Hasan Şaş, Selçuk'la Görüştü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş, Selçuk'la Görüştü

Cevap: Son Dakika: Hasan Şaş, Selçuk'la Görüştü

MMM migrosda buluşmadıklarına dua edin.

Hasan Şaş bilmez böyle işleri, neden böyle bişey yaptılarsa artık..

Ümit Davala gece klübüne falan götürseydi Selçuk'u.

Cevap: Hasan Şaş, Selçuk'la Görüştü

Allah''tan görüsürken Sadri Sener basmamis alisveris merkezini. Artik kendi futbolcusu olmasa bile kaçan sampiyonlugun etkisiyle cinayet isleyebilir diye korkuyorum.

Hasan başkan diyorum hiç birşey söylemiyorum

tek bir görüşmede halletti :D

Hasan Şaş'ın Selçuk'la görüştürülmesi (!) yönetimin veya Fatih Terim'in çok kıvrak bir manevrası bana kalırsa. Hasan Şaş'ın Selçuk'u ikna ettiğini falan düşünmüyorum. Her şey önceden bitmişti muhtemelen. Hasan Şaş son dönemdeki yorumlarıyla sivrilmişti. Taraftar biraz soğumuştu. Bu manevrayla transferi Hasan Şaş bitirmiş izlenimi yaratılmak istenerek Hasan Şaş'ın uyum sağlaması amaçlanmış olabilir.

Hasan şaş Tuvalette imzalattırmıs sözlesmeyi beyler ben size demiştim Türkün aklı ya kacarken ya

Hasan Şaş'ın Selçuk'la görüştürülmesi (!) yönetimin veya Fatih Terim'in çok kıvrak bir manevrası bana kalırsa. Hasan Şaş'ın Selçuk'u ikna ettiğini falan düşünmüyorum. Her şey önceden bitmişti muhtemelen. Hasan Şaş son dönemdeki yorumlarıyla sivrilmişti. Taraftar biraz soğumuştu. Bu manevrayla transferi Hasan Şaş bitirmiş izlenimi yaratılmak istenerek Hasan Şaş'ın uyum sağlaması amaçlanmış olabilir.

Mantıklı

Bir kahraman yaratmak istediler bu transfer hikayesinde o da Hasan Sas oldu . Cok akillica butunlesmeyi saglamaya calisiyorlar . Herkese sahip cikilmasi boylece saglanacak . Baska bir transfer de Vedat digerinde Bulent Tulun baskasinda Umit Davala vs vs . One cikar .

fenere gitmiş olsaydı sonuç çok kötü olurdu ki adnan polat başımızda olsaydı eminim sonuç bu olacaktı iyiki geldi bize ya

Astoria kaliteli mekandır agalar cıvık avmlerden değil.. bilip bilmeden konuşmayalım ;)

Hasanla görüşmesi sadece formalite icabıdır bence.

çok iyi mantık :) ama birleşmeye bütünleşmeye ihtiyaç var ufak ayrıntılar bunlar ama ilerde büyük resmi inşallah oluşturur.

Üst Alt