Hasan Şaş: "Sneijder bitti" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş: "Sneijder bitti"

Su Hasan Sastan nefret ediyorum. Futboldan anlamaz, ne ise yaradigi yok, birde utanmadan konusuyor ve dalga geciyor. Sen kimsin ki Wesley ile dalga geciyorsun arkadas? Senin futbolculugun ne, Sneijderin futbolculugu ne. Kendi kulübünün slogani Herkes Rütbesini Bilecek. Sende bil o halde.

Sen Wesleyin ayakkabilarini tasirsin ancak.

"Hasan Şaş kim ki Wesley le dalga geçiyor?"

Sıradan taraftarın bile dalga geçme hakkı var. Gayet de normal. Hasan Şaş hayli hayli laf edebilir fakat o mevkideyken etmesi yanlış. Ayrıca Hasan bu külübe en az Wesley kadar katkı sağlamış birisi. 98 den 2009 a kadar formasını terletmiş, UEFA kadrosu, süper kupa kadrosunda bulundu. 5 tane lig şampiyonluğu yaşadı. Öyle bir anlatmışsın ki Hasan külüple özdeşleşmemiş sıradan biri de, külüp tarihinin en büyük oyuncularından birine ciddi ciddi laf sallamış gibi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

neresi ayıp pardon? Sneijder efendi çalıştığı hocasına "taktik çalışmıyoruz" diyorsa (Hamza'yı hiç sevmem) Hasan Şaş'ta böyle esprili bir dille eleştiri yapabilir.

Hakaret falan etmemiş üstelik. Üzülürmüş,ağlarmış çok da umrumda. Kendisi son 2 senesinde yatarken bizleri kaç kere üzdü.
Dalga geçmekle eleştirmek aynı şey değil, bunun gayet farkındasın aslında ama işte...

Ayrıca bunu gören diğer futbolcular, atıyorum Gomis "ulan kulübe öyle ya da böyle önemli katkıda bulunmuş adamın arkasından nasıl dalga geçercesine bahsediyorlar" diye düşünebilir de.

Sıradan taraftarın bile dalga geçme hakkı var. Gayet de normal. Hasan Şaş hayli hayli laf edebilir fakat o mevkideyken etmesi yanlış. Ayrıca Hasan bu külübe en az Wesley kadar katkı sağlamış birisi. 98 den 2009 a kadar formasını terletmiş, UEFA kadrosu, süper kupa kadrosunda bulundu. 5 tane lig şampiyonluğu yaşadı. Öyle bir anlatmışsın ki Hasan külüple özdeşleşmemiş sıradan biri de, külüp tarihinin en büyük oyuncularından birine ciddi ciddi laf sallamış gibi.

Hasan Sasin bu kulübe emekleri oldugunu inkar ettim mi? Armut derken elma diyorsunuz sürekli sirf birseyler yazmak adina.

Evet, Hasan Sas Sneijderin yaninda kim arkadas? Galatasarayda basarili olmus bir futbolcu. Sneijder o basarilarin kralini gördü yasadi. Sen o konumda Sneijderle dalga gececek biri degilsin. Taraftar gecer, küfür de eder. Ama sen eski bir futbolcusun, Galatasarayin efsaneler arasinda yer aliyorsun.

Yani Hasan Sasta emeklerinden dolayi deger görmek ister, dogrumu? Peki Sneijdere karsi basarilarindan ve emeklerinden dolayi kendisi o degeri veriyormu? Göründügü gibi vermiyor. Bu degil sadece, her TVye ciktiginda kuyruk acisi gibi ötüyor adam.

Hasan Sasin bu kulübe emekleri oldugunu inkar ettim mi? Armut derken elma diyorsunuz sürekli sirf birseyler yazmak adina.

Evet, Hasan Sas Sneijderin yaninda kim arkadas? Galatasarayda basarili olmus bir futbolcu. Sneijder o basarilarin kralini gördü yasadi. Sen o konumda Sneijderle dalga gececek biri degilsin. Taraftar gecer, küfür de eder. Ama sen eski bir futbolcusun, Galatasarayin efsaneler arasinda yer aliyorsun.

Yani Hasan Sasta emeklerinden dolayi deger görmek ister, dogrumu? Peki Sneijdere karsi basarilarindan ve emeklerinden dolayi kendisi o degeri veriyormu? Göründügü gibi vermiyor. Bu degil sadece, her TVye ciktiginda kuyruk acisi gibi ötüyor adam.

Yazının ilk başına katılmıyorum fakat sondaki yazdıklarında haklısın.

Hasan kariyer olarak olmasa bile Galatasaray ve milli takım bazında efsane bir isimdir.
Dünya kupası 3lüğü var.
Bir de performans olarak o turnuvada fevkalade oynadı.
Bizdeki başarıları beyan etmişsin zaten.

Hasan kimki beyanı çok komik olmuş !

Gscimbom Mobile

Su Hasan Sastan nefret ediyorum. Futboldan anlamaz, bi ise yaradigi yok, birde utanmadan konusuyor ve dalga geciyor. Sen kimsin ki Wesley ile dalga geciyorsun arkadas? Senin futbolculugun ne, Sneijderin futbolculugu ne. Kendi kulübünün slogani Herkes Rütbesini Bilecek. Sende bil o halde.

Sen Wesleyin ayakkabilarini tasirsin ancak.
Hasan Şaş gibi efsane 1 isme ettigin laflar sonrasi yuzumuzde beliren ifade;

69eac9659d68e63c13bbf54fe953cc6e.jpg

Yazının ilk başına katılmıyorum fakat sondaki yazdıklarında haklısın.

E hakliyim tabi. Populist konusmak kolay bir taraftar forumunda. Ben Hasan Sasin emekleri olmadigini, siradan bir futbolcu oldugunu yazmadim.

Genel anlamda Hasan Sas Sneijderle dalga gececek konumda degil. 1. kariyer olarak ve 2. bulundugu futbolcu konumu olarak. Yukarda son paragrafta söyledigimi tekrarlamak istemiyorum simdi.

Bu konuda Galatasaray ne alaka simdi? Niye isin icine kulüp sokuluyorki? Benim derdim ahlaksiz türk futbolcu toplumu, anlatmayin bizlere Ardalari, Emreleri fln. Hepsinin yabancilara karsi söylemleri ortada yillardir.

Kendileri bi halt elde edememisken, sürekli yabancilar ile dalga gecmekle yetiniyorlar. Ne de olsa burasi Türkiye, türkler bizim yanimizda olur mantigi.

En basit örnek: Burda 2 kariyer yapmis futbolcu mevzu iken, Ahmet denilen sahis konuya girip Galatasarayin savunmasini talep ediyor. Kafaya bak.

Üst Alt