtmiş GS ye en ufak olumsuz yorum yapmamak zorunda!!

Hasan patavatsızdır, kibirlidir, sinirlidir, huysuzdur, agresiftir vs vs... Çok şey söylenebilir Hasan için.

Tamam Hasan profesyonel futbolcu olarak Galatasaray da oynadı, emeğini verdi ve karşılığını aldı. Takımdan ayrıldı olay bitti.

Hasan için herşey söylenebilir ama Galatasaray lı olmadıgı söylenemez. Tüm sporcularımız içinde Galatasaray lı olduguna en emin oldugum adam Hasan dır. Bunu maçlardaki tavırlarına, basında çıkan haberlere yada gönlümden gecenlere göre söylemiyorum. Ben direk Hasan ı bildigim için söylüyorum. Ben Adana da yasıyorum. Karataslı (yani Hasan ın hemsehrisi ve akrabası) olan cok tanıdıgım var. Benim direk onlardan duydugum ve bildigim, aynı sizler gibi, aynı bizler gibi Hasan da doğustan Galatasaray lıdır.

Hasan profesyonel emektar Galatasaray futbolcusu ve amatör , fanatik , doğustan bir Galatasaray taraftarıdır. Bunu herkesin bilmesi lazım.

Saygılarımla.

Bazen ben de üzülürdüm. Geçmişte bize iyi hizmetlerde bulunmuş oyuncularımızla daha uygun bir şekilde ayrılmalıydık diye. Ama bu tür yorumları gördükten sonra aslında yönetimin neden böyle davrandığını anlamış bulunmaktayım.

Eski futbolcularda özellikle gördüğüm bir şey var: Yüksek ego!

Aslında tüm insanoğlu egolarıyla vardır, egolarıyla ihtiyaçlarını giderir ve egolarıyla hayatını şekillendirir. Ama ego denen şeyin belli bir sınırı vardır. "En büyük benim", "ben olmasam" gibi anlamlara karşılık gelecek tavırlar ve söylemlere yol açacak bakış açıları ego sınırını zorlayan ve ego miktarını aşan bir yöndür. Zararlıdır. Narsistlikle de eşdeğerdir.

Eski oyunculara bakarsanız genelde aynı şeyi duyarsınız: "Biz yaptık, biz ettik, biz olmasaydık, biz yapmasaydık."

Bu şu anlama gelir. Takımın hiç önemi yoktur ve kişi kendisini takım üstü bir birey haline getirmiştir. Galatasaray'ı asıl Galatasaray yapan kendisidir, kendileridir. Kendileri olmazsa Galatasaray da olmaz.

Her şeyi silbaştan yapıp olaya yepyeni bir pencereden bakın. Eski oyuncuların söylemlerini üst üste koyun. Geçmişte neler yaptıklarını düşünün. Galatasaray'ı aşan ve takım içinde ne kadar güçlü hareket ettiklerini, adeta Galatasaray'dan bile daha ön plana çıkan yönlerini düşünün. Bazı yönleri Galatasaray'a ve diğer futbolculara önemli şeyler katsa bile bazı nedenlerden dolayı takım içi dengeler sarsılmış, kulüp içinde sorunlar olmuş ve futbolcuya dayalı düzen denen disiplin, eşitlik ve esneklik karşıtı bir durum oluşmuştur. Son dönemlerde bu bir kangren haline gelmişti. Çünkü Galatasaray sürekli bu kanallardan bel altından vuruluyor, medya bu tür malzemeler ışığında yapmadığını bırakmıyor ve sürekli saçma sapan sorunlarla boğuşmak zorunda kalıyorduk.

Bu artık dayanılmayacak bir safhaya gelmişti. Galatasaray yönetimi tamamen yeni bir düzene öncülük etti. Eskiler miyadını doldurmuştu. Çünkü bu çok sorunlu bir artık bırakmıştı ve takım içi dengeler fosilleşmeye doğru gidiyordu. Takımı sahiplenmek iyidir ama kral benimciliğe gelmek, kendini resmen takımdan üstün görmek bir kulübün dengelerini alt üst eder. Galatasaray bunun acısını çok çekti. Artık sorunlar altında çok ezildi. Bu kangreni söküp atmak gerekiyordu ve yapıldı da.

Peki bugünlerde neler konuşuyoruz o halde?

Rijkaard ve ekibinin yarattığı kolej havasını...

Antrenmanlardaki ciddiyeti ve çalışma güdüsünü...

Bütün futbolcuların adaletli bir tartıdan geçtiğini...

Kimsenin Galatasaray'dan daha büyük olmadığı...

Geçmiş yıllara kadar hazırlık kamplarında her zaman yüksek sesler çıkardı. Bazen tartışmalar ve münakaşalar da olurdu. Ama bu yıl birbirinden değerli oyuncular olmasına rağmen tek bir oyuncudan dahi çatlak sesler çıkmadı, oyuncular hiç kapışmadılar birbirleriyle, kimse birbirine itiraz etmedi, eşgüdümlü ve büyük bir uyum, ciddiyetle işlerini yaptılar sadece. Eğer o babacıları tutsaydık takımda, Rijkaard ve ekibinin varlığı da gümbürtüye giderdi. Bundan adım gibi eminim.

Nitekim şu an eskilerin açıklamalarına baktığımız zaman aslında yönetimin haklı olduğunu anlıyoruz. Bunu takımdaki kolej havasından da anlıyoruz. Kolej havasına köstek olacak düşünce ve eğilimlere ket vurulmuş oldu. Bu herşeyden de önemli.

Keşke herkes Ergün Penbe ve Suat Kaya gibi olabilseydi...

Futbolcular kulüplerinin değerini bilmiyor Hasan ı Hasan yapan da biziz milli taımda oynamasını sağlayanda biziz şuan orda yorumculuk yapıyor ve tanınıyorsa yine Galatasaray a borçlu hala sallıyor ordan.Oturduğun koltuğa kimin sayesinde geldiğini biraz düşün Hasan!!!

Dün 12 sayfa boyunca tartıştığımız bir konu vardı. Sonra kilitlediler o konuyu. O konuda Hasan Şaş'ın söylediklerinin hepsini bulabilirsin. Sadece bunları söylemedi, bu söyledikleri asıl söylediklerinin yanında devede kulak kalır. O programı ben kendim seyrettim. Söyledikleri hiç yenilir yutulur cinsten değildi. Galatasaraydan ayrılmasının kuyruk acısıyla habire salladı Galatasaray'a. Bu haberde çok yumuşatarak yazmışlar dediklerini....

Hasan patavatsızdır, kibirlidir, sinirlidir, huysuzdur, agresiftir vs vs... Çok şey söylenebilir Hasan için.

Tamam Hasan profesyonel futbolcu olarak Galatasaray da oynadı, emeğini verdi ve karşılığını aldı. Takımdan ayrıldı olay bitti.

Hasan için herşey söylenebilir ama Galatasaray lı olmadıgı söylenemez. Tüm sporcularımız içinde Galatasaray lı olduguna en emin oldugum adam Hasan dır. Bunu maçlardaki tavırlarına, basında çıkan haberlere yada gönlümden gecenlere göre söylemiyorum. Ben direk Hasan ı bildigim için söylüyorum. Ben Adana da yasıyorum. Karataslı (yani Hasan ın hemsehrisi ve akrabası) olan cok tanıdıgım var. Benim direk onlardan duydugum ve bildigim, aynı sizler gibi, aynı bizler gibi Hasan da doğustan Galatasaray lıdır.

Hasan profesyonel emektar Galatasaray futbolcusu ve amatör , fanatik , doğustan bir Galatasaray taraftarıdır. Bunu herkesin bilmesi lazım.

Saygılarımla.

İnanıyorum söylediklerine, zaten bizde oynarken bana da böyle bir görüntü vermişti Şaş.

Fakat benim anlamadığım, Hasan neden tuttuğu takımı zedeleyici açıklamalar yapıyor? O, Türk Futbol'u ve Basın'ının ne durumda olduğunu bilmiyor mu? Küçük eleştirilerin bile bir kulübü zor duruma düşürebileceğini bilmiyor mu? Galatasaray'lı adam, Galatasaray'a niye zarar veriyor?

Fener'liler demez mi alın işte GS'li bile "gerçekleri" kabul etmiş, hemen de satmış takımını...(ki diyolarlar; bakınız: antu.com)

Dün yanilmiyorsam Hasan Sas topici Galatasaray degerlerine uymayan nedenlerden dolayi kilitlenmisti.Galatasaray degerlerine uymayan aciklamalari bence taraftarlar degil Hasan Sas yapiyor.O yüzden bu taraftar bu insani elestirmekte özgür olmali.

Yakistiramadim sana Hasan Sas.Efsaneleri yönetimler degil taraftarlar belirler.

Sen bu tür aciklamalar yapmaya devam ettigin sürece taraftarin gözünde biteceksin.Benim gözümden simdiden düstün zaten.

Yolun acik olsun.

Galatasaray vefasızlık yaptı diyorlar sonra.Peki futbolcuların bize yaptıkları ne?Sen orada oturabiliyorsan kimin sayesinde ey Hasan Şaş soruyorum sana.

Gönüllerince konusabilirler benim icin hicbirinin degeri düşmez. Bu yarattıgımız sinerjide bi iki lafla bozulmaz

Tek hata yaptıkları taraf ikili sorunlarını yansıtırken taraftarın bunu GS ye yaptıgını dusunmesi oluyor.

Galatasaray'ın bu sene aldığı 6 adamın 3 ü bedelsiz.Bari yorum yaparken bilinçli yap ya!

ümit karanın yerine hasan şaş kaptan olmalıydı, bu konuda çok haklı.ümit karanın kaptan olması benim içime sinmemişti

Programın tamamını izlemeden şerefsiz basının gazına gelip burda Kral’a ve Hasan’a sallayan arkadaşlar.. Kendinize gelin.

Bu programda konuşulanlar Galatasaray’ın arkasından sallama diye nitelendirilemez. Yahu bu adamlar 7/24 sürekli övmek zorunda mı takımı? Senin bu forumda en ufak bir başarısızlıkta takıma/yönetime vs sallama hakkın varken nasıl oluyorda Hasan’ın Hakan’ın eleştirme hakkı olmuyor?

Ben her hafta Trt’de Hakan’ı da izliyorum.. Daha ağzından klübü yaralayan, ağır itham altından bırakan tek bir kelime bile duymadım.

Ama burda bazı arkadaşlarda öyle bir kanaat oluşmuş ki bu insanlar sürekli övmeli takımı. Veya çenelerini kapamalılar. Susmalılar sonsuza dek. Ama kendileri bir yenilgide sallarlar, ağızlarına geleni söylerler.

(Katılıyorum bu lafa)

Petrol olayina gelince aynen böyle konustu:

"Galatasarayin su anki kadrosu belki tarihinin en iyisi. Biz UEFA yi alirken bile kadro bukadar kaliteli degildi. Cok iyi transferler yapildi"...

o arada spiker gülerek "baya büyül paralar harcandi"

Hasan’da gülerek "Floryada bizden sonra Petrol mu bulundu" diye gülerek cevap verdi.

hasan.bolbolfutbol..jpg

Nankör denir böylelerine ama Hasan'a söylemek istemiyorum o kelimeyi...

Benim bildigim Hasan takimdaslik adina ornek bir oyuncudur, sakatlanan futbolcusunun yanina butun takimi alarak gitmis oyuncudur, basinda saatlerce beklemis oyuncudur.

bir o kadarda dengesizdir, asabidir ama kimse iyi niyetine bir laf edemez, karsisindaki rakipleri bile, hicbir zaman bazi futbolcular gibi yere dusenin ustune caktirmadan basmamistir, soyunma odasinda sevilen bir simadir zira neselidir, belki vurdumduymaz espriler de yapabilir.

Silmesin kimse hasan'i falan, Hasan gibi espri yapmistir. Eskiden bildigimiz, sevdigimiz Hasan'la ayni adam. Galatasaray'li Hasan.

Ayrica bir bakima komiktir de bence beni gulumsetmistir bu dedigi.

tugay'in roportaji da oyleydi, hep bilinen Tugay'la ayni tugay'di dedikleri. Abartmayin ne bekliyorsunuz ki bu adamlardan futbolcular sosyolog veya ust duzey yonetici degiller.

Üst Alt