Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hasan Şaş'a Fatih Terim Engeli

Ohhhhhhhhh hasan sas buraya yumruk havaya , oley oley oley. Külüb den baska hersey bizim takim. Adam macta denizli taraftari ile tartisiyor ondan sonra heralde kendi kafasina göre istifasini veriyor galatasaraya zarar vermemk ici sonra araya abiler giriyor kararindan vazgeciyor. Sanki güven oyu almak icin hamle yapiyor. Bu ne arkadas ? Hersey bukadar basit mi? Bir karar vermeden önce bir Hocaya danis ondan sonra karar ver.

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

istifa ettiysen gideceksin, yok istifadan sonra acaba döner miyim diyorsan emin olmadan istifa etmeyeceksin. yani şu koca bi spor kulübünde olacak iş mi bunlar mı profesyonel.

dönmesini geçtim de olan olay çok komik, bari böyle bişeye hiç kalkışmasaydın daha iyi değilmiydi çocuk musunuz yoksa oyuncak mı bu iş. yaptığınız işin ciddiyetini kavrayın, çocuk oyuncağı değil bu profesyonel bir iş

Yalnız geyik değil, harbiden fenerliler Hasan'dan nefret ediyor. Fatih Terim bir, Hasan iki. Ben Hasan'ı yanlışlarına rağmen seviyorum yav hakikaten iyi Galatasaraylı. Bu arada Hasan'ı istemeyen fenerlidir imasında bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın, çevremde tanıdığım ne kadar fenerli varsa adamdan nefret ediyor cidden.

Galatasaraylı olmak için x kişiyi sevmek zorunludur diye bir kaide mi var? Fatih Terim'i severim Hasan Şaş'ı sevmem, Ümit Davala' yı severim Necati Ateş'i sevmem kime ne? Kimse neyi ve kimi seveceğini size soracak değil, sizde(kast ettiğim kitle belli) kimsenin Galatasaraylılığını sorgulayacak hadde sahip değilsiniz. Lise de bile yemek parasından kısıp maça gitmiş insanlara kuş muamelesi yapmayın.

Hayirli olsun o zaman tekrardan....konuya kilit isimiza bakalim. bos bos islerle ugrasmaya zamanim yok külüp olarak vallahi.

O zaman neden etmiyor aga ? Madem Galatasaray’ı çok seviyor, iyiliğimiz için bırakması lazım. Emir mi bekliyor hocadan ? Hoca görmüyor mu bu eksikliği ? En büyük soru işareti bu bence. Hoca nasıl memnun olabilir bu ekipten ?!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
İçerde neler döndüğünü bilmeden yorum yapmak yanlış olur. Belki saatlerce analizler yapıyordur Rakip takımları izlemeye gidiyor maç içinde Allahı gelse fatih hocanın yapacağı hamleleri değiştiremez. İşin teknik taktik tarafında hocanın yeterli olduğunu biliyoruz takım bir oynamaya başlasın 5-6 hafta sonra bu konular konuşulur Yok taktik bilen hoca yok şöyle bir yardımcı hoca gelsin lafları boş laf tamamen hocanın yanına gelse lafını geçirtemez

Yalnız geyik değil, harbiden fenerliler Hasan'dan nefret ediyor. Fatih Terim bir, Hasan iki. Ben Hasan'ı yanlışlarına rağmen seviyorum yav hakikaten iyi Galatasaraylı. Bu arada Hasan'ı istemeyen fenerlidir imasında bulunmuyorum yanlış anlaşılmasın, çevremde tanıdığım ne kadar fenerli varsa adamdan nefret ediyor cidden.
Sevilecek neyi var merak ettim. Gözümde emre belözoğlundan karakter olarak çok da bir farkı yoktur. Birinin galatasaraylı birinin de fenerli olması bir fark yaratmıyor.

Katılıyorum da ayrımı iyi yapmak lazım. Hasan Şaş fenerlileri kızdırdığı için sevilmiyor. Yani bir nevi çirkef olduğu için. Fatih hoca da çirkef ama fenerliler tarafından sevilmeme nedeni çirkefliği değil başarısıdır. Fatih hoca takımda olduğunda şampiyonluğun neredeyse imkansız olduğunu biliyorlar. Nefretleri bu başarıya odaklı. Hasana nefretleri ise safi çirkefliği. Sabriye de aynı şekilde, çirkefliği yüzünden.

Burada melo ile fatih terim aynı kategoride hem başarılı hem çirkef modeli hem korku hem nefret yaratırken hasan sabri gibileri safi nefret duygusu yaratıyor.

onlarda önceki senelere baz aldığınızda volkan ile emre ki özellikle volkan kalede olduğunda derbilerde gol kaçırma kabusu görüyorduk. burada kalede sadece gs derbilerinde başarılı bi kütük var ve iğrenç derecede çirkef. ama alper potuk mehmet topuz çirkefliği ise tırt bi çirkeflik. bizi sadece uyuz eder, oyun anlamında vız gelir tırıs gider.

Kendi taraftarımızın sevmemesine gelirsek, hasanı sevmeme ya da benim gibi yardımcı hocalığına nötr olmak kendisini hocalık yönnünde geliştirmemesi ve ilerde bülent korkmaz okan burjk gibi hoca olmak gibi bi ideali yok gibi bi izlenim bırakmasından dolayı. iyi bi Galatasaraylı olması, futbolculuğu ve ona sevgimiz tartışılmaz da o kulübede oturması gereken ilk kişi hasan ile ümit mi yoksa burada ahbab çavuş ilişkisi mi var o önemli. ben kulübede en çok necati ateşi beğeniyorum ondan hoca olacak gibi çünkü. Yarın terim emekli olduğunda da akhisar maçı denizli maçındaki gibi hocalık yaparlarsa o zaman anlar işte taraftar, yahu bu insanlar 10 sene fatih hocayla çalıştı da hiç bi böyle bi hocadan bir şeyler kapıp kendini geliştiremedi derler. Çünkü bazı insanlar işinde en iyisiyle çalışmak gibi bi ayrıcalığa kavuşurlar. kimileri delicesine uğraşır bir şeyler alayım ondan diye kimileri de bu şansın farkında bile olmazlar.

yoksa birini sevip sevmemek bir şeyin göstergesi olamaz. kaldıki terimi istemeyrn hatta sevmeyen gsliler de mevcut.

Katılıyorum da ayrımı iyi yapmak lazım. Hasan Şaş fenerlileri kızdırdığı için sevilmiyor. Yani bir nevi çirkef olduğu için. Fatih hoca da çirkef ama fenerliler tarafından sevilmeme nedeni çirkefliği değil başarısıdır. Fatih hoca takımda olduğunda şampiyonluğun neredeyse imkansız olduğunu biliyorlar. Nefretleri bu başarıya odaklı. Hasana nefretleri ise safi çirkefliği. Sabriye de aynı şekilde, çirkefliği yüzünden.

Burada melo ile fatih terim aynı kategoride hem başarılı hem çirkef modeli hem korku hem nefret yaratırken hasan sabri gibileri safi nefret duygusu yaratıyor.

onlarda önceki senelere baz aldığınızda volkan ile emre ki özellikle volkan kalede olduğunda derbilerde gol kaçırma kabusu görüyorduk. burada kalede sadece gs derbilerinde başarılı bi kütük var ve iğrenç derecede çirkef. ama alper potuk mehmet topuz çirkefliği ise tırt bi çirkeflik. bizi sadece uyuz eder, oyun anlamında vız gelir tırıs gider.

Kendi taraftarımızın sevmemesine gelirsek, hasanı sevmeme ya da benim gibi yardımcı hocalığına nötr olmak kendisini hocalık yönnünde geliştirmemesi ve ilerde bülent korkmaz okan burjk gibi hoca olmak gibi bi ideali yok gibi bi izlenim bırakmasından dolayı. iyi bi Galatasaraylı olması, futbolculuğu ve ona sevgimiz tartışılmaz da o kulübede oturması gereken ilk kişi hasan ile ümit mi yoksa burada ahbab çavuş ilişkisi mi var o önemli. ben kulübede en çok necati ateşi beğeniyorum ondan hoca olacak gibi çünkü. Yarın terim emekli olduğunda da akhisar maçı denizli maçındaki gibi hocalık yaparlarsa o zaman anlar işte taraftar, yahu bu insanlar 10 sene fatih hocayla çalıştı da hiç bi böyle bi hocadan bir şeyler kapıp kendini geliştiremedi derler. Çünkü bazı insanlar işinde en iyisiyle çalışmak gibi bi ayrıcalığa kavuşurlar. kimileri delicesine uğraşır bir şeyler alayım ondan diye kimileri de bu şansın farkında bile olmazlar.

yoksa birini sevip sevmemek bir şeyin göstergesi olamaz. kaldıki terimi istemeyrn hatta sevmeyen gsliler de mevcut.
Sen bunları yazarken mesajı editlemiştim, tabiki gösterge değildir.

amacım sana o yönden vurmak değil, nefretin şekli ve nereden kaynaklandığına dikkat çekmekti
Doğrudur, büyük oranda katılıyorum mesajına da ne bileyim böyle şeyler futbolun doğasında var bence, bu sebeple çok önem atfetmiyorum. Volkan, Volkanlığını yapacak sinirleneceğiz. Hasan, Hasanlığını yapacak onlar sinirlenecek. Yeterki iş burada kalsın, normal hayatımızda hepimizin fenerli-bjk'li dostu var akrabası var. İşi abartıp bu konuları hayat memat meselesi yapan malları eğitmek lazım esas olarak.

Bu yıl daha çetin geçeceğe benziyor. Biz kazandıkça onlar çıldıracak, en ufak hatamızda ortalığı veryansına çevirecekler. Lehimize yapılan her hata memleket meselesi gibi konuşulacak, ellerinden geleni ardlarına koymayacaklar.
Centilmenlik, fair play vs. Hikaye. Savaş açmış gibiler.
O yüzden bu olaya Hasan Şaş ve/veya şahsi kişiler olarak bakmamalıyız. Bu ve bunlar gibilere gerekli cevabı verip kulübümüze, kulüp çalışanlarımıza, sporcularımıza gerekli desteği vermeliyiz.

Ayrıca dikkatinizi çekmek isterim, sosyal medyada yazarken dikkatli olun. Anlık sinirle olmadık birşey yazarsınız sonra silseniz bile bu kayıtlara geçer. Sonra birgün önünüze mahkeme kağıdı gelir canınız sıkılır.

TURKCELL T70 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bazen takıma çok fazla zarar veriyor yaptığı hareketler falan cart curt. Ancak bu adam benim yaşımdakiler için öz abi değerinde tıpkı Bülent korkmaz tıpkı okan buruk tipki hakan Ünsal gibi. Kızamıyorum abi bu adamlara imkani yok kızamıyorum. Ne yapsa da ne etse de kızamıyorum. Hasan şaş in bu kulübü yürekten sevdiğini adim gibi biliyorum. Yeni görevinde tekrar başarılar dilerim kendisine. İnşallah bi daha bu şekilde olaylar yaşamaz.

Üst Alt