Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Florya'dan petrol mü çıktı?

Televizyon yorumculuğuna başlayan Şaş, ilk programında G.Saray'ı bombardımana tuttu.

1- “G.Saray çok güçlendi. Lig şampiyonluğu başarı sayılmaz, UEFA’yı kazanmak zorundalar”

2- “Transfere parayı nasıl buluyorlar bilmem. Herhalde bizden sonra Florya’da petrol bulundu”

3- “Ben 11 sene G.Saray forması giydim kaptanlık vermediler. Takımda en eskisi de bendim”

4- “Aziz Yıldırım, F.Bahçe için büyük bir şanstır. Onun icraatlarını beğeniyor ve destekliyorum”

'ARDA ÇOK DİKKAT ETMELİ'

Habertürk'ün haberine göre; Galatasaray yönetimin geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesini yenilemeyerek yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Hasan Şaş, televizyon yorumculuğuna çabuk ısındı. Önceki akşam oynanan Gaziantepspor maçının ardından TRT Türk’teki ‘Futbol Her Şeydir’ programında maçları yorumlayan Hasan, yapılan transferlerin Galatasaray’a büyük güç kazandırdığını, oluşturulan bu kadronun sadece lig şampiyonluğuyla başarılı sayılamayacağını, ikinci bir UEFA kupasını Türkiye’ye kazandırmak zorunda olduklarını söyledi.

Transferlerin kaynağının nereden geldiğini kendisinin de tahmin edemediğini söyleyen Şaş, “Vallahi bizim zamanımızda hiç böyle bir bolluk yaşamadık. Herhalde biz gittikten sonra Florya’dan petrol çıktı” diyerek ilginç bir göndermede bulundu.

'BENİM HATALARIMA DÜŞME'

Kaptanlık meselesine de değinen Şaş, Arda’nın bu görevi yerine getirecek karakterde bir oyuncu olduğunu ancak bundan sonra gerek özel hayatına gerekse davranışlarına çok dikkat etmesi gerektiğini söyleyerek “Zamanında benim yaptığım hataları yapmamalı. Bundan sonra herkesin gözü onun üzerinde olacak. Kendine çok dikkat etmeli” tavsiyesinde bulundu.

Hasan, yönetime ince bir mesaj daha çekerek, “Ben 11 sene Galatasaray forması giydim. Fakat bana bir kaptanlık bile vermediler” ifadesini kullandı. Geçtiğimiz sezon takımın en eskisi olmasına rağmen kendisine verilmeyen kaptanlık için sitem eden Şaş, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile ilgili sorulan bir soru üzerine de “Sayın Aziz Yıldırım’ın icraatlarını çok takdir ediyorum. Yıldırım, Fenerbahçe için bir şanstır” yorumunda bulundu.

Milliyet.

https://www.milliyet.com.tr/Spor/So...11.08.2009&b=Floryadan petrol mu cikti&ver=56

Yazıklar olsun , yazıklar. Çiğ süt emmiş insan.

Cevap: Florya'dan petrol mü çıktı?

Hasan a kızsam mı kızmasam mı?

2002 den sonra 7 yıl boyunca belki 1 sezon iyi oynayıp köşe oğlu köşe olup. Parası alacağı kalmamış. Dünya ya GS sayersinde isim duyurmuş ama gel gör ki.

Gündeme gelmek uğruna gözünü kırpmadan GS ı sallamış..

Yorum yapmıyorum sadece Allah yukarda diyorum!!

Cevap: Hasan Şaş: Florya'dan petrol mü çıktı?

Hep vefayı Galatasaray'dan bekleyin , ortada bir vefa borcu varsa oda sizin Galatasaray'a olan vefa borcunuzdur ama görüyoruz ki vefasız evlatlar gibi sizi yetiştireni sırtından vuruyorsunuz.

nerde hasancı arkadaşlar buyrun işte futbolcunu!

acaba daha ne yapmalı ben hainim demek için emreden ne farkı var?

:mad::mad::mad::mad:Sana ne be petrol çıktı evet sana mı soracak yönetim transfer yaparken. Batarsak da sana kına alacak kadar parayı ben yollarım. Sabah sabah sinirlerimi zıplattı.

Ulan aldığınız paranın haddi hesabı yok,hala yok ben kaptan olmadımda bilmem ne,sen popülerliğin doruklarına kadar ulaştın Afrika'da bile tanınıyorsun ama Galatasaray sayesinde,bu ünü bu şöhreti parayla satın alamazsın o yüzden değerini bil,kafana göre takıl.

Hepsini geçtim asıl soru su Hasan 1. kaptanlık görevini yapabilir miydi acaba? her pozisyonda hakemle dalaşması, sinirlerine hakim olamaması gibi bir çok etken varken bu sitemi etmesi gerçekten cok saçma olmuş.

Kulüp değil vefasız olan futbolculardır.

Eğer Galatasaray da olmsalar ne o renkli ekranlarda milyarlar kazanabilirlerdi. Ne tüm dünya da isim yaparlardı. vs vs.

Hakan - Emre - Okan - Hasan - H. Ünsal ve niceleri..

bu kulüp sayesinde göremeyecekleri yerler geldiler.

Ey Galatasaray!!

- bırak Hasan Ankaragücünün dandik topçusu kalsın.

- Hakan ı bırak Bursa da oynasın.

- Okan ı niye alt yapıdan çıkarıyon ki bırak orada çürüsün niceleri gibi..

- H. ÜNsal FAtih hocam niye aldın ki TR de 1 adam tanımıyordu Karabük de 2. lig de yılda 50bin lira için sürünürdü.

- Emre hele bu nankör e niye 17 yaşında Tüm TR ye tanıtırsın.. al işte 3 kuruşa ilk seni sattı.

vb vb..... daha niceleri...

kısaca Galatasaray değil onun sayesinde köşe olup ünlü olup rahat k.çlarına batanlar VEFASIZDIR.

Bu Dünya ne Hasan'a ne bana ne Sultan Süleyman'a kalır,hangimiz ebedi olarak bir işte kalacağız,yaşın oldu 33 kendine bakmadın şutlandın yalan mı? Mazide verdiklerinden bahsetti herkes,minnettarız eyvallah,ama bedavaya oynamadın,artık pilin bitti anla bunu.Elin Giggs'i 35 ama herif 0 beden gibi,elin oğlu bakıyor abicim,profesyonel bizde o anlayışın olmadığı şuradan belli,futbolu bırakan yorumcu oluyor bu kadar,kendini geliştirmek yok.

Sıktı artık bu laflar ya.Sen de mi be yok yazıklar olsun.

Ne demiş Hasan hani nerde?

Biz Elano'yu alınca şakasına len nerden buluyorz bu paraları demiyor muyuz hiç.? Başka ne demiş.Bana kaptanlık verilmedi haklı

Sen mi verdin cebinden para Galatasaray dara düşünce.1-2 lafla iki de bir bütün oyuncuları siliyolar :D

+

Medyanın gazına geliyorsunuz yahu.

Tüm programı izleyiniz ondan sonra yorum yapınız yapacaksanız. Hasan Şaş gerçek bir Galatasaraylıdır , Adana Karataşlı olan tanıdıklarınız varsa sorunuz.

Hesabımdaki tüm parayı alabilirsiniz diyecek kadar amatördür Hasan Şaş.

Hangi söylediği yanlış burada , bu kadro için lig şampiyonluğu başarı sayılmaz demiş doğrudur.

Transferde parayı nasıl buluyoruz , aynı şekilde ben de bilmiyorum.

Kaptanlık konusunda zaten hataları olduğunu ve Arda’nın bunlara düşmemesi gerektiğini söylemiş.

Hasan’ın dediği gibi Aziz Yıldırım’ın icraatlerini ben de beğeniyorum ve destekliyorum şahsen. Bu kadar zengin bir kulüp anca bu kadar kötü yönetilebilir. Umarım uzun süre başkanı olarak kalır Fenerbahçe’nin.

Değerlerimize çok çabuk sırtımızı dönüyoruz. Takımı eleştirmeyecekler mi ? İftira atmayıp , değerlerimizi küçük düşürmeden eleştiri yapabilirler ki Hasan Şaş eleştiri bile yapmamış zaten.

Bazı renktaşlarımız hazır kıt’a bekliyor, eski oyuncumuz konuşsa da hemen ’’sen de mi be , sen yapma bari’’ demek için. Hasan Şaş bizim efsanelerimiz arasındadır ve ikinci bir Fatih Terim olacağını düşünüyorum kulüpte Teknik Direktör olarak da.

(Ultraslan'da biri yazmış çok doğru)

Hasan'cığım; belki de kaptanlık yaşa göre değil de, KARAKTERE göre veriliyordur?

Bence sen git o çok sevip takdir ettiğin Fener'de masör falan ol, yorumculuk boş iş. Bundan sonra da Şaş'ın adını mümkünse anmayacağım şahsen, Emre'yle, Akyel'le aynı rafta artık.

Şu takıma verdiklerinin, güzel hatırların içine kaka yaptığın için teşekkür ederim Şaş.

...

Değerlerimize çok çabuk sırtımızı dönüyoruz. Takımı eleştirmeyecekler mi ? İftira atmayıp , değerlerimizi küçük düşürmeden eleştiri yapabilirler ki Hasan Şaş eleştiri bile yapmamış zaten.

...

(Ultraslan'da biri yazmış çok doğru)

Bence, biz değerlerimize değil, değerlerimiz bize sırtını dönüyor.

Seneler sonra Arda Turan çıkıp Lıncolne bile Berlin maçında kaptanlık vermişlerdi,bana vermemişlerdi dese

Arda sildik seni derler.Vay be önüne geleni sildik.

Hasan Şaş'ın Gs için yaptıklarını sanki buradakiler yapabildi de,Hasanı silmişler.Arsenal'e neden gitmedi acaba veya ameliyat olduktan sonra neden ta stadlara kadar geldi veya para verdi takıma ilginç

Seneler sonra Arda Turan çıkıp Lıncolne bile Berlin maçında kaptanlık vermişlerdi,bana vermemişlerdi dese

Arda sildik seni derler.Vay be önüne geleni sildik.

Hasan Şaş'ın Gs için yaptıklarını sanki buradakiler yapabildi de,Hasanı silmişler.Arsenal'e neden gitmedi acaba veya ameliyat olduktan sonra neden ta stadlara kadar geldi veya para verdi takıma ilginç

Geçmişte yaptıklarını tartışan yok şu konuda. Burada mesele, Şaş'ın, bizden ayrıldıktan sonra söyledikleri.

1- “G.Saray çok güçlendi. Lig şampiyonluğu başarı sayılmaz, UEFA’yı kazanmak zorundalar”

2- “Transfere parayı nasıl buluyorlar bilmem. Herhalde bizden sonra Florya’da petrol bulundu”

3- “Ben 11 sene G.Saray forması giydim kaptanlık vermediler. Takımda en eskisi de bendim”

4- “Aziz Yıldırım, F.Bahçe için büyük bir şanstır. Onun icraatlarını beğeniyor ve destekliyorum”

Ben bu maddelerde bir kötülük görmedim.Petrol lafı zaten espiri onu herkes diyor.Lıncoln'ün kaptan olduğu yerde Hasan şaş zaten olur.Başka ne var bu konuşmada.

Bundan sonra Hasan Şaş kendi düşüncelerini söylemesin,bizim düşüncelerimize göre hareket etsin.Aziz yıldırımı Hasan Şaş'a sorunca,Aziz kim ya başkan mı o desin biz gibi

Yani Selçuk yula gibi yorumlar yapsın

Üst Alt