Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yine bana kizacaksiniz muhtemelen ama Hasan baska hocanin yardimcisi olsaydi herkes söverdi su sacmasapan hareketlerine.

Kendisini seviyorum ama sartlarini zorluyor kac zamandir. Otokontrol'ü bu kadar düsük olan bir adam yardimci hoca olmamali, hadi illa olacaksa da saha kenarinda durmamali bence. Holigan gibi masallah. Yanardag gibi patliyor her aksiyon da.
bende bunu demek istiyorum işte ama anlayan yok

Yine bana kizacaksiniz muhtemelen ama Hasan baska hocanin yardimcisi olsaydi herkes söverdi su sacmasapan hareketlerine.

Kendisini seviyorum ama sartlarini zorluyor kac zamandir. Otokontrol'ü bu kadar düsük olan bir adam yardimci hoca olmamali, hadi illa olacaksa da saha kenarinda durmamali bence. Holigan gibi masallah. Yanardag gibi patliyor her aksiyon da.
katikiyorum kendini ferenlemesi sart ama bir de evimizde 35tir galip geliyoruz pikolejik baskinin sebebleri bunlar olmasin teknik heyet barut seyirci yaniyor takim gaza gelip oynuyor rakiplerimiz resmen eziliyor ali samiyende

katikiyorum kendini ferenlemesi sart ama bir de evimizde 35tir galip geliyoruz pikolejik baskinin sebebleri bunlar olmasin teknik heyet barut seyirci yaniyor takim gaza gelip oynuyor rakiplerimiz resmen eziliyor ali samiyende

Rakibi futbolumuz ile ezelim, taraftar baskımız ile ezelim, stad atmosferimiz ile ezelim ama teknik heyetin bu halleriyle değil.

Bir kaç ay sonra CL ye katılacağız tekrardan orada da mı böyle olacaklarını sanıyorsun.

sent via GSC

iyi hos fakat neden empati yapip rakip taraftar gozuyle bakalim anlamadim, taraftarlik zaten taraf olmak degil mi. hasan kimseyi dovmemis ya da yaralamamis sadece bagirip cagirip magandaca hareketler yapmis. biri seviyodur ne var ki der digeri sevmiyodur maganda der. ama rakipte oldugunu hayal edip ona gore degerlendirecek bir suc yok ortada

Bu konuda en doğru teşhisi George Orwell koymuş.

Orwell, futbol gibi sporların fair play'le uzaktan yakından alakası olmadığını, bilakis nefret, kıskançlık, böbürlenme, kurallara itaatsizlik, şiddete tanıklık eden sadistik hazla ilgili olduğunu söyler.

Orwell, futbol gibi sporların fair play'le uzaktan yakından alakası olmadığını, bilakis nefret, kıskançlık, böbürlenme, kurallara itaatsizlik, şiddete tanıklık eden sadistik hazla ilgili olduğunu söyler.
Tamam iste fatih terimde,de hasanda,da dediklerinden fazlasiyla var..

dogru olabilir de hasan sas'ın nefretle, kıskanclıkla, boburlenmeyle, kurallara itaatsizlikle veya sadizmle ne ilgisi var.
vasıfsızlıgın karikatürü gibi adam.

dogru olabilir de hasan sas'ın nefretle, kıskanclıkla, boburlenmeyle, kurallara itaatsizlikle veya sadizmle ne ilgisi var.
niye hasan,la oturup futbolmu tartistin futbol bilgisimi eksik takimin ikinci antrönörü nasil vasifsiz oluyor bence agir bir elestiri...

images

Bu cevap Hasan hocanın hareketleri konusunda rakip takımlar adına empati talep edenler içindi. Sen eleştirilerini vasıf üzerinden yapabilirsin kimse seni tutmuyor ahbap.

Üst Alt