Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu Kararı!

FutbolArena Özel - Korkmaz'dan sonra Galatasaray'da iki efsane isme daha Florya'nın kapıları kapatıldı. Teknik direktör Jan Olde Riekerink'in koltuğu sallanırken Galatasaray'da teknik adam koltuğu için Raşit Çetiner önderliğinde Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu'nun ismi gündeme gelmişti.

Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu, Galatasaray'da teknik direktör olacak mı?

Hatta, Raşit Çetiner + Hasan Şaş formülü, yöneticiler tarafından Başkan Dursun Özbek'e önerilmişti. Ancak Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu üyesi Levent Nazifoğlu, Hasan Şaş'a da, Tugay Kerimoğlu'na da Florya'nın kapılarını kapattı.

Levent Nazifoğlu'nun açık şekilde yöneticilere, "Ben olduğum sürece Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu, Florya'nın kapısından içeri giremezler. Tugay Kerimoğlu, Galatasaray Kulübünü dava etmiş bir insan" diyerek Galatasaray Futbol Komitesinde görev aldığı sürece 2 isimle çalışmayacağının altını çizdi.

Galatasaray'ın Bülent Korkmaz kararı

Sezon sonuna kadar Galatasaray takımını, camia içinden yetişen bir teknik adama teslim etmek isteyen Galatasaray yönetiminin gündemine ilk olarak Bülent Korkmaz geldi.

Şu anda kulüp çalıştırmayan Bülent Korkmaz'ın takımın başına getirilmesi konuşuldu. Ancak Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve yöneticiler Bülent Korkmaz'a kapıları kapattı.
GEÇEN YIL REDDETMİŞTİ'

Geçen yıl Mustafa Denizli'nin takımdan ayrılması üzerine ilk olarak Bülent Korkmaz'ın kapısını çalmıştı. Önce Bülent Korkmaz ile 1.5 yıllık kontrat üzerine konuşulurken daha sonra yönetimin isteği üzerine efsane kaptana 4 aylık yani sezon sonuna kadar bir sözleşme teklif edildi. Ancak Bülent Korkmaz, 1.5 yıllık kontratta ısrar edince Galatasaray yönetimi ile anlaşamamıştı. Geçen yıl yaşanan bu olay nedeni ile sarı kırmızılı yönetim Bülent Korkmaz'a kapılarını kapattı.

-----

:red::red::red::red:

Bu herif kendini ne sanıyor

giphy.gif

"Tugay Kerimoglu Galatasaray Kulubunu dava etmis bir insan"
Nazif bunu yuzde yuz demistir. O kismi okuyunca direkt nazifin ses tonu mimikleri gozum onune geldi :asd:

Levent Nazifoğlu'nun açık şekilde yöneticilere, "Ben olduğum sürece Hasan Şaş ve Tugay Kerimoğlu, Florya'nın kapısından içeri giremezler."

27 Aralık 2016'daki retro forma lansmanında girmiş Levo, n'apıcaz şimdi? :red:

01227f69742490c6e70a-a18cc7597a4eed55c18d.jpg

Galatasaray’ın eski futbolcusu Hasan Şaş’tan gundem yaratan sozler – AMK Spor

teknik olarak girmemis

Galatasaray Kulübü tarihinde önemli yer tutan futbolcuların giydikleri formalar, yeniden sarı-kırmızılı taraftarların beğenisine sunuldu. Türk Telekom Arena'da gerçekleşen “Tarih Yazan Formalar” lansmanında, Cevad Prekazi, Ergün Penbe, Hasan Şaş ve Necati Ateş'in bir zamanlar terlettikleri formalar tanıtıldı.

bu saatten sonra sezonun geri kalanı için td arayacağınıza Riekerinke olabildiğince destek verin, oyuncuları hizaya getirin, belki sezonu mucizevi bir şekilde kurtarırız

Üst Alt