Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hasan Şaş çok iyi Galatasaraylıdır bu konuda aksi bir şey diyen çarpılır da, öfke kontrolü konusunda destek alması gerektiğini düşünüyorum kesinlikle. Yedek kulübesinde papyon taksin demiyorum ama rakip futbolcuları kovalamasın ne bileyim görevlileri tartaklamasin.

Sampiyonlar ligindeki maclarda niye böyle hareketler yapamiyor? Onu bilen varmi? Orda sanki hic böyle sorun yapmadi diye hatirliyorum.

Sampiyonlar ligindeki maclarda niye böyle hareketler yapamiyor? Onu bilen varmi? Orda sanki hic böyle sorun yapmadi diye hatirliyorum.
Birincisi öyle bir ortam olmuyor. Hakem hata da yapsa güven var. Tahrikler olsa dahi profesyonellik çerçevesinde, bizimkiler gibi çingene usulü değil.

Antrenör olarak ş.l. de böyle bir olayı olmadı ama futbolcuyken gol atıp reklam panolarını tekmelediği için ceza aldı diye hatırlıyorum.

SM-G965F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yerine Bartali seviyesindeki bir adamla doldurabilirsen hemen postalanmali. Belliri seviyeden sonra her ne kadar kücük avantaj yaratabilirsek onu yapmaliyiz.

Kloppa bakin mesela. Adamlar ascilarini, diyetisyenlerini bile 2016 yilinda degistirmisti (Bayernin eski Mona Nemmer diye birini almislardi). Onun sayesinde oyuncularindan tek 0,5% fazla performans cikartabilirsen, yapmalisin bunu. Bu yükselisleri tabiki tek ondan degil, ama bizim gibi 500 milyon bütcesi olmayan takim her türlü düsük rakamli upgradelerin pesinde olmali.

Fatih Hoca ve Ümit deki ates ve hirslari rahat 3 takima yeter. Klopp da atesli hoca, ama yaninda senelerdir Buvac gibi biri vardi(Klopp adama beyinim). Keske hocada yanina öyle birini getirse.

O adamda is varsa hoca onu 2-3 sene sonra halefi olarak gelistirebilir belki.

Psikolojik üstünlük, Hasan Şaş'a sallayanlar önce önünü ve sokağını temizleyecekler ondan sonra başkalarına laf edecekler. Kusura bakmayın. Hasan ŞAŞ iyi bir Galatasaraylıdır ve bu takımın antrenörüdür. Bu da ona sahip çıkmamızı gerektirir. Sinir krizi geçirdiği bellidir ki biz olsak aynı durumda daha fecaat şeyler yapardık. Ondan dolayı fazla maval okumaya gerek yok.

En vurucu kismini da katmamissin: "...in other words it is war minus the shooting." der

Merak edenler icin Orwell'in "Sporun Ruhu" adli denemesinin tam metni: http://www.orwell.ru/library/articles/spirit/english/e_spirit

Bu da fair play hakkinda dair soyledikleri: "Serious sport has nothing to do with fair play. It is bound up with hatred, jealousy, boastfulness, disregard of all rules and sadistic pleasure in witnessing violence: in other words it is war minus the shooting."

@Ozan Puki

;D

D7aopeUXYAUzX3C

32542daa3d3.jpeg

Üst Alt