Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu konuda en doğru teşhisi George Orwell koymuş.

Orwell, futbol gibi sporların fair play'le uzaktan yakından alakası olmadığını, bilakis nefret, kıskançlık, böbürlenme, kurallara itaatsizlik, şiddete tanıklık eden sadistik hazla ilgili olduğunu söyler.

Hakemi döven Hagi, Kebabci dükkani basan Fatih Terim, güvenligi tartaklayan Hasan Sas, Riera´ya cinsel icerikli siddet uygulayan Felipe Melo, sahada Emre.B nun erkekligini alan Ryan Donk, iste Galatasaray budur.

Galatasaray siddettir, Galatasaray böbürlenmedir, Galatasaray kurallara itaatsizliktir, GALATASARAY FUTBOLDUR...

Begenmeyen bale izlesin.

Hakemi döven Hagi, Kebabci dükkani basan Fatih Terim, güvenligi tartaklayan Hasan Sas, Riera´ya cinsel icerikli siddet uygulayan Felipe Melo, sahada Emre.B nun erkekligini alan Ryan Donk, iste Galatasaray budur.

Galatasaray siddettir, Galatasaray böbürlenmedir, Galatasaray kurallara itaatsizliktir, GALATASARAY FUTBOLDUR...

Begenmeyen bale izlesin.
yeminle bi an yorumun sonuna GsKin dir yazıp süpriz sonlu hikayelerdeki dumuru yaşatacaksın diye bekledim reis

Ben yardimci antrenörlüge Melo´yu da dahil etmeye düsünürken, millet Hasan Sas´a takmis. Kaliteli bir adam bulursun, ama Türkiye´ye gelmis bir ton kaliteli oyuncu uzun yillar mücadeleden uzak oynayip, top ayagina geldiginde yaptiklari ile ekmek yedi. Sporda mücadele ve hirs ise herseydir. Türkiye gibi büyük yildizlara cok büyük heycan ve haz veremeyecek bir ligde, seni her maca savasa gider gibi hazirlayan bir teknik ekip elzemdir. Bu Teknik Ekip 4/4 yapti resmen...

Fenerliler bosuna aglamiyorlar, bizde volkan ve emreyi yedek kulübesine alalim bari, gibisinden.

Günümüzde hayatinda top görmemis bir adam bile sadece Internet üzerinden teknik, taktik ögrenebilir. Ama baziseyler dogustan ya vardir, yada yoktur.

o-pozisyon-sonrasi-hasan-sas-cilgina-dondu-1521314503.jpg

Ben Galatasaray taraftari olarak yedek kulübesindeki piskopatliktan haz almaya devam edecem.

Adamlar volkan ayısını ve emre karaktersizini kaptanım kaptanım diye sahipleniyor . Hasan şaşı yedirmeyiz .!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben yardimci antrenörlüge Melo´yu da dahil etmeye düsünürken, millet Hasan Sas´a takmis. Kaliteli bir adam bulursun, ama Türkiye´ye gelmis bir ton kaliteli oyuncu uzun yillar mücadeleden uzak oynayip, top ayagina geldiginde yaptiklari ile ekmek yedi. Sporda mücadele ve hirs ise herseydir. Türkiye gibi büyük yildizlara cok büyük heycan ve haz veremeyecek bir ligde, seni her maca savasa gider gibi hazirlayan bir teknik ekip elzemdir. Bu Teknik Ekip 4/4 yapti resmen...

Fenerliler bosuna aglamiyorlar, bizde volkan ve emreyi yedek kulübesine alalim bari, gibisinden.

Günümüzde hayatinda top görmemis bir adam bile sadece Internet üzerinden teknik, taktik ögrenebilir. Ama baziseyler dogustan ya vardir, yada yoktur.

o-pozisyon-sonrasi-hasan-sas-cilgina-dondu-1521314503.jpg

Ben Galatasaray taraftari olarak yedek kulübesindeki piskopatliktan haz almaya devam edecem.

psikopatlıgın da mertebeleri var. misal, fatih terim de pek uslu cocuk sayılmaz. ama zekasıyla, konusmasıyla, tarzıyla, kariyeriyle bu tavrın altını doldurabiliyor ve hem takım, hem rakip, hattta hakem uzerinde bir agırlık olusturabiliyor.
ama bu hareketleri hasan sas gibi bir vasıfsızdan görünce, insanda gülmekle acımak arası bir his uyanıyor sadece.

psikopatlıgın da mertebeleri var. misal, fatih terim de pek uslu cocuk sayılmaz. ama zekasıyla, konusmasıyla, tarzıyla, kariyeriyle bu tavrın altını doldurabiliyor ve hem takım, hem rakip, hattta hakem uzerinde bir agırlık olusturabiliyor.
ama bu hareketleri hasan sas gibi bir vasıfsızdan görünce, insanda gülmekle acımak arası bir his uyanıyor sadece.

Ben Hasan Şaş konusunda sadece kuduran rakip takim taraftari görüyorum.

Ne Hasan Sas´in kariyeri, nede Yardimci Antrenörlügü döneminde Galatasaray´in basarilarini tartisacak degiliz. Bana kalirsa
Fatih Terim´in Galatasaray´inda yardimci antrenörlük, Hasan´in futbol icinde en fay<dali olabilecek pozisyon. Kendi icimizden tutkulu ve Galatasaray´i yasayan öz evlatlar cikarabildikce de sirtimiz yere gelmez kolay kolay.

Hoca yarın yargı dağıtıcak bence konuşmadı hiç olayları izledi

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine bana kizacaksiniz muhtemelen ama Hasan baska hocanin yardimcisi olsaydi herkes söverdi su sacmasapan hareketlerine.

Kendisini seviyorum ama sartlarini zorluyor kac zamandir. Otokontrol'ü bu kadar düsük olan bir adam yardimci hoca olmamali, hadi illa olacaksa da saha kenarinda durmamali bence. Holigan gibi masallah. Yanardag gibi patliyor her aksiyon da.

Yanlış hatırlamıyorsam aynı sen Tugay'ın sesi çıkmıyor diye Mancini hocanı savunuyordun (y) (y) :ROFLMAO::ROFLMAO:

Bazı arkadaşlara göre yedek kulübesinde yardımcı hoca papyon takacak, misler gibi kokacak, sinek kaydı traşını olacak ve de oyuncularla sizli bizli konuşacak..
Ne lan burası opera mı????

Mutluluğunuzdan mutsuzluk çıkarmayın..Hasan bizim tarihimizde önemli, başarılı, hasta Galatasaraylı biri.10 parmağın 10 u bir olmaz.İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenin artık

Ben Hasan Şaş konusunda sadece kuduran rakip takim taraftari görüyorum.

Ne Hasan Sas´in kariyeri, nede Yardimci Antrenörlügü döneminde Galatasaray´in basarilarini tartisacak degiliz. Bana kalirsa
Fatih Terim´in Galatasaray´inda yardimci antrenörlük, Hasan´in futbol icinde en fay<dali olabilecek pozisyon. Kendi icimizden tutkulu ve Galatasaray´i yasayan öz evlatlar cikarabildikce de sirtimiz yere gelmez kolay kolay.
Ooo Ademciğim nerelerdesin

Bazı arkadaşlara göre yedek kulübesinde yardımcı hoca papyon takacak, misler gibi kokacak, sinek kaydı traşını olacak ve de oyuncularla sizli bizli konuşacak..
Ne lan burası opera mı????

Mutluluğunuzdan mutsuzluk çıkarmayın..Hasan bizim tarihimizde önemli, başarılı, hasta Galatasaraylı biri.10 parmağın 10 u bir olmaz.İnsanları olduğu gibi kabul etmeyi öğrenin artık
belli ki hayatında hic operaya gitmemissin, anlayısla karsılıyorum.
burası opera degil ok, burası sirk de degil, guldur guldur skeci de degil. sahada boyle soytarılıklar, skec karakterleri istemiyoruz. bize erkek gibi savasacak adamlar lazım.

Mac sirasinda verdigi katki kesinlikle sifirdir diye tahmin ediyorum. Sadece cimbomun cocugu diye Terimin yaninda para kazanan kiro bir tip gibi goruyorum. Kimse kusura bakmasin. Elit bir takimin ekibinde boyle agzi bozuk godomanlari gormek beni uzuyor

iyi hos fakat neden empati yapip rakip taraftar gozuyle bakalim anlamadim, taraftarlik zaten taraf olmak degil mi. hasan kimseyi dovmemis ya da yaralamamis sadece bagirip cagirip magandaca hareketler yapmis. biri seviyodur ne var ki der digeri sevmiyodur maganda der. ama rakipte oldugunu hayal edip ona gore degerlendirecek bir suc yok ortada
Simdi Can yine sinirlenecek yok burnunu sokma sen karisma vs. ama sunu diyen bir perspektifi var yani
Fener'e gitti diye kizmak bence lüzumsuz. Adami resmen kovduk, ne bekliyordunuz ki.

Altyapimizdan cikmis bir oyuncu veya Galatasaray ile özdelesmis bir futboclu da degil ki, Fener'e gittigi icin niye sövme gereksinimi buluyorsunuz anlamiyorum.

Bu kafayla bu gereksiz Fenerbahce-Galatasaray düsmanligi hic bir zaman bitmez.

Üst Alt