Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör

Hakan Erdogan

Kırmızı Üye
Albayrak, Hasan bunlar ne ağabey ? Biri kendini ifade etmeyi beceremeyen bir yönetici, diğeri de antrenörden bozma holigan bir taraftar. Sahaya girip, rakip futbolcuya o staddaki taraftar da saldırır. Senin antrenör olarak bir ağırlığın olacak. Öfke kontrol sıfır adamda.
Turkiye de boyle insanlar basarili oluyor kusura bakmayin, durust sakin insani yerler burada, Tugay diyenler 2 kere geldi yardimci antrenor olarak ne yapti

Doğu Alkan

Şef Gümüş Kıvrım
H A S A N Ş A Ş ULAN !!!

Ali Koç sevdalıları yallah başka topiclere

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bence Ndiaye Donk gibi ceza aldiginda ayvayi yiyecegimiz isimler yerine Hasan gibi ceza yediginde bizi cok etkilemeyecek isimlerin saldirmasi mantikli.Mesela Hasan rapci ile birlikte Jailson'un burnunu kirsalardi cok hos olurdu bence.

İbrahim Gençtürk

Manfréa Bolgen
10 Numara!
ulan adamın kafasını az mı yardılar saraçoğlunda çıkıp tek laf etti mi böyle medyaya
sidik torbası mı fırlatmadılar topçulara

sorarsanız alayı erkek, soyunma odasının girişine doğru rugby oynadı jailson denen gavat

Emre Yildiz

Kırmızı Üye
Fatih hocanın Hasan Şaşı yardımcı olarak tercih etme sebebi sizce çok iyi bir antrenör olması mıdır? HAsan Şaşın bundan sonraki hedefi nedir? İleride iyi bir TD olmayı düşünüyor mu yoksa hayatı boyunca Fatih Terim Galatasaraya geldiğinde çalışan biri mi önce bunları sorgulamalıyız bence.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Biraz daha öfke kontrolünü iyi yapmalı ama Jailson denen orman çocuğuna laf edemeyen medyanın hasan şaşı hedef tahtasına oturtması çok şerefsizce. Ali Koç kaç para verdi size?

Onur Yücel

Aslan Üye
Medyanın algısına gelmeyin bir zahmet. Antrenör kavga etmezmiş falan.. Buyrun Cuma günkü maçtaki kavganın benzeri El Clasico'da olmutşu.

Volkan Samastı

Aslan Üye
Yahu arkadaş adamın kavgasından racon kesmesinden bana ne

Ben adamın vizyonuna, bilgisine bakarım

Hasan'da Ümit'te Tugay'da bizde yardımcı antrenör filan olacak kapasitede değiller NOKTA

Can Astar

OLİ
10 Numara!
Yahu arkadaş adamın kavgasından racon kesmesinden bana ne

Ben adamın vizyonuna, bilgisine bakarım

Hasan'da Ümit'te Tugay'da bizde yardımcı antrenör filan olacak kapasitede değiller NOKTA

Hasan neyse de ümit almanya da tugay ingiltere de eğitimini almış, daha ne?

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Yeterli veyahut yetersiz....

Bilemem artık bunu. Oturduğumuz yerden hayatı boyunca futbol mesleğinde olan bir kişiyi yeterli veya yetersiz demek nekadar doğru oda tartışılır.

Sanki adamın yanındayız sabahtan akşama kadar.

Arda Sadi

Baba Gündüz
Yardimci antrenorun yeterli veya yetersiz oldugunu nasil anliyorsunuz beyler

Hoca'ya antremanlarda yardimci olmak,oyuncularla arayi iyi tutmak gibi görevler disinda etkileri olmuyor

Fatih Terim ayni teknik heyet ile 3 te 3 yaptigina göre tartisilacak bir durum yoktur bana göre

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Ya anlamadığım Hasan Şaş neden sahada Futbolculara saldırıyor ki? Gidip Donk'u Rodrigues'i engellemeye çalışsa hem kendi ceza almayacak hem belki ceza alacak futbolcuları kurtacak. Azıcık profesyonel olmak lazım yav. Beni de koy belki ben de kendimi kaybederdim ama sen galatasaray yardımcı antrenörü olduysan kendi öfke kontrolünü yapacak seviyede olman lazım.

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Yüzde yüz hatalı. Yıllar da geçse bu sorumsuzluklari hep söylenecek ve hiçbir zaman iyi bir antrenör olamayacak. Hocayı örnek alacağım diye konuyu yanlış anlamış. Terim olmasa 3 gün barindirmazlardi bu hareketten sonra. Doğrusu da bu aslinda. Gs ı temsil eden birisin sonuçta değil bu hareketleri yapman yeltenmen bile utanç verici.
Hatasını hatayla kapamak istemesi de ayrı elestirilecek nokta. Neresinden tutarsak elimizde kalıyor.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sinan Bilgin

Cezalı
Bu dogruyds terim in takimin faydasi degil adamciligi ortaya cikmis demektir

Hasan in bir an icin dedigi gibi faydasi zararindan fazla biri oldugunu varsayalim , zarari olmayip faydasi olmaya devam edecek bir ferdi vahit yok mu GS camiasinda onun yerine

Bu haberler dogruysa cidden isimiz var terimle .. aziz yildirimlasmaya dogru gidiyor mesele daha ilk sendelemede

Şahin Aksoy

İmparator Fatih Terim
10 Numara!
Hahaha hoca guzel demis

Üst Alt