Hasan Şaş | Yardımcı Antrenör - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Takıma böyle adam da lazım beyler. Herkes teknik taktik vs anlamıyor diyor ama bize gerektiğinde takımla kavgaya girecek, rakip oyunculara haddini bildirecek, isyan edecek adam da lazım. TR'nin futbol iklimi bunları gerektiriyor. Centinmelik, Fair Play vs bu ülkede salaklıktan başka bir şey değil. Herkese hak ettiği şekilde muamele edeceksin. Bunların hakkı köteklik...

Takıma böyle adam da lazım beyler. Herkes teknik taktik vs anlamıyor diyor ama bize gerektiğinde takımla kavgaya girecek, rakip oyunculara haddini bildirecek, isyan edecek adam da lazım. TR'nin futbol iklimi bunları gerektiriyor. Centinmelik, Fair Play vs bu ülkede salaklıktan başka bir şey değil. Herkese hak ettiği şekilde muamele edeceksin. Bunların hakkı köteklik...
Aynen katılıyorum ve yıllardır söylüyorum Hasan'ın yönetici halı her yönetime lazım bizim
Fatih Altaylı Adnan Öztürk gibi cirkeflerle mücadele edecek yeri geldimi o Özsoy gibileri itin gotune sokacak yönetici lazım
Türkiye'de hiçbir iş mulayimlikle olmaz mülayim olursan sırtından sopa eksik olmaz

Yani Hasan gidince birden teknik ekip taktik dehasi olmayacak zaten

Zeljko Buvac tipi bir herif istiyorsaniz bunun Turk versiyonu yok gibi olsa bile hocanin calisma tarzi oyle degil

Günahını almayayım da bugün ortalığı karıştıranın kendisi olduğunu düşünüyorum.kulübe arkasında izleyen biri varsa yaşananlara dair daha sağlıklı bilgi vereceklerdir tabi

bayern münchende gelecegin baskani oliver kahn olacak simdi rumingenin yaninda ciraklik yapiyor adamlarda gelenek futbolun icinden gelenler kulübü yönetiyor sartlari olusturulyor zamani ve yeri geldiginde göreve geliyor bizde böyle olmali ileride fatih terim baskan olmasini tugay gibi ümit karan hasan sas gibi galatasar efsanelrini gerekli egitimle oyerlerde görmek isterim markalasmak baska bir seviye gerek artik...

bayern münchende gelecegin baskani oliver kahn olacak simdi rumingenin yaninda ciraklik yapiyor adamlarda gelenek futbolun icinden gelenler kulübü yönetiyor sartlari olusturulyor zamani ve yeri geldiginde göreve geliyor bizde böyle olmali ileride fatih terim baskan olmasini tugay gibi ümit karan hasan sas gibi galatasar efsanelrini gerekli egitimle oyerlerde görmek isterim markalasmak baska bir seviye gerek artik...

Ümit Karan mı efsaneymiş.

sent via GSC

Üst Alt