Hasan Şaş İstifa Etti! - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş İstifa Etti!

İstifa etmesini olumlu karşılamıştım. Fakat sosyal medyada iti köpeği sevindiren bir istifa olduğunu gördükten sonra işler değişti. Hocam dön bu itleri sevindirme. Sonra bakarsın o işlere.

Kesinlikle istifası kabul edilmemeli hasan şaşın kulübede her zaman hasan şaş gibi hırslı bir adam olmalı onun yanında bu istifa kuşları sevindirir hasan şaşı kuşlara yedirmemeliyiz zaten fatih hocada kabul etmez istifayı

O değilde kardeşim nedir şu "Adam" takıntısı bizim şu yerli futbolcu tayfasında ya. Ben Adamım o daha Adamdır siz diğerleri Adam değil. Ne bu abi kurtlar vadisi mi burası? Kim sizin adamliginiza laf etti ki? Neden hemen adamlikla savunuyorsunuz kendinizi? Tamam en adam sizsiniz kardeşim ama teknik taktik ve futbol bilginizin bok gibi olduğu gün gibi ortada. Denizli maçında yapilan değişiklikleri oynanan leş futbolu hangi adamlıkla aciklayacaksin Hasan?
Yani o kadar sıkıldım ki su boş muhabbetten futbolu unuttuk .

Şikeci pisliklerin yüzünden istifa ettiyse derhal kararından vaz geçsin.

Ite köpeğe Galatasaraylı efsanemizi yedirerecek kadar düşmedik....

Konuyu pek halen çözemedim gerçi ya neyse.

Antrenör olarak katkısı tartışılır ancak herkesten fazla Galatasaraylıdır ve Galatasaray'a büyük hizmetleri olmuştur. Ben şahsen kendisinin kulüpte görev almaya devam etmesini isterim. Umarım Fatih Terim'le tekrar konuşup, kararını gözden geçirir.

hoca antrenör olarak katkı verecek birini almıyor ki ekibe.

görüntü olsun diye seçiyor işte eskilerden. davala, ümit, 5 yıldır bu adamın yanındalar ne öğrenmişler, hangi özelliklerini geliştirmişler.

bugün hasan gitti, yerine yine bu profilde biri gelir.

Kimden fazla Galatasaraylı olduğu beni ilgilendirmez arkadaş. antrenör Galatasaraylı olduğu için maaş almaz, ne katıyor takıma ona bakmak lazım. bu adamlar bulundukları konumdan, etliye sütlüye karışmamaktan çok memnunlar. ancak kupa törenlerinde çıkıp getirin götümüze sokun kamerayı diye söylenmeyi biliyorlar.

Son düzenleme:
O değilde kardeşim nedir şu "Adam" takıntısı bizim şu yerli futbolcu tayfasında ya. Ben Adamım o daha Adamdır siz diğerleri Adam değil. Ne bu abi kurtlar vadisi mi burası? Kim sizin adamliginiza laf etti ki? Neden hemen adamlikla savunuyorsunuz kendinizi? Tamam en adam sizsiniz kardeşim ama teknik taktik ve futbol bilginizin bok gibi olduğu gün gibi ortada. Denizli maçında yapilan değişiklikleri oynanan leş futbolu hangi adamlıkla aciklayacaksin Hasan?
Yani o kadar sıkıldım ki su boş muhabbetten futbolu unuttuk .

Ardanın Adamlık takıntısının temelini görüyoruz işte.

Bende yetersiz buluyorum teknik konuda ama bunun yeri ve zamanı değil. Sezon sonu oturup ayrılırsın. 3-5 it oğlu itin tahrikleri ile gönderilecek bir adam değildir Hasan Şaş.

Fatih Terim istifasını kabul etmez inanıyoruz.

benim için taffarel ve bartali hasan şaş ve davaladan daha faydalı adamlardır.

Profesyonel adamı severim ben arkadaş. işini iyi yapsın, takıma katkı sağlasın, Galatasaraylı olmasına gerek yok

yaptigi tek sey zaten maci en iyi yerden seyretmek, ve kavga varsa icini girip olaylari daha da büyümesine sebep olmak. Sorsan Hoca nin ne faydasi var antremanda, kimse olumlu bisey diyemez.

Üst Alt